Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 06-30-2011, 14:05   #21
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Mi bardzo podoba się 1, 2, 3. Mam też 4, ale beznadzieja jak dla mnie. Okropnie pokręcone. Takie naciąganie już. Pierwsze części, to jest to. Szybko się przechodzi, ale są fajne. 4 w ogóle nie ogarniam. xD A dalszych części nie mam. I nie mam zamiaru mieć, bo jak 4 mi się nie podobała to następne na pewno były "ulepszone".
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2011, 15:00   #22
Tiki
Niepoprawny marzyciel
 
Tiki na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 33
Domyślnie

Wszystkie te gry to beznadzieja. Szczególnie trzy pierwsze części.
Mówię to jako zapalony gracz, a nie casual. Każuale mają zdecydowanie mniejsze wymagania, a dupki z EA Games (EA Gays?) chamsko to wykorzystują, wypuszczając syf.
__________________
Pijesz? Nie... Palisz? Nie... Narkomania? Nie...
A może Harry Potter?
Tiki jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2011, 16:40   #23
Godryk 222
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Posty: 11
Domyślnie

Według mnie większość gier z serii HP jest spoko choć Harry Potter i Książę Półkrwi może denerwować niedokładnością nie chodzi mi o grafikę ale o fabułę nie ma w niej wielu wątków z Książki
Godryk 222 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2011, 12:40   #24
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Pierwsze trzy części miały swój klimat, ale na dzisiejszy marketing się nie nadają. ;P
Czwarta część to dno. Po prostu.
Piąta część, z nią mam najlepsze wspomnienia. ^^ Po pierwsze, była to moja pierwsza część gry. Chodzi o to, że jest bardzo długa i ma rozległy Hogwart, i zaklęcia mi się podobały. No, na początek miałem straszne problemy z Reparo i musiał mi pomagać Syriusz. xD Potem było dobrze, najbardziej zapamiętałem spotkanie z Cho w Hogwarcie i zaklęcie Incedio w toalecie. Potem było dobrze, przeszedłem do aparatu Colina, i nie wiedziałem jak to przejść, wyłączyłem, nie grałem baardzo długo, potem włączam i gra nie chodzi. xD Chciałem kupować nową, czyścić płytę, a gra po prostu się zacinałą na tym jednym komputerze, chociaz wcześniej tak nie było. Przeszedłem całą, ale kamera była dziwna, a pojedynek Syriusza z innymi, straszny, wiem, że miało tak być, żeby przegrał, ale po prostu... Ech.
6 część miała najlepszą grywalność.
7 część masakra.
A co do 7. cz.2 to właśnie ściągam demo. Skubana długo się ściąga, za 8 godzin będzie. Tu macie gameplay z dema:
http://www.youtube.com/watch?v=ijZjHQD16AQ
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
RE: Co sądzicie ogólnie o tej stronie? LadyGray O stronie i forum 68 05-25-2012 15:40
Co sądzicie o forum? wiktor Kosz 56 04-21-2009 21:16
Co sądzicie o 7 części Jack Kosz 6 04-07-2007 23:41


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:00.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.