Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-29-2007, 23:05   #1
Krico
Administrator
 
Krico na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Posty: 201
Domyślnie Rekrutacja - składanie podań

W tym temacie podania składają osoby zainteresowane posadą administratora na stronie http://www.Harry-Potter.net.pl

Link do newsa: Rekrutację czas zacząć!


Posty nie na temat zostaną usunięte, a osoba która je umieściła zostanie stosownie ukarana.


Powodzenia!
Krico jest off-line  
Stary 03-29-2007, 23:46   #2
Wood
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 41
Wyślij wiadomość przez MSN do Wood
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

---------- Początek ----------

Nick: Wood

Wiek: 16

Numer GG: 8645030

Coś o sobie: hmm napisało się już sporo na tej stronie, poznało się ją dobrze, o sobie: gotowy na wyzwania

Doświadczenie: hmmm artykuły z tytułu teorie, przemyślenia, oraz ich zaprzeczanie i potwierdzanie...

Jak często jesteś na stronie: przynajmniej 2-3 razy dziennie

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: pisanie newsów, artykułów, ale przyjąć mogę wszystko ;]

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: w zasadzie nic, ale można by było to przedyskutować to na forum...

Dlaczego ty, a nie kto inny: dlaczego ja a nie kto inny ? heh czuje że moge sprostać temu zadaniu :yes:
Wood jest off-line  
Stary 03-30-2007, 08:16   #3
Dziedzic Gryffindora
Omijać szerokim łukiem
 
Dziedzic Gryffindora na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,097
Wyślij wiadomość przez MSN do Dziedzic Gryffindora
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

1: Dzidzic Gryffindora
2: 14 lat
3: 3092967
4: Hmmm lubię sport dokłądnie piłkę nożą, interesuje się p;rzygodami Harrego Pottera i wiem o nim wszystko
5: Jestem dobry w sporcie gram w młodzikach Hutnika Kraków, jestem dobry również w szkole z humanistyki dokładnie polski i historia
6: Na stronie jestem codziennie przynajmniej 5 razy po pól godzinki
7: Nie ma to dla nie żadnego znaczenie, podejmę się wszystkiego
8: Niewiele jest do zmieniania ta stronka jest OK, ale zawsze mogą przyjść do głowy nowe pomysły
9: Dlatego że jestem młody mam wiele pomysłów, zawsze chciałem zostać adminem i z wielu innych powodów(bardzo chcę otrzymać tą posadę)

Dzięki i pozdrawiam!
Dziedzic Gryffindora jest off-line  
Stary 03-30-2007, 09:07   #4
Lady_Black
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 39
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Lady_Black
Wiek: 5 kwietnia będzie 12 lat
Mój numer GG:6183854
Coś o mnie: Hmm... zależy co powinniście wiedzieć... Lubie siedzieć przed komputerem, czytać książki, pisać artykuły i KOCHAM HARRY'EGO POTTERA!
Doświadczenie: Mam na koncie trzy arty (wiem, że słabo, zwłaszcza, że jednen z nich sie nie ukazał, ale pracuje nad kolejnymi), podobno dobrze piszę.
Jak często jestem na tej stronie: Około 3-4 razy dziennie.
Co chciałabym robić na stronie: Sprawdzać artykuły, pisać newsy, szukać zdjęć do galerii...
Co zmieniłabym na tej stronie: Jeśli by to ode mnie zależało: Powiekszyłabym nagłówek, żeby nasza strona robiła większe wrażenie, dodałabym dla użytkowników opcje dodawania zdjęć do galerii, częstsze usuwanie durnych komentarzy.
Dlaczego ja, a nie kto inny: Myśle, że jestem na tej stronie bardzo często, mam dobre pomysły na zmiany. Z góry mówię, że nie znam HTML, więc jeśli to nie jest konieczne, to moge się nadać

Lady_Black jest off-line  
Stary 03-30-2007, 11:35   #5
Kate
Moderator
 
Kate na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: pl
Posty: 2,082
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Kate
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Kate
Wiek: 14 lat

Numer GG: 483273

Coś o sobie: no cóź, gram na pianinie, uwielbiam wszystko, co związane jest z HP.

Doświadczenie: Mogę się pochwalić, że zajęłam 2 miejsce w ogólnoszkolnym konkursie szybkiego pisania na komputerze, i mam osiągnięcia muzyczne jestem dobra w ortografii. Starczy tych przechwałek...

Jak często jesteś na stronie: codziennie. najczęściej w godzinach popołudniowych, ale bywam także przed 12:00

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: Myślę, że pisanie artykułów i sprawdzanie ich. Ale inne rzeczy dotyczące zarządzania stroną też mi pasują.

