Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Filmy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 05-23-2012, 13:57   #31
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

No to jest dziwne, że Serena zaczęła ćpać, ale w sumie podoba mi się ten wątek. Szczerze mówiąc nie lubię jej, od początku mnie niesamowicie irytuje ta postać.
No a co do Rufusa i Lily to trochę im się Bart wpieprzył, w ogóle skąd oni go wytrzasnęli? Zmartwychwstal po 3 latach.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-23-2012, 14:55   #32
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Wkurzał mnie ten wątek z Bartem do monetu aż nie zabrał Chuckowi hotelu. Teraz mam kogo nie lubić. Znowu biedny Chuck jest poszkodowany.

Serena zawsze udawała taką niewinną, jaka to ona biedna i poszkodowana. Dlatego mnie wkurzała. Ale teraz ten wątek może być ciekawy.

Zastanawiam się tylko co z tą Ivy... miała zniszczyć Lily i wgl.

No i ciekawe, czy z racji tego, że to koniec - powiedzą kim jest Plotkara.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-23-2012, 15:33   #33
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Noo ja umieram z ciekawości, kim jest Plotkara, ale boję się, że się rozczaruję. A jak nie powiedzą, to bez sensu ten serial.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-24-2012, 08:48   #34
Hadys
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 321
Domyślnie

A więc tak jeśli o mnie chodzi, po ostatnich wydarzeniach Dan i Serena są siebie warci, przecież obydwoje zgodzili się na seks, to nie tak, że Serena to podstępem wymusiła. Co do Blair, Chucka i Barta, będzie to ciekawy wątek. A jeśli chodzi o Lily i Rufusa, to chciałbym, żeby im się ułożyło zasługują na to.

No i na koniec coś o Nathanielu. Przez ten cały 5 sezon jego postać dojrzała pod każdym względem, stąd chapeau bas dla scenarzystów. Najmniej skandali z nim związanych wyszło mu na lepsze.
__________________
'live fast, die young'
Hadys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-24-2012, 10:36   #35
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Nie jestem pewna czy oni zdradzą, kim jest Plotkara - wtedy zamkną sobie drzwi do następnego sezonu. Niby mówią, ze to koniec, ale nigdy nie wiadomo.

Ja zawsze uważałam, że ten Dan nie jest nic warty. Sorry. Serena chociaż była nudna, a Daniel sam siebie wybiela, nie widzi swoich wad. Sprzedał się... Po prostu to irytujące. Blair i Serena zawsze robiły sobie świństwa, od pierwszego sezonu, nie wiem dlaczego tak nagle zrobiło to na nim wrażenie.

Nate zawsze był i będzie nudny. Nie ma w nim żadnej cechy, która zwróciłaby na niego moją uwagę. Jest tak koszmarnie idealny, ze aż wymiotować się chce.

Podobał mi się wątek z Dianą... z resztą - ja w ogóle ją lubiłam.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-24-2012, 15:15   #36
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Przecież to jest już tak naciągane, że masakra, każdy ci to powie. Jestem pewna, że to już ostatni sezon, bo z tego co czytałam, to i tak nie chcieli go zrobić, ale fajni nalegali itd. Z drugiej strony to szkoda, ale jak mają zrobić Serenę w ciąży z Bartem czy jakies inne bzdury, to lepiej, żeby ten serial zakończył się z godnością. :P

Ja uwielbiam akcent Diany, ale samej postaci nie bardzo. No, faktycznie, Nate jest tak idealny - i to dotyczy równiez urody - że aż nie chce mi się go lubić. Taki cukierkowy chłopiec.
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-24-2012, 19:09   #37
Hadys
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 321
Domyślnie

Akcent Diany jest genialny. Najbardziej właśnie to mi utkwi w pamięci z 5 sezonu, jej głos.

Tak przesłodzony, to prawda, ale w tej 5 serii wydawał się być najbardziej normalny.

A co do Sereny, hmmm, coś czuję, że z wyjazdu będą nici, a wróci tylko z jakimś skandalem w zanadrzu. Jak na przykład przyjechanie razem z Little J.
__________________
'live fast, die young'
Hadys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-25-2012, 10:26   #38
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Jenny nie wróci do serialu, bo ją z niego wyrzucili. Ona sama też nie chce wracać.

A ja ją lubiłam. Diana byłą niejednoznaczna i nieprzewidywalna. Miała swoje cele i to właśnie chciała osiągnąć. Potrafiła jednak odróżnić to co dobre, od złego.

Nate zawsze był złotym chłopcem i to się nie zmieniło. Zawsze spotykał się z naiwności ze starymi babami i podobnie jak Serena do wszystkich swoich dziewczyn mówił 'Kocham cię forever and ever'.

Ja chcę tylko jednego - Chuck i Blair.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-02-2012, 15:04   #39
Nacia1234
Moderator
 
Nacia1234 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Lokalizacja: Trondheim
Posty: 4,354
Domyślnie

Cytat:
Napisał alette Zobacz post
Raczej nie będzie miał tylko 11 (to znaczy ja się nie znam). Oni może po prostu wypuszczą tylko tyle, a po pół roku dorzucą coś. Raczej dla tylu nie będzie chciało im się robić dodatkowego sezonu.
Gossip Girl's core characters and dynamics will be on display in the CW drama's sixth and final season this fall, according to executive producers Josh Schwartz and Stephanie Savage.

With show-runner Josh Safran departing to helm Smash Season 2, and producer Sara Goodman elevated to his former role, one can at least hope (if not expect) this will actually be the case.

Schwartz confirms that the 11-episode Gossip Girl Season 6 will focus on a return to the “core dynamics and the core characters” that drew fans to the show in droves at the outset.

klik
__________________
Life is wasted on the living
Nacia1234 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-03-2012, 13:40   #40
Goszka
Praktykant Voodoo
 
Goszka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 824
Domyślnie

Uwielbiam ten serial, chociaż z sezonu na sezon coraz częściej jest stosowana metoda "każdy z każdym". Czwarty sezon był chyba najgorszy z najgorszych, a w piątym tak namieszali, że nic tylko deus ex machina... :/

Nie podoba mi się to, że Lily znów stała się zimną suką. Jak można zostawić RUFUSA, dla BARTA? Całe zmartwychwstanie tego ostatniego jest cholernie naciągane. Za to ostatnia scena, Blair - która przychodzi walczyć o Chucka im wyszła (nareszcie) i daje nadzieje na następny sezon...
__________________
Goszka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:13.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.