Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Świat Magii

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-30-2011, 17:25   #1
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie Pottermore!

Tak więc tu możemy rozpocząć luźną dyskusję na temat Pottermore i podać swoje - nicki (cobyśmy się do przyjaciół pozapraszali), różdżki, domy itp. Wiem, że póki co mało osób dostało się na stronę, ale może coś z tego wyniknie. A jak nie, to w późniejszym czasie, bo jak wiemy, rejestracja otwarta dla wszystkich od października.

No to na początek moje:
- nick: WillowBlade109
- różdżka: 12 i pół cala, drzewo laurowe, w środku włókno ze smoczego serca
- dom: Slytherin (dzika duma ;])
- a, i zwierz!: rudy kot

Tak więc skończyłam "Kamień", a "Komnata" póki co niedostępna. Pojedynki też. Niby można tworzyć mikstury, ale u mnie coś nie tak jest z tym, bo poprawnie zrobiony eliksir ani nie dodaje mi się do ekwipunku, ani nie dostaje punktów dla Domu. I to mnie irytuje strasznie ;d. Ale oprócz tego pierwsze wrażenie raczej pozytywne.

Ups. Niechcący skasował mi się poprzedni ;x.


__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 08-30-2011 o 17:30.
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2011, 17:39   #2
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Eliksiry powinni jeszcze trochę dopracować, bo mi też ciągle płatają figle...
Mimo dobrze wykonanych instrukcji, pokazuje mi, że robię coś błędnie.
Gdy udało mi się zrobić eliksir dobrze, to nie zapisało mi go i musiałam zaczynać od nowa.

Mój nick to FeatherCrimson2, ale akceptuję tylko osoby, które znam. Nie wystarczy być z hpnet. q;
Mam różdżkę z sekwoi. 10 i 3/4 cala, jednorożec, sztywna. Bardzo fajne połączenie. Podoba mi się szczególnie ta sekwoja.
No i jestem w slytherinie.
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft

Ostatnio edytowane przez gnebiwtrysk : 08-30-2011 o 17:44.
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-31-2011, 21:44   #3
Snerta
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 9
Domyślnie

BloodBlade171
Slytherin
11 i 1-4 cala, grusza, włókno smoczego serca, lekko sprężysta
Czarny kociak <3

Ja tam nie mam kłopotu z tworzeniem eliksirów. Z proporcjami ciężko, głównie z tymi, które trzeba w moździerzu rozcierać. Przy lekarstwie na czyraki trzeba zrobić odpowiedni proszek - nie można ucierać go za mocno, nawet jeśli mieści się w granicach zielonego obszaru. Ja zawsze docieram do momentu, kiedy wskaźnik barwi się na zielono, a potem tylko dwa dodatkowe uderzenia - wychodzi zawsze. Do tego nigdy nie znikają mi eliksiry. W nawigacji strony wchodzę w kociołki i po prawej na górze jest postęp. Jeśli za późno uznasz go za gotowy, to przepada. Eliksir zapomnienia jest ostro zakręcony. xd

Ogólnie jestem zadowolona. Czekam na otwarcie kolejnych części, bo klepanie eliksirów staje się monotonne, a w przypływie desperacji, kiedy to chciałam nabić szybko punkty, schrzaniłam dwa kociołki. =d
Snerta jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-01-2011, 13:15   #4
Erykos7
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Posty: 7
Domyślnie

Dajcie proszę zdjęcia waszych różdżek. Jestem bardzo ciekawy. Czy wszystkie różdżki są brązowe?
Erykos7 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-02-2011, 13:00   #5
Alan16
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 6
Domyślnie

Jak wy w to gracie :O? Tez bym sobie pogral ale nie wiem jak
Alan16 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-02-2011, 14:55   #6
Snerta
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 9
Domyślnie

Pograsz najprędzej w październiku. No, chyba że znajdziesz kogoś chętnego do odstąpienia konta.
Snerta jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-05-2011, 19:09   #7
Alan16
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Posty: 6
Domyślnie

Heh wole poczekac , jak to jest z tymi rozdzkami i fabula? Tylko jedna czesc czy 7?
Alan16 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-12-2011, 13:28   #8
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

Ja mam nick: NettleSnitch170
Różdżka: Cyprys, 12 i 1/2 cala, pióro feniksa, zaskakująca świszcząca przy wykonywaniu ruchów.
Wszystkie różdżki są podobne na obrazkach, jakoś się nie wyróżniają. Części jest siedem.
Też czekam na otworzenie kolejnych bo trochę mi się nudzą eliksiry, a pojedynki zamknęli :/
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-12-2011, 18:01   #9
harrylosiek13
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
harrylosiek13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 156
Domyślnie

Nick: EyeFirebolt67
Różdżka: sosna, 13 cali, rdzeń z włókna smoczego serca, giętka - niby moja, ale liczyłem na orzech, 12 i 3/4 cala, sztywną ;(
Dom: Ravencalw - pasuje idealnie ;]
Zwierze: Barn owl

Eliksiry mam już w małym paluszku, więc niecierpliwie czekam na pojedynki! ^^
harrylosiek13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-30-2011, 15:39   #10
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

DragonFlight17, różdżka to sosna, 10 cali, rdzeń z pióra feniksa, twarda (sztywna?), Slyherin. Miałam wziąć sowe ale jakoś tak wyszło, że kupiłam dziwnego, bardzo dziwnego kota z rozwalajacymi oczami xd. nie podoba mi sie chyba to pottermore. tzn. jezeli chodzi o grafike i rozne dodatkowe informacje to zajebiscie, chociaz na razie nie chce mi sie nic czytac, ale za latwo sie przechodzi dalej i wgl
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Quiz przed Pottermore harrylosiek13 English zone 4 01-15-2012 14:24


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:20.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.