Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-29-2007, 15:38   #21
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Cytat:
Btw zauważyłem, że Emma ma chyba najszersze grono antyfanów, spośród wszystkich aktorów HP na pewno
Myślę, że Tom ma większe, ale nie aż tak manifestowane. To znaczy, Toma nie lubią głównie osoby, które nie lubią Draco, a utożsamiają z nim Toma. Piszą to w komentarzach, postach itd., ale chyba nie posuwają się do tworzenia anty-blogów. ;)

Cytat:
Strony i blogi, powstałe tylko po to, żeby ulżyć... no właśnie, czemu? Jak można poświęcać czas komuś, kogo się nietrawi, delikatnie mówiąc?
I tak wszystkie blogi anty-Watosn są denne. Jeszcze nie spotkałam się z takim, w którym Emma zostałaby konstruktywnie skrytykowana. Wszędzie tylko fotomontaże z painta i obraźliwe teksty. xP
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 19:21   #22
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Ja nie wiem jak można być jakimś wielkim fanem panny Watson czy innych dzieciaków grających w Harrym Potterze. Oni są dopiero na początku kariery i tak naprawdę jeszcze nic nie pokazali. Na razie są bohaterami jednego filmu i dopóki nie zagrają w kilku dorosłych produkcjach będę ich uważał za ludzi, którzy owszem grają całkiem nieźle, ale rolę w filmach dostali głównie za wygląd, a nie za umiejętności. Choć oczywiście, niektórzy z aktorów HP wybijają się ponad przeciętność np. Evanna Lynch, która rolę Luny zagrała naprawdę dobrze, ale to może wynikać z tego, że dostała naprawdę charakterystyczną rolę.
jetinajt jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2007, 11:33   #23
madzialenka_6
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do madzialenka_6
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

:no: emma juz jest znudzona... biedaczka. nie dosc ze zarabia miliony to jeszcze marudzi owszem ma prawo ale jakby sie rozejrzala to by wiedziala ze wielu ludzi jej zazdrosci:sourgrapes: nie mowie ze ja ale wiekszosc:smilewinkgrin:
madzialenka_6 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2007, 16:42   #24
jetinajt
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 453
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Ja nie rozumiem jak można zazdrościć gwiazdom filmu i telewizji. No duże gaże jeszcze rozumiem. Ale sława to istny koszmar. Nie dość, że lata za tobą zawsze banda paparazzich, to jeszcze zgraja napalonych nastolatków stojąca pod twoim oknem i czeka na autograf czy inną emanację naszej gwiazdorskiej obecności. Już bardziej zazdroszczę panu Grzegorzowi Jankilewiczowi, o którym nawet nie słyszałem dopóki nie zajrzałem na listę 100 najbogatszych polaków. Gość ma 3 300 milionów na koncie, a może prowadzić w miarę normalne życie. Dziwię się tylko, że facet nie sprzedał jeszcze całego majątku, nie rzucił roboty i nie postawił willi w Bieszczadach, gdzie w ciszy, spokoju i luksusie mógłby do końca swych dni jednoczyć się z naturą
jetinajt jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-14-2007, 17:56   #25
kitki
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do kitki
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

ostatnio czytałam ze Emma stała sie kaprysna i kłóciła sie z reżyserem i zagroziła że nie wystapi w dalszych częsciach ale wysokie honorarium przekonało ja do grania w dalszych częsciach
kitki jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-22-2007, 11:07   #26
Martina
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 22
Wyślij wiadomość przez AIM do Martina Wyślij wiadomość przez MSN do Martina
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Ja wiem tyle co przeczytam w gazetach.
Mam sporo nauki, prowadzę własnego bloga z ff i nie mam czasu żeby się takim czymś interesować.
Ostatnio napisali o Tomie i jego pryszczach ^^
Martina jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2008, 13:44   #27
Magdalena
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Lokalizacja: Brzesko
Posty: 18
Wyślij wiadomość przez MSN do Magdalena
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

To co ja czasami porzeczytam na ich temat to czasami się boję ale jak narazie nie zdarzyło mi się to.
Magdalena jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-14-2009, 14:03   #28
KaroLh
Praktykant Voodoo
 
KaroLh na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: File Island
Posty: 529
Domyślnie

Oni muszą być medialni, bo już takie życie sobię wybrali, kiedy zaczęli grać w HArrym Potterze, więc musi być o nich trochę słychać. A dobrze, że występują nei tylko w HP.
Daniel - Eqqus
Emma - Zaczarowane baletki
Rupert - Lekcja jazdy.
KaroLh jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-03-2009, 17:54   #29
Sfidt
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 5
Wyślij wiadomość przez MSN do Sfidt
Domyślnie

Hmm. Imo nie powinniśmy się wtrącać w życie prywatne aktorów, tym bardziej JEŚLI jesteśmy ich fanami. To ich życie prywatne a nas interesować mogą publiczne wystąpienia i filmy. No jasne, że chciałbym znać jakieś tam detale z życia prywatnego niektórych aktorów/aktorek, ale respektuję ich prywatność. Jak sama nazwa wskazuje - życie PRYWATNE. Nie publiczne.
Sfidt jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-07-2009, 20:28   #30
Kinga Lestrange
Junior Member
 
Kinga Lestrange na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Lokalizacja: Polska :)
Posty: 13
Domyślnie

To jego sprawa gdzie występuje..mnie to i tak nie obchodzi a myślę, (bez urazy)że ten temat jest ciutkę bez sensu....nie znamy tych aktorow wiec nie mozemy osadzac jacy sa (nie licząc wywiadów, bo gdybyśmy je brali pod uwagę to wszyscy aktorzy by sie wydawali strasznie mili i cukierkowi - tak sie wlasnie w wywiadach zachowuja i jest to całkiem naturalne) chyba, że ktoś ich dobrze zna, przyjaźni się z nimi lub bardzo długo z jakimś gadał - wtedy zwracam honor
Kinga Lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy chciałbyś być na planie filmowym o Harrym Potterze i zobaczyć aktorów? BELLATRIX_LESTRANGE_166 Filmy 82 06-29-2011 22:30
Adresy Aktorow z Harrygo Pottera NevilleLongbottom Kosz 10 04-22-2009 16:46
[NZ] Życie Zbiega caroline349 Kosz 7 07-12-2008 14:58
Ultima Online - Prywatne Shard'y gedeon Gry 0 02-03-2008 23:50
Życie czarodzieja po szkole, czyli - życie po Hogwarcie Krzyychu Kosz 10 04-22-2007 09:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:26.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.