Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-20-2008, 18:42   #11
Harry Potter 33
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: Oj, chyba nie Twoje tereny
Posty: 80
Domyślnie

Skoro nie doceniasz choć trochę Eragona - nie doceniasz Władcy Pierścieni, a to oznacza, że nie znasz się na fantasy, w takim razie nie masz NIC ciekawego do powiedzenia w tych tematach.


E-Vaire, ja nie lubię Eragona. Nudzi mnie. Za to "Władcę Pierścieni" lubię, czytam obecnie 2 część. Jestem wybrykiem natury? ;p. No, złapię się tego Twojego "choć trochę Eragona", bo jakieś tam poważanie dla tej książki mam.
Harry Potter 33 jest off-line  
Stary 09-22-2008, 21:03   #12
Gmichu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 11
Domyślnie

Nie tylko ja uważam, że Eragon jest nudny. HP i FNiN czytałem do późnej nocy bo nie mogłem się oderwać. Micha kilka razy ale to nie fantasy. Sam przyznasz E-Vaire że taki Hobbit to 100% fantasy. A też go przeczytałem i był super. Eragona nie zmęczyłem.
Gmichu jest off-line  
Stary 09-22-2008, 21:11   #13
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie

Cytat:
Sam przyznasz E-Vaire
JESTEM DZIEWCZYNĄ, półgłowku.
Cytat:
Nie tylko ja uważam, że Eragon jest nudny. HP i FNiN czytałem do późnej nocy bo nie mogłem się oderwać.
A co to kogo obchodzi? Ja czytałam do późnej nocy Eragona i Najstarszego i co?
Cytat:
taki Hobbit to 100% fantasy.
Dziedzictwo także.
E-Vaire jest off-line  
Stary 09-22-2008, 22:14   #14
Gmichu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał E-Vaire Zobacz post
JESTEM DZIEWCZYNĄ, półgłowku.
I to bardzo źle wychowaną ;>

Cytat:
Napisał E-Vaire Zobacz post
A co to kogo obchodzi? Ja czytałam do późnej nocy Eragona i Najstarszego i co?
Nawet złe książki komuś się podobają. Ale to nadal są złe książki. Poczytaj recenzje. Piszą je ludzie co się znają na książkach.
Gmichu jest off-line  
Stary 09-22-2008, 22:38   #15
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie

Cytat:
I to bardzo źle wychowaną ;>
Nic tobie do mojego wychowania.
Cytat:
Poczytaj recenzje.
Pokaż mi lepiej recenzje HP ludzi, którzy się znają --
E-Vaire jest off-line  
Stary 09-23-2008, 08:45   #16
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

Cytat:
Nawet złe książki komuś się podobają. Ale to nadal są złe książki. Poczytaj recenzje. Piszą je ludzie co się znają na książkach.
Jeśli można wiedzieć... 'Złe' w jakim znaczeniu?
Taaak, te książki podobają się tylko milionom ludzi, ale to przecież nic =.=.

Cytat:
I to bardzo źle wychowaną ;>
Nie masz prawa tak twierdzić - nie wiesz jaka jest poza netem, nie znasz jej ani nikogo jej bliskiego, po prostu nic o niej nie wiesz ( może oprócz tego co czyta^^). Więc skąd takie wnioski?

Ostatnio edytowane przez mimid : 09-23-2008 o 08:47.
mimid jest off-line  
Stary 09-23-2008, 16:07   #17
Gmichu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimid Zobacz post
Jeśli można wiedzieć... 'Złe' w jakim znaczeniu?
Taaak, te książki podobają się tylko milionom ludzi, ale to przecież nic =.=.
Eragon mi się nie podobał pod każdym względem a głównie dlatego że mnie śmiertelnie znudził. Jak zacząłem czytać recenzje znawców literatury to się okazało że mają takie same poglądy. Oni umieją rozebrać książkę i pokazać co w niej jest złe. Recenzje HP są zwykle dobre - recenzje Eragona są złe.

Cytat:
Napisał mimid Zobacz post
Nie masz prawa tak twierdzić - nie wiesz jaka jest poza netem, nie znasz jej ani nikogo jej bliskiego, po prostu nic o niej nie wiesz ( może oprócz tego co czyta^^). Więc skąd takie wnioski?
Nie oceniam jej poza netem. Jak napisała o kimś kogo dopiero poznała "półgłówku" to sama sobie wystawiła ocenę. To źle świadczy o osobie skoro używa anonimowości internetu do obrażania innych.
Gmichu jest off-line  
Stary 09-24-2008, 14:13   #18
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie

Co powiesz o ludziach, którzy wyzywają od debili, pojebów i sukinsynów? Niewychowani? Brawo, a wiesz, że mówisz o 90% społeczności polskiej? Nie używam anonimowości do obrażania, bo mogę nazwać cię kompletnym idiotą na realu, zresztą, myślisz, że jestem święta i grzeczna jak idę do szkółki? Jeśli kogoś obrażam - mam powód, często mam RACJĘ i NIGDY nie zrozumiem dlaczego podkreślanie tego co się chce powiedzieć przez delikatne wulgaryzmy jest jakieś 'zakazane'. Poza tym, nazwałam cię tam, bo mi się tak podobało, bo wiem, że tak w rzeczywistości jest. Naprawdę super, że ty jesteś taki świetnie wychowany i miły dla każdego (jak ktoś przez godzinę za tobą łazi i nie robiąc ŻADNYCH przerw gada, gada i gada, krótko mówiąc - wku**ia cię jak nikt dotąd, to ty pewnie mówisz 'Mógłbyś odejść? Z góry dziękuję' zamiast po prostu: "Spierdalaj"? Ja ci bardzo gratuluję cierpliwości, ale się nie zbliżaj. Lol, masz jakichś kolegów? Nie wiem jak można wytrzymać z takim gościem, to przecież cholernie irytujące.)
Nie jestem miła dla kogoś, kto na to nie zasługuje, ty niestety NIE, nazwałam cię półgłówkiem, bo nim jesteś, a skoro dla ciebie to obraza - powodzenia w życiu, przyda się bardzo. Czasem obrażając kogoś można powiedzieć prawdę. Boisz się jej?
Świetnie i w ogóle, że pewnie dostanę warna, żałosne, ale skoro rozmowa o wulgaryzmach o obrazach to co, mam pisać 'Brzydko mówić' i 'Oblazić'? Gdzie my jesteśmy, w jakimś przedszkolu? Patrząc na towarzystwo to nawet na to wygląda, ale to przedszkolem zdecydowanie nie jest i prosiłabym, żeby moderatorki łaskawie nie zachowywały się jak przedszkolanki, bo w większości same klną.

Ostatnio edytowane przez E-Vaire : 09-24-2008 o 14:16.
E-Vaire jest off-line  
Stary 09-24-2008, 16:15   #19
Gmichu
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Posty: 11
Domyślnie

Chyba Cie nie lubią w szkole, co?
Gmichu jest off-line  
Stary 09-24-2008, 18:28   #20
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie

Nie jestem w szkole znana. Jeny, całe szczęście.. Więc o klasę pytasz? Powiem ci, że nie jestem uwielbiana, ale z drugiej strony, jeszcze nie mam wielu wrogów, a z trzeciej - patrz na siebie ;]
E-Vaire jest off-line  
Zamknięty temat

Tags
felix, fnin, michu, net, nika


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
A co by było, gdyby nie "Poszedł Dalej"? Renaemma Pozostałe 14 09-10-2009 14:58


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:14.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.