Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry i zabawy...

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-22-2012, 13:34   #471
Cassidy
Niepoprawny marzyciel
 
Cassidy na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: In the darkest age
Posty: 30
Wyślij wiadomość przez MSN do Cassidy
Domyślnie

Trudny wybór. Choć, gdybym wybrała mężczyznę, który zdradził mnie z facetem, nie mogłabym mieć do siebie pretensji. W pierwszej chwili wydawałoby mi się to na pewno głupim żartem, ale potem, kiedy odzyskałabym świadomość, mogłoby do mnie dotrzeć to, że przez cały czas bawił się moim kosztem. Gdyby zdradził mnie z kobietą, na pewno czułabym się okropnie, gorsza, obwiniałabym samą siebie- nie wiem, co przysparza mniej bólu...
Chyba facet, który zdradził mnie z innym facetem.

Co jest gorsze? Wybrać się w luksusową podróż, jedząc najbogatsze i najwybitniejsze potrawy słynnych szefów kuchni, być w otoczeniu znanych artystów, aktorów itp., ale być w tej podróży samemu, czy uczestniczyć w trudnej i wyczerpującej ekspedycji-bez pieniędzy, po intrygujących miejscach wraz ze swoimi przyjaciółmi?
__________________
"Jedynym, co daje morze, są porywiste podmuchy wiatru. I czasami szansa na poczucie się silnym. Nie wiem za dużo o morzu, ale wiem, że tak to już z nim jest. I wiem też, jak ważne jest w życiu niekoniecznie żeby być silnym, ale żeby czuć się silnym, zmierzyć się z samym sobą choć raz, choć raz znaleźć się w pierwotnym położeniu człowieka, całkowicie oślepiony i głuchy, bez niczego, co może ci pomóc, mając tylko ręce i własną głowę."
Cassidy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-23-2012, 06:48   #472
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

Gorsze? TO pierwsze. bo jednak co to za wyprawa bez przyjaciół. Żadnego przypału, żadnych pamiętnych głupot po latach opowiadanych ("Ej a pamiętasz jak wtedy w ... graliśmy w... i ci gadali") więc wybór jasny

Zielona herbata czy czarna kawa?
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-23-2012, 23:15   #473
Cassidy
Niepoprawny marzyciel
 
Cassidy na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: In the darkest age
Posty: 30
Wyślij wiadomość przez MSN do Cassidy
Domyślnie

Czarna kawa.
Bez mleka nie piję, a zieloną herbatkę zawsze można łyknąć na lepsze trawienie xD
Nie mieć łazienki, czy sypialni?
wiem, że głupie...
__________________
"Jedynym, co daje morze, są porywiste podmuchy wiatru. I czasami szansa na poczucie się silnym. Nie wiem za dużo o morzu, ale wiem, że tak to już z nim jest. I wiem też, jak ważne jest w życiu niekoniecznie żeby być silnym, ale żeby czuć się silnym, zmierzyć się z samym sobą choć raz, choć raz znaleźć się w pierwotnym położeniu człowieka, całkowicie oślepiony i głuchy, bez niczego, co może ci pomóc, mając tylko ręce i własną głowę."
Cassidy jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kim on jest..? lajtu16 Kosz 12 11-14-2009 14:02
Jest jak.. Nacia1234 Kosz 5 10-06-2007 02:22


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:17.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.