Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-20-2007, 18:45   #21
Mitzi Caspar
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 151
Domyślnie RE: Jeżycjada

Z tym tylko, że kłopoty dzieci mało mnie interesują...a niektóre kłopoty nastolatek były mi akurat bliskie
Może w księgarni będzie Żaba, to się wypożyczy i zobaczy..ale jeżeli reszta ma być już podobna do Języka trolli to z żalem podziękuję Musierowicz
Mitzi Caspar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-29-2007, 18:17   #22
Asik
Niepoprawny marzyciel
 
Asik na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 37
Domyślnie RE: Jeżycjada

Super cudowne książki.to jedna z moich najukochańszych serii, które mogę czytać ciągle. Szkoda, że jest tak mało tak ciepłych i humorystycznych księżek jak właśnie seria p.Musierowicz.Moja ukochana książka z całej serii to "Pulpecja"Mało jest tak świetnie opisanych histori miłosnych
Asik jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-26-2007, 22:24   #23
kobieta Freda
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 5
Domyślnie RE: Jeżycjada

Świetna seria, teraz mało jest takich dobrych książek o nastolatkach, a nawet bardzo mało. Trzeba przyznać, że większość takich książek to śmieci. Ale Musierowicz zawarła w Jeżycjadzie inteligentny humor, prawdziwe postacie i problemy.
kobieta Freda jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-04-2007, 10:42   #24
Mafalda
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 92
Wyślij wiadomość przez AIM do Mafalda
Domyślnie RE: Jeżycjada

Ależ oczywiście, że czytałam. Poza "Córką Robrojka", ale co tam. Ale ja już tak mam - im książka starsza, tym bardziej się Mafaldzie podoba. I dlatego, khem... te nowsze części niezbyt mi się podobają ( ale i tak czekam z cierpliwością na "Sprężynę" )
Mafalda jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-18-2007, 16:49   #25
hemcia
Omijać szerokim łukiem
 
hemcia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,896
Wyślij wiadomość przez MSN do hemcia
Domyślnie RE: Jeżycjada

Ohh uwielbiam tą serię książek ^^
Nigdy nie wpadłaby mi w ręce gdyby nie moja kochana kuzynka Zuzia, która nałogowo 'połykała' te książki jedna po drugiej xD
I którą ona przeczytała to ja zaczynałam czytać xD Aż w końcu przeczytałam cała 'Jeżycjadę'.
Muszę przyznać że ksiażki są po prostu świetne! Bez nich zanudziłabym się w drugiej połowie wakacji xPP
__________________
Całkowicie oddana fanka Toma Feltona i badź co bądź Draco Malfoya.
*
Może to dziwne, ale dostaję pierdolca jeśli minimum raz dziennie nie posłucham Happysad

zazwyczaj robię różne rzeczy, które inni postrzegają jako 'dziwne'.
czasami czarna owca w rodzinie.;p
nie przestrzegam żadnych granic, ewentualnie sama je wytyczam.;-dd
często słyszę o sobie 'nienormalna', 'zboczona'.;p no i bywa, że nietolerowana za to, że nie jestem kolejną szarą jednostką społeczeństwa.; -dd
hemcia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-19-2007, 21:15   #26
agaa_21
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 150
Domyślnie RE: Jeżycjada

Właśnie może ktoś wie keidy wyjdzie "Sprężyna" ?. Miała być na jesieni, ale jak widać coś im nie wyszło
agaa_21 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-30-2007, 10:20   #27
chimer
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 50
Wyślij wiadomość przez AIM do chimer Wyślij wiadomość przez MSN do chimer Wyślij wiadomość przez Yahoo do chimer
Domyślnie RE: Jeżycjada

co za bałwan założył ten temat, gorszych książek nie ma... czytałem cały cykl na konkurs i myślałem, ze sie pożygam, chociaz dobre tyle, ze wygrałem
chimer jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-12-2008, 18:15   #28
olusieenkaaa
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 105
Wyślij wiadomość przez MSN do olusieenkaaa
Domyślnie RE: Jeżycjada

hmm... owszem czytałam Jeżycjadę xD dzięki mamie, bo zachęciła mnie xP najfajniejsza i najsmutniejsza wg mnie jest część piąta "Opium w rosole"... bardzo współczułam tej małej, ale i jej matce też... Najgorsza część to 6 "Brulion Bebe B.".... Nie wiem czemu, ale taka jakaś dziwna xP może nie dziwna, ale nie w moim stylu... Ostatnio prezczytałam po raz 3 "Żabę".. ta część również mi się podoba... Ale według mnie te pierwsze części były najlepsze...
olusieenkaaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-02-2008, 01:47   #29
Bella Ravenclaw
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 191
Wyślij wiadomość przez MSN do Bella Ravenclaw
Domyślnie RE: Jeżycjada

czytałam, kiedyś mi się nawet podobało, ale teraz uważam to za troche nudne. Podobnie jak olusieenkaa przeczytałam je dzięki mojej mamie z wszystkich części nie czytałam tylko "na gwiazdkę"(najnowsza) i tak prawdę mówiąc nie mam zamiaru jej czytać. Z książkami Musierowicz może konkurować tylko Sienkiewicz- tak samo nudne^^
Bella Ravenclaw jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-02-2008, 11:57   #30
Karolcia_potteromaniaczka
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 147
Wyślij wiadomość przez MSN do Karolcia_potteromaniaczka
Domyślnie RE: Jeżycjada

bella "na gwiazdkę" to nie jest książka z jeżycjady, a pozatym najnowsza jest "sprężynka" czytałam te książki, pełne ciepła, humoru, nie wiem dlaczego ale lubie je czytać w zimie, i też przeczytałam je dzięki mojej mamie
Karolcia_potteromaniaczka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:42.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.