Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-04-2010, 22:21   #1
Patka-wariatka
Omijać szerokim łukiem
 
Patka-wariatka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Musicland.. ^^
Posty: 1,045
Wyślij wiadomość przez MSN do Patka-wariatka
Domyślnie Stieg Larsson- trylogia "Millenium"

Trzy kryminalne powieści: "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", "Dziewczyna, która igrała z ogniem", "Zamek z piasku, który runął". Wszystko na temat trylogii, opinie, wrażenia, oceny .
Jestem w połowie trzeciego tomu, ale już mogę z pewnością stwierdzić, że są to jedne z najlepszych książek, jakie dotychczas czytałam. A na pewno najbardziej uzależniające. Czyta się je w tempie ekspresowym. Świetni bohaterowie, ciekawa, wciągająca fabuła.. zbrodnie, zabójstwa, afery, śledztwa, przygody, tajemnice, miłość. Po prostu wszystko. Specyficzna atmosfera. Wszystko to dobrane w całość tworzy coś wspaniałego.
Kto czytał, niech się wypowie .
I może mi ktoś doradzi, czy warto kupić biografię Larssona? Widziałam ostatnio jako nowość w księgarniach.
__________________
"... miał wrażenie, jakby coś ściskało mu serce. Czuł, że chce odnaleźć Lisabeth Salander i ją przytulić.
Pewnie by go ugryzła, gdyby tylko spróbował."
Patka-wariatka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-14-2011, 22:48   #2
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie

Hahaha. Czytałam pierwszą część, u mnie w szkolnej bibliotece. Od samego początku zrobiłam sobie wtyki w bibliotece. xd dzięki temu nie mam kar za przetrzymanie książek i w ogóle. Stieg... Pisze kryminały. Tutaj była specjalna kmina - biblioteka pożycza nauczycielce od wf tę książkę, a potem ona mi ją daje i ja czytam. Uczniowie nie mogli czytać tej książki. Powiem tak: Kiedyś kiedyś miałam do czynienia z jakimś kiepskim kryminałem. Książka była beznadziejna, a ja przez jej pryzmat stwierdziłam, że wszystkie kryminały są takie. Miałam więc duże wątpliwości co do "Millenium". Więc w sumie... Książka nawet mi się podobała, ale wiem, że kryminały to nie miejsce dla mnie. Dla ludzi lubiących tego typu książki, ta pewnie jest rewelacyjna. Dla mnie była... Dobra. Więcej nie mogę powiedzieć.
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Tags
kryminał, larsson, millenium, stieg, trylogia

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Który z filmów o Harry'm Potterze zakończył się "happy endem"? Henryk Sienkiewicz Kosz 17 04-18-2009 23:34
"Duma i Uprzedzenie" oraz inne książki Jane Austen. Amy-Amy-Amy Kosz 2 01-18-2009 20:03
"Życie jest piękne",czyli jak najlepiej mówić o Holocauście. blackberry Kosz 10 01-23-2008 13:31
Nasze "Samouwielbienie" i nasza "Samokrytyka" Albus12 Kosz 25 10-19-2007 17:13


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:13.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.