Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-08-2008, 16:38   #971
Her-mio-na 13
Omijać szerokim łukiem
 
Her-mio-na 13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,569
Wyślij wiadomość przez MSN do Her-mio-na 13
Domyślnie RE: Gryffindor

Damy radę, Clov Co do domu, możesz ty założyć temat, bo ja nie chcę nikomu podkradać^^ Albo Kamcia, jeśli jeszcze tu zagląda...
__________________
I love your funny face. Your sunny, funny face...

Mój Last.fm xPP
Her-mio-na 13 jest off-line  
Stary 07-08-2008, 17:10   #972
Angelina Johnson
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 1,006
Wyślij wiadomość przez MSN do Angelina Johnson
Domyślnie RE: Gryffindor

Hmm.. no tak. Jakby tu zacząć. Może od przeprosin. Tak, to całkiem dobry początek ; )

Więc przepraszam wszystkie zgromadzone tu i udzielające się cnotki, że zła, wredna Slizgonka śmie pisać w Waszym temacie. Ale jakby nie było, kiedyś również byłam Gryfonką i całkiem miło wspominam tamten Gryffindor. A wiecie dlaczego? Kiedyś ten temat prowadziła Moony. Wiecie, jedna z tych zielonych. I wtedy też przynależność do Gryffindoru była dla wszystkich zaszczytem. O ile pamiętam, to wtedy właśnie Dom Lwa był potęgą, większą od ówczesnego Slytherinu. Większość nowicjuszy, którzy rejestrowali się na tej stronie codziennie, wybierała właśnie ten temat. Choć zło tak samo jak dziś, była kuszące, to jednak właśnie w Gryffie dużo się działo. A teraz kto tu wejdzie, to się przeraża. Długimi postami, nieprzystępnymi historiami, ilością piszących... Stworzyliście tu własny azyl. Może czas zachęcić wszystkich do bycia Gryfonem? Może czas udowodnić, że wcale nie jesteście tacy grzeczni, że nie czcicie Pottr'a ( spotkałam się już z takimi komentarzami ^^ ) i jesteście w stanie pisać w większym gronie?
Co do samego tematu, tu sądzę, że czas najwyzszy założyć nowy. Za szefa wybrać osobę, która się tu udziela i po prostu kocha Gryffindor, tak jak nasza Angela kocha Slytherin, tak jak Moony kochała Dom Lwa. Zyczę powodzenia, a moja oferta ( chodzi o ponowne uczestniczenie w tym temacie jako Gryfon, ale tylko wtedy, gdy ten temat będzie miał jakieś szanse. Wybaczcie, nie chce mi się wiecznie przenosić ) jest nadal aktualna. Zycze powodzenia.

Wielka, zła i okrutna Angelina Johnson ;*
Angelina Johnson jest off-line  
Stary 07-08-2008, 17:32   #973
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie RE: Gryffindor

Clover jako prowadząca Slytherin'u uważam, że Ty powinnaś założyć nowy Gryffindor (I załóż go jak najszybciej!) ;P
Zrób nową istę tych, którzy chcą należeć i jakiś test (zerknij na mój w Slythu). Niech odpowiedzą na parę pytań plus jakieś ciekawe krótkie "opowiadanko" w jednym poście.
Myślę, że teraz będzie Was więcej o ile kogoś zwerbujecie... Jak widać Ślizgoni nie próżnują xD
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line  
Stary 07-08-2008, 17:36   #974
ReMusKa
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 3
Domyślnie RE: Gryffindor

ejjj ja chcialam sie zapisac, i mialam napisac na PW ale Angelina mi powiedziala ze KaMcIa ma zapchana skrzynke, wiec napisze tu. JA CHCE DO GRYFFINDORU!!!!:P
ReMusKa jest off-line  
Stary 07-08-2008, 18:03   #975
lolekol
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do lolekol
Domyślnie RE: Gryffindor

