Wróć   HPN.pl > Fan Zone > Fan Fiction

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-10-2007, 13:12   #1
Agee Maritimess
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 6
Domyślnie SLASH

Hm. Postanowiłam zrobić osobny temat do fików SLASH. Tz. menXmen. ( yaoi xD ).
To mój ulubiony rodzaj opowiadań, szczególnie z Harry`ego Pottera. Bardzo lubię "Tak samotny beze mnie" ( HP/SS ), "Światło pod wodą" ( HP/DM ), "Być Malfoy`em" (HP/LM ) i wiele innych, głównie Snarry - HP/SS i Lucarry - HP/LM ;]
Jeśli ktoś zna, lub sam prowadzi, blogi z tym pairingiem i chce dostać komenta to podawajcie adresy Z przyjemnoscią poczytam sobie jakieś slashowe ficzki ^^
Sama polecam swoją Dolinę Mgieł na www.hpforum.ok1.pl mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu ^^
Pozdrawiam, Agee.
Agee Maritimess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 17:37   #2
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: SLASH

Ja też lubię slashe! Kiedyś szczerze nienawidziłam, ale forum Mirriel totalnie zeslashowało mój biedny umysł. (co tu kryć, Mirriel to siedlisko ZUA wszelakiego xD), W każdym razie, mimo wszystko, nigdy nie przekonam się do slashy z pedofilią... żadne Snarry, Lucarry i nie wiadomo co jeszcze. Najbardziej chyba lubie Drarry (dobra, głupia nazwa, ale z taką się spotkałam) tj. Draco/Harry. Co to slashy ze starszymi postaciami, raz tylko czytałam Remus/Severus, ale chętnie przeczytałabym jakieś inne. Aa... i jeszcze szczerze nie cierpię, często występującej w zagranicznych fikach, pary Draco/Ron. Fuuj.

Przyłączam się do prośby o linki, a na wspomniane w poprzednim poście forum zaraz zajrzę.

Pozdrawiam,
Limonka (mimo wszystko wciąż preferująca Dransy xD)
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 18:08   #3
buffy92
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 398
Wyślij wiadomość przez ICQ do buffy92 Wyślij wiadomość przez AIM do buffy92 Wyślij wiadomość przez MSN do buffy92 Wyślij wiadomość przez Yahoo do buffy92
Domyślnie RE: SLASH

Za slashami za bardzo nie przepadam. Dużo ich nie czytałam, ale te, na które trafiłam nie były zbyt 'dobre' - za dużo seksu i chyba to mnie zraziło. Chociaż zaczęłam czytać 'Światło pod wodą' i coś mi się wydaje, że chyba je polubię w niedługim czasie. xD Ale żaden slash nie zastąpi mi tych 'zwykłych' ficków....
buffy92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 19:50   #4
nagini
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 17
Domyślnie RE: SLASH

Zawsze intrygował mnie slash , ale żeby widziec w tym cos pieknego... nie sądziłam ze to mozliwe. Do czasu gdy trafiłam na Serie Herbacianą. Po prostu zwala z nóg. Mają rację teoretycy yaoi , ze kobiety pociąga w tym przede wszytskim uczucie pomiędzy seme i uke. Ale tez cos innego - że jest to przeważnie temat tabu w naszej kulturze. A seks? Oczywiscie trudno nawet porównać. To co się dzieje u Telanu między Snapem i Harrym jest przekonujące i doskonale napisane. I naprawde piękne. Spora ilośc seksu bynajmniej mi nie przeszkadza. Na razie utonełam w niesamowitym świecie Telanu, na inne fiki yaoi przyjdzie czas.

Nareszcie ten temat na forum. :bigrazz:
nagini jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 22:56   #5
Aevenien
Senior Member
 
Aevenien na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 494
Wyślij wiadomość przez MSN do Aevenien
Domyślnie RE: SLASH

Hmm ja do Herbacianki mam mnieszane uczucia, z pewnością wspaniale napisane, ale coś mi tam nie pasuje. Sama nie wiem co. Mimo to przeczytałam 6 części w jedną noc xD
Buffy dla Ciebie, żebyś się przekonała do slashy - Maki i Tulipany
Przeczytaj koniecznie!!