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: warto dodać parę rang, bo jest to w pewnym sensie reklama tej strony, a przyznam, że ta szybko się rozwija i jest tu coraz więcej użytkowników. Warto by też dodać wyszukiwarkę - jednym słowem parę głupotek, które dobrze działają na reklamę. Oprawa graficzna jest bardzo dobra przejrzysta
Chyba tyle.
Dlaczego ty, a nie kto inny: Dlaczego nie kto inny? Nie mówię, że jestem idealna. Znam się dość dobrze na komputerach, jestem zatwierdziałą fanką HP i uważam, że chociaż w pewnym stopniu nadaję się na administratora.
Pozdrawiam
__________________
and we don't care about the young folks talkin' bout the young style
Kate jest off-line  
Stary 03-30-2007, 12:23   #6
Adrian de winter
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do Adrian de winter Wyślij wiadomość przez AIM do Adrian de winter Wyślij wiadomość przez MSN do Adrian de winter Wyślij wiadomość przez Yahoo do Adrian de winter
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick : Adrian de winter Wiek : 15 lat
NR gg : 2949483
Coś o sobie : No cóż, jestem administartorem na innych stronach np. na www.komnatatajemnic.vgh czy coś takiego, rozważaja mnie na przyjęcie admina na jeszcze jednej stronie a najednej jestem moderatorem forum. Mam w tym duże dośwaidczenie
Jak często jesteś na stronie : codziennie po lekcjach czyli o 13 tak :]
Czym chciałbys sie zajmować na stronie : przede wszystkim - pisanie newsów i artykułów jak przystało na odpowiednią stronę moderowanie moze jeszcze nie ale pisanie ostrzeżeń jak ktos coś zrobi źle to tak!!
Co zmieniłbys na stronie : w nawigacji to aby można było wejść na stronę główną , parę rang i to wszystko
Dlaczego ty a nie kto inny ?? - Ponieważ mam w tym duże doświadczenie Jestem trochę wygadany no ale trudno :P Proszę Krico, przyjmij mnie!! <prosi>
Adrian de winter jest off-line  
Stary 03-30-2007, 13:04   #7
Avril
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do Avril
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Avril
Wiek: 13
Numer GG: 6763308
Coś o sobie: Jestem obowiązkowa
Doświadczenie: Hmm...Siedzę w HP(Książkach itp.)od pierwszej części
Jak często jesteś na stronie: Praktycznie codziennie...Po lekcjach 12,13,14 - 15,16
Co chiałbyś/abyś robić na stronie: Zarządzać Galerią Zdjęć
Co zmieniłbyś/abyś na stronie: Dodałabym coś nowego, gdyż po przeczytaniu newsa o stronach o HP przydałoby się coś nowego - pomyślę nad tym.
Dlaczego ty, a nie kto inny: Uważam, że nadaje się na to stanowisko
Avril jest off-line  
Stary 03-30-2007, 13:26   #8
Slayerka
Urodzony, by rządzić światem
 
Slayerka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Ełk
Posty: 4,467
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Slayerka
Wiek: 11 lipca skończę 15 lat
GG: 8243759
O mnie: Jestem wielką fanką HP Razem z kolegą prowadziłam stronę naszej klasy, mam wiele for i blogów, znam się na niektórych rzeczach na forach
Jak coś postanowię, staram się to zrobić jak najlepiej. Jestem obowiązkowa, dobrze znam się na komputerach
Doświadczenie: W klasie najlepiej wypadłam w szybkim i bezbłędnym pisaniu na komputerze Zajęłam drugie miejsce w konkursie szkolnym wiedzy o HP Napisałam 2 artykuły, KOCHAM pisać (piszę dużo opowiadań, piszę też własną książkę ). Znajomi z klasy lubią czytać moją twórczość XD
Jak często jestem na stronie: dopiero niedawno się zarejestrowałam, ale i tak jestem codziennie, co najmniej dwie godziny (chyba ) XD Gdybym została przyjęta, spędzałabym tu jeszcze więcej czasu XD Jednak czasami w weekendy mogę być krócej
Co chciałabym robić na stronie: Lubię pisać, a więc mogłabym pisać newsy, artykuły (jestem w klasie angielskiej, mogłabym przetłumaczać z zagranicznych stron ) Mogłabym sprawdzać i dodawać (albo odrzucać) artykuły i newsy dodawane przez użytkowników. Jak ktoś coś źle zrobi, dawałabym ostrzeżenia. Mogłabym też moderować, w ogóle mogę robić wszystko czego tylko chcecie (oprócz prac związanych ze zdjęciami do galerii )
Co zmieniłabym na stronie: sama w sobie stronka jest świetna Jednak gdyby już trzeba było coś wybrać, to zajęłabym się forum. Jest tutaj wiele bezsensownych tematów, w wielu każdy pisze byle co Może dodałabym też nowe rangi Ale stronka i tak jest świetna :*
Dlaczego ja, a nie kto inny: wszystko staram się zrobić jak najlepiej Jeśli czegoś będziecie ode mnie chcieli, postaram się to zrobić Każdą część HP czytałam co najmniej 5 razy, świetnie się na nim znam Jak każdy mam swoje wady, ale będąc tutaj adminką postaram się, by praca moja jak i wszystkich była przyjemniejsza, by nie trzeba było dużo czekać na dodanie newsa artykułu (jeśli tym się zajmę).