Cześć, chciałbym bardzo byc w Gryffindorze.
lolekol jest off-line  
Stary 07-08-2008, 18:04   #976
susan
Fan "Strefy 11" i tarota
 
susan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 74
Wyślij wiadomość przez MSN do susan
Domyślnie RE: Gryffindor

PW. Proszę o przyjęcie mnie do Gryffindoru...
susan jest off-line  
Stary 07-08-2008, 18:50   #977
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Gryffindor

Cytat:
Zrób nową listę tych, którzy chcą należeć i jakiś test (zerknij na mój w Slythu). Niech odpowiedzą na parę pytań plus jakieś ciekawe krótkie "opowiadanko" w jednym poście.
No dobra, postaram się założyć temat, lecz nie wiem, czy to będzie dzisiaj. Niedługo wychodzę i nie wiem czy jeszcze dzisiaj wejdę. Mam nadzieję, że jak go założę jutro też się nic nie stanie xD.
A z tym testem to mnie zaskoczyło xD. Nawet nie wiem jakie pytania mam dać, ale mam nadzieję, że coś podobnego wykombinuję.
Lista oczywiście nowa, bo kto z teraźniejszej się udziela.
Wszystkie informacje będą zawarte w pierwszym poście nowego tematu, więc no problem (; .
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line  
Stary 07-08-2008, 19:25   #978
Her-mio-na 13
Omijać szerokim łukiem
 
Her-mio-na 13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,569
Wyślij wiadomość przez MSN do Her-mio-na 13
Domyślnie RE: Gryffindor

Natalia- byłoby super gdybys była z nami =). Clov - nie gadaj tyle tylko bier się za nowy Gryff. Już sie nie moge doczekać. I macie rację, szanowni goście ze Slytherinu - trzeba się wziąść w garść i zacząć coś robić. Bo nie będzieci mieli z kim walczyć... A zakon feniksa? Zakon feniksa też otwieramy?^^

Edited: A Potter i Weasley - tfu, zakała Gryffindoru xDD Jak ja ich nie lubiłam. potter jeszcze jako tako, ale Ronald? Łeee...
__________________
I love your funny face. Your sunny, funny face...

Mój Last.fm xPP
Her-mio-na 13 jest off-line  
Stary 07-08-2008, 22:24   #979
Clover
Urodzony, by rządzić światem
 
Clover na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 3,438
Domyślnie RE: Gryffindor

Cytat:
Edited: A Potter i Weasley - tfu, zakała Gryffindoru xDD Jak ja ich nie lubiłam. potter jeszcze jako tako, ale Ronald? Łeee...
Ja ogólnie Pottera nie lubię. Jego całokształt mnie odtrąca xD.

Cytat:
Clov - nie gadaj tyle tylko bier się za nowy Gryff.
Ok. Ale jak założę, to wypowiedzcie sie, co mam zmienić w pierwszym poście czy coś xD.
__________________

Gówno mnie obchodzi co i kto przywiózł na cargo, nagapiłem się już dość na tych co mieli mieć Gallardo, a prokurator zajął im nawet ich starą Mazdę, zresztą chyba żona przez to zostawiła cię niedawno.
Clover jest off-line  
Stary 11-05-2008, 17:38   #980
Thonks
Senior Member
 
Thonks na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 631
Wyślij wiadomość przez MSN do Thonks
Domyślnie

Ten temat ma już prawie sto stron. Co więcej, jest już założony nowy, więc ten ląduje do kosza.
Thonks jest off-line  
Zamknięty temat


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Gryffindor Clover Kosz 634 08-15-2009 13:10
Gryffindor CZARNY999 Kosz 4 03-11-2008 21:46
Gryffindor Moony Alex Kosz 2014 11-02-2007 13:11
GRYFFINDOR Moony Alex Kosz 1989 07-01-2007 15:47
GRYFFINDOR Limonka Kosz 133 03-27-2007 17:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:32.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.