Bardzo podobał mi się też Wąż w lwiej skórze - tłumaczenie NocnejMary, śmeiszne, doskonale opisane emocje, para HP/DM

Miłego czytania
Aevenien jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-10-2007, 23:24   #6
nagini
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 17
Domyślnie RE: SLASH

Ja nie chcę - czytac tego szybciej - niz kazdy odcinek po kilka razy. Zakochałam sie w tym i nie przechodzi. Ciągle jestem w Czarodziejskiej Piesni , początek i bardzo nie chcę żeby się szybko skonczyło. Wszytko mi tam pasuje. Kiedy zaczyanałm przygodę z HP (tym prawdziwym) , cieszyło mnie niemal zupełne zero erotyki. Ale kazda abstynencja kiedys sie konczy... odkrycie yaoi na nowo i inaczej okazało się absolutnie przyjemnym doświadczeniem. :bigrazz:
nagini jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-11-2007, 00:03   #7
Serea
Omijać szerokim łukiem
 
Serea na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1,498
Wyślij wiadomość przez MSN do Serea
Domyślnie RE: SLASH

Uwielbiam A zwłaszcza "Światło pod wodą". Praktycznie koleżnka mnie tym zaraziła. Przesyłała na gg fragmęty a ja chciałam poznać reszte...Poprostu cud. Chociaż sama nigdy bym się nie doważyła pisać. Wole moje dwa zwykłe ff.
__________________
" - Ten Eyrieńczyk był zbyt arogancki, jak na twoje potrzeby.
- Masz brata, który jest jeszcze bardziej arogancki,
- Chcesz się z nim przespać?
- Prędzej zjem dżdżownicę. Żywą.- Ponieważ zemdliło ją na samą myśl o tym, pociągnęła spory łyk brandy. - Choć oczywiście go lubię - dodała. - Może nawet trochę go kocham, tak po siostrzanemu... kiedy nie jest takim upartym fiutem.
- Aha. Tak z pięć minut w miesiącu."

Kocham Daemona i Surreal xD
Serea jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-15-2007, 11:34   #8
nagini
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 17
Domyślnie RE: SLASH

A to wrzuce jeszcze tutaj tez
June Diamanti -Old Buggers Disease
http://www.yaoifan.fora.pl/choroba-starego-pierdziela-t479.html
SS/HP:bigrazz:
nagini jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2007, 12:04   #9
buffy92
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 398
Wyślij wiadomość przez ICQ do buffy92 Wyślij wiadomość przez AIM do buffy92 Wyślij wiadomość przez MSN do buffy92 Wyślij wiadomość przez Yahoo do buffy92
Domyślnie RE: SLASH

Kasiu, oczywiście już przeczytałam 'Maki i Tulipany'. Trochę mnie już przekonały, tak samo jak jeszcze 'Światło pod wodą' (ale nadal nie skończyłam czytać przez wyjazd ;P). Jak się z tym uporam przeczytam te przez Was polecane.
A sama Wam nic nie polecę, bo jestem posożyt xD co czyta wyłącznie ficki, do których dajecie linki.
buffy92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-07-2009, 19:56   #10
Ginny_Kitty
Świr wymagający opieki
 
Ginny_Kitty na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 308
Domyślnie

A ja nie lubię slashów. Nic dziwnego, mam trzynaście lat, więc jeszcze je pewnie polubię... Taak, na mirrielu aż roi się od slashów... Nie przepadam za slashami, ponieważ najczęściej za dużo w nich seksu. Nie cierpię erotycznych ficków. Pewnie jeszcze się to zmieni.
Są jednakże slashe, które przypadają mi do gustu. Lubię niektóre drarry. Ale nie cierpię połączeń Seva i Harry'ego.
Pozdrawiam
__________________
Okrągły pokój wspólny Ravenclawu przypominał klatkę dla kanarków – wpuszczone w ściany filary podtrzymujące półkoliste sklepienie całkiem zgrabnie udawały pręty. W zachodniej ścianie widniało kilka okien – szyby w ich górnych, półokrągłych ćwiartkach pokryte były rysunkami kruków. Magiczne ptaki trzepotały skrzydłami lub poprawiały pióra, wypełniając wnętrze barwnymi błyskami światła. Pokój utrzymany był w odcieniach błękitu i brązu.
Stowarzyszenie Snaperek
Ginny_Kitty jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:00.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.