Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Zobacz wyniki ankiety: Jaki styl muzyki najbardziej lubicie
Rap (hip-hop) 6 9.09%
Metal 15 22.73%
Pop 4 6.06%
Rock 35 53.03%
Techno 3 4.55%
Discopolo 0 0%
Klasykę... 3 4.55%
Głosujących: 66. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 11-11-2009, 18:08   #11
Angela Johnson
Urodzony, by rządzić światem
 
Angela Johnson na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Lokalizacja: Grimmauld Place 12
Posty: 4,556
Wyślij wiadomość przez ICQ do Angela Johnson
Domyślnie

Rap, rap, rap <3. Uwielbiam rap, szczególnie polski. Najbardziej podobają mi się teksty Peji, fajne przesłanie niosą (chociaż oczywiście nie wszystkie jego teksty^^), poza tym bardzo lubię też Pezeta, WWO, O.S.T.R-ego... dobra, może więcej nie wymieniