Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-02-2007, 09:55   #1
marekryba
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 8
Wyślij wiadomość przez MSN do marekryba
Domyślnie High School Musical

Jest to film dla każdego kto lubi słuchać muzyke. Film bardzo fajny i wogóle cool. Kto lubi muzyke niech sobie go kupi.
marekryba jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-03-2007, 08:59   #2
mini Ginny
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 3
Wyślij wiadomość przez MSN do mini Ginny
Domyślnie RE: High School Musical

ooooxtakkkkkk!!!!! Hihg school musical!!! piosenka polskiej wersji....Masz w sobie wiareee jest superrr...eh...
mini Ginny jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-03-2007, 16:54   #3
olaaa
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 9
Wyślij wiadomość przez MSN do olaaa
Domyślnie RE: HSM

Też mi sie ten film podoba
olaaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 01:13   #4
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: High School Musical

Wg. mnie - film denny, muzyka - denna,Gra aktorska szczerze mi się nie podoba, zresztą to nic innego niż re-make...

Scenariusz - znany wszystkim od początku do końca po obejrzeniu pierwszych minut filmu : DZiewczyna i Chłopak, którzy, jak się zdaje, z racji tego, kim są, nie mogą być razem (a reszta świata wciąż im przeszkadza) po czym zostają połączeni w jakiś cudowny sposób na przekór przeciwnościom. ALE - przecież nie może być standardowo (myślałby kto) z komedii romantycznej zrobiono musical, a głównymi bohaterami są nastolatki. Taki "Dirty Dancing" w 'wersji light'.
Całość rozgrywa się w szkole, w której słowo ''zło'' zupełnie nie istnieje i nawet po gruntownych poszukiwaniach nie znajdziemy ciemnej strony placówki, do której uczęszczają bohaterowie. Słonecznie, słodko, uroczo,... Cudowni ludzie bez skazy, utalentowani, dobrze wychowane czarne charaktery, dla których zresztą to określenie jest zdecydowanie za mocne. Instytucja marzeń, gdzie nikt nikogo nie bije, uczniowie nie piją i ćpają, wszyscy są 'ach' i 'och', bez wielkich wad, jak w marzeniach co poniektórych rodziców. Nie ma różnic w ilości pieniędzy (a przynajmniej nie są one widoczne), a każdy ma swoje stałe miejsce - choć to akurat nie wszystkim pasuje, co widzimy po postawie głównych bohaterów - Troy'a i Gabrielli. Ale przecież chyba nie ma osoby, która do takiej szkoły nie chciałaby chodzić. I to jest właśnie to. Sny się spełniają, wszystko idzie świetnie, problemy, jeśli są, ''jakoś'' się rozwiązują.W końcu w filmie tym nie liczy się realizm, a dobra zabawa. A nic tak nie rozrusza największego nawet sztywniaka, jak, cukierkowe utwory :/
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 17:07   #5
Shaman
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 617
Wyślij wiadomość przez MSN do Shaman
Domyślnie RE: High School Musical

ahh, Lothien, rozmarzyłem się.
Shaman jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 17:39   #6
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: High School Musical

Rozmarzyłeś się ;>? Dlaczego :D:D
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 18:22   #7
Shaman
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 617
Wyślij wiadomość przez MSN do Shaman
Domyślnie RE: High School Musical

Ponieważ nie oglądałem tego filmu a Ty tak ładnie opisałaś ten świat, że aż normalnie chciałbym się w nim przez chwilę znaleźć.
Shaman jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 20:33   #8
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: High School Musical

A to ciekawie... Szczerze myślałam, że mój punkt widzenia będzie raczej brany za złą opinię filmu...)

Chociaż Ty mi nie tu o filmie, tylko 'świecie' filmowym W sumie... chyba nie chciałabym znaleźć się w aż takiej rzeczywistości... wszystko wydaje zbyt cukierkowe, zbyt kolorowe i wręcz nierealne. Posunęłabym się nawet do stwierdzenia: nudne.
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-14-2007, 21:54   #9
Shaman
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 617
Wyślij wiadomość przez MSN do Shaman
Domyślnie RE: High School Musical

Ja doskonale rozumiem, że twoja recenzja jest negatywna i tego filmu oglądać nie zamierzam (nie tylko z powodu twojej wypowiedzi, ale po prostu takich filmów nie lubię). I tak jak sama zauważyłaś chodzi mi o filmowy świat. To prawda, że po pewnym czasie byłoby to nudne, lecz na chwilę - czemu nie. Zawsze chciałem, żeby wszystko wokół było prostsze.
Shaman jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-15-2007, 00:25   #10
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: High School Musical

Jakby na to patrzeć... Też bym chciała, aby moje życie było prostsze... No może nie pod każdym względem istnienia, ale kilka moich 'życiowych wątków'... gdyby były choć odrobinę mniej zawiłe, niż w rzeczywistości są - byłoby bosko...
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:33.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.