Jeśli Waszym zdaniem się nadaję, przyjmijcie mnie Jeśli zobaczycie lepszego ode mnie, przyjmijcie Jego (albo Ją ). Bo chciałabym, zeby tą stronką zajmowali się najlepsi
Slayerka jest off-line  
Stary 03-30-2007, 13:44   #9
dementor
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 66
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nik- dementor
Wiek- 10lat
Numer GG- niestety nie mam
Coś o sobie- Mam 10lat. Lubię Harrego Pottera. Czytam go i oglądam juz 2lata. Świat Potera mnie zaczarował.
Doświatczenie- Jestem dobrą uczennica. Jestem nalepsza na W-F.
Jak często jesteś na stronie- Można mnie spotkać co dziennie oprócz SOB. NIEDZ. siedze około 2godzin dziennie. Rano i Popołudniu. Około 12.30 jestem najczęściej.
Kim chciałabyś być na stronie- Na stronie chciałabym byś administratorem od newsów.
Co zmieniłabyc na stronie- Zmieniłabym to, żeby nie którzy admini nie obrażali innych użytkowników.
Dlaczego ty, a nie kto inny- dlatego, że ja poluję na to stanowisko od miesiaca i wszystko sie dowiaduję jak i co. Zostac adminem to moie największe marzenie.
Prosze przyjmijcie mnie! Obiecuję, że będe wypełniała swoie obowiązki!:yes:
dementor jest off-line  
Stary 03-30-2007, 13:48   #10
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Limonka

Wiek: 15, rocznikowo 16

Numer GG: w profilu

Coś o sobie: I tu już obowiązkowo się rozpiszę, chociażby dlatego, że uwielbiam pisać, a o sobie to już w szególności. Jak widać nie przepadam za wspaniałym i cudownym Gryffindorem i stanowczo skłaniam się w kierunku perfidnego i okropnego Slytherinu. Oczywiście jeżeli zostałabym wybrana na stanowisko admina czy moderatora, nie miało by to żadnego wpływu na moją pracę. Interesuję się....tym w czym jestem dobra - angielski, grafika, i jeszcze od niedawna psychologia i psychiatria. Oprócz tego dysponuję sporą ilością wolnego czasu (który i tak spędzam na tej stronie); uwielbiam wyzwania; jeżeli czegoś się podejmę zrobię to najlepiej jak się da i jestem gotowa zaangażować się w pracę admina.

Doświadczenie: No cóż...nie zostałam obdarzona zbytnią skromnością...Uważam, że jestem dobra w j. angielskim (raczej tłumaczenia z ang. na polski niż odwrotnie), grafice komputerowej; nie najgorzej rysuję, pisanie też chyba nie idzie mi jakoś tragicznie. A doświadczenie...niewielkie niestety - kiedyś prowadziłam własne forum.

Jak często jesteś na stronie: hmm...jestem ciągle; mniej więcej od piętnastej do pierwszej, drugiej w nocy (z przerwami oczywiście). W soboty i niedziele zaglądam parę razy w ciągu dnia i najczęściej zasiedzę się do późnej nocy. Sama nie wiem co robię przez tyle czasu na tej stronie :D. Żeby nie wyjść na fanatyczkę, powiem tak...jak tylko siedzę przy komputerze zawsze mam otwartą tę stronę i 'odświeżam' co jakiś czas, żeby sprawdzić czy pojawił się jakiś news, artykuł czy post na forum.

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: Właściwie mogłabym robić prawie wszystko. Pisanie newsów/artów - to mi bardzo pasuje, ale sprawdzanie i 'akceptowanie' ich to nie dla mnie :P. Bardzo chętnie podejmę się jakiegokolwiek tłumaczenia z angielskiego. Zarządzanie galerią zdjęć - też może być, powymieniałabym te wszystkie malutkie zdjęcia, na takie w normalnych rozmiarach. A najbardziej zależało by mi na moderowaniu forum - mogłabym pousuwać powtarzające się tematy, powydzielać nowe tam gdzie zrobił się offtopic itd. No i jeszcze spamerami chętnie się zajmę xD.

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: Nie będę się podlizywać pisząc, że 'nic' xD, chociaż muszę przyznać, że jeszcze na żadnej stronie tak się nie zasiedziałam jak na tej.W sumie mogę się przyczepić tylko do paru drobiazgów...w galerii wiele zdjęć jest wielkości avatara, to koniecznie trzeba by zmienić; można by zrobić nowy nagłówek na stronie, chociaż obecny też nie jest zły; i przede wszystkim słynny problem spamerów...Chociaż myślę, że tego ostatniego pozbędziemy się w najbliższym czasie.

Dlaczego ty, a nie kto inny: Dlaczego ja? Nie mam pojęcia, dlaczego mielibyście wybrać właśnie mnie...po prostu mam wrażenie nadaję się na to stanowisko.

Dziękuję za uwagę, ty by było na tyle :D.
Limonka jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rekrutacja 2 - składania podań Krico Kosz 126 11-01-2007 01:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:05.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.