Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-26-2007, 15:06   #11
Dexter
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 8
Wyślij wiadomość przez MSN do Dexter
Domyślnie RE: Potter straszny?

Bzdura.
Nie mają o czym gadać w telewizji.
Może chcą odegnać ludzi od harrego ? :rol:
Ja nie przejmuje się takimi bzdurami bo i tak będę czytał harrego.
Dexter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-25-2007, 21:59   #12
Jasmine
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 48
Domyślnie RE: Potter straszny?

Nie powiem, że nie płakałam czytając pewne fragmenty... śmierć Syriusza i Dumbledore'a, inne śmierci... (mniejsza o to, żeby nie było spoilerów^^).
Ale HP równocześnie wprowadza nas w inny, lepszy świat xD Gdzie zwycięża dobro xD
I zgadzam się... W Wiadomościach już nie mają o czym mówić^^.
Jasmine jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-30-2007, 14:55   #13
Goszka
Praktykant Voodoo
 
Goszka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Lokalizacja: Kraków
Posty: 824
Domyślnie RE: Potter straszny?

To totalna bzdura!:no:
Mnie wręcz przeciwnie Harry Potter - daje radość życia!:yes:
Już nie mają co robić w tych wiadomościach , o przpraszam Wydzrzeniach...:bigeek:
Uważam , że w HP znajdują się czasami przerażające momenty , ale nie na tyle , żeby mówić że Harry Potter jest horrorem odbierającym ludziom radość życia!:no:
__________________
Goszka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-01-2007, 01:03   #14
martynkaaa
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 14
Domyślnie RE: Potter straszny?

Heh.. jak już nie mają o czym gadać, to głupoty gadają. Jak politycy. (Myślicie, że zostanę wrogiem politycznym nr 1?;>) Czytałam o wiele straszniejsze książki. A w HP jedyne co dla mnie straszne, to to, że seria się już skończyła ^^ No, po za 7tomem, który jeszcze nie jest po polsku, ale go już przeczytałam
martynkaaa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-09-2007, 21:02   #15
Halszka
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 9
Domyślnie RE: Potter straszny?

Tylko gadają Może nie mieli jak zapełnić paru minut antenowych?
Harry'ego czytają tylko Ci, co potrafią wyznaczyć granicę między światem realnym a fikcją. A jeśli tego nie potrafią to niech nie czytają!
'Harry' być może sprawił, iż ktoś wreszcie zaczął czytać! U mnie na przykład się do tego dołożył Teraz jestem uzależniona od książek
I o! Takie jest moje zdanie!
Halszka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 02-26-2008, 16:10   #16
Sev1302
Praktykant Voodoo
 
Sev1302 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 499
Domyślnie RE: Potter straszny?

Ja też uważam, że to kompletne brednie. HP nie jest oczywiście komedią, ale nie przesadzajmy mówiąc że jest bardzo straszny. Są chwile grozy, a potem rozpacz - wtedy właśnie płacze jak bóbr (myślę że nie tylko ja). Ale to w tej książce jest najpiękniejsze, że istnieje bardzo silne zło i okrutna przemoc ale i tak na końcu zostaje pokonana dobrem. W ogóle to nie jestem pewna czy ktokolwiek z Wydarzeń dogłębnie i do końca przeczytał HP?
Sev1302 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2008, 15:03   #17
Hermiona1334
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 683
Domyślnie RE: Potter straszny?

BZDURA! Czytając książki faktycznie przeżywam dreszcze emocji, ale to jest fajne. Lepiej, że HP przyzwyczai nas do tego co może się stać w życiu (szczególnie do śmierci), bo nie będzioiemy już tak rozpaczać jak nam się to przytrafi. A co do straszności, to uważam, że do tej książki trzeba dorosnąć. One nie są dla dzieciaków kategorii 1-7, które boją się ciemności, wierzą w bociany i dopiero co nauczyły się czytać. Ta książka jest dla tych, którzy potrafia pogodzić się ze śmiercią ulubionego bohatera i zrobić to z godnością. A tak w ogóle to wkurza mnie to ugrzecznianie książek dla dzieci. W ten sposób wbija im się do głowy, że wszystko zawsze skończy się dobrze, że nikt nigdy nie umrze i nigdy nie odczujemy pustki po stracie kogoś ukochanego, że ten kto prosi o pomoc napotka latającą wróżkę i ona go wyciągnie z tarapatów. Co za bzdury:rip:. Niedobrze mi się robi jak o tym myślę. A skoro bachory są jeszcze młode, to rodzice nie powinni dawać im HP do ręki, bo one i tak nie zrozumieją o co chodzi. Uważam, że HP oprócz tego, że jest świetna lektura jest także szkołą życia. Dzięki niemu czytelnik uczy się odwagi, ale i tego, że umrzeć może każdy. A jeżelli ktoś po śmierci bohatera ryczy w poduszkę i trzęsie się ze strachu, to znaczy, że nie dojrzał do tego by to zrozumieć. I tyle

Ostatnio edytowane przez Hermiona1334 : 08-08-2009 o 18:56.
Hermiona1334 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-06-2008, 18:48   #18
Santino
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Santino na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Lokalizacja: Hell
Posty: 177
Domyślnie RE: Potter straszny?

Telewizja nie ma chyba co wymyślać jeśli pisze takie brednie...:no::no: Jak dla mnie to kompletna bzdura...Harry Potter nie jest straszny...co to by była za książka jakby wszystko w niej było takie piękne, bez żadnych walk ani starć, książka zwyczajnie by była nudna, a dzięki temu, że dzieje się w niej bardzo dużo ma tylu czytelników na całym świecie...wyobraźcie sobie książkę, w której Harry nie ma żadnych wrogów, tylko wiedzie spokojne życie bez żadnych problemów...taka książka by się nie przyjęła...zresztą każdy czyta książkę z własnej nieprzymuszonej woli i wie na co się decyduje...wie chyba, że w tej książce(szczególnie w ostatnich częściach) jest wiele starć i walk, które nierzadko kończą się różnymi kontuzjami, a dochodzi także do morderstw...wiele książek jest o wiele bardziej ,,brutalniejszych" a jakoś telewizja nic na ten temat nie wspomina...
Santino jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-16-2008, 23:31   #19
ChoChang1994
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 2
Wyślij wiadomość przez MSN do ChoChang1994
Domyślnie RE: Potter straszny?

Hp mnie zachęca do życia. Daję mi siłę i nadzieję! Uważam że to co gadają w telewizji to głupoty, bo prawdopodobnie powtarzają tylko opinię innych ludzi, którzy raczej tego nie czytali.
ChoChang1994 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-21-2008, 14:27   #20
Harry Potter 33
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Lokalizacja: Oj, chyba nie Twoje tereny
Posty: 80
Domyślnie RE: Potter straszny?

Tak, czasami Harry jest straszny, te wszystkie śmierci i pojedynki z Voldemortem... Ale wcale Potter radości życia nie odbiera, przeciwnie, wielu osobom ją nadaje! A jak kogoś straszy, niech nie czyta i zajmie się np. Baśniami.
Harry Potter 33 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Seria STRASZNY FILM susan Kosz 23 07-11-2008 12:31


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:24.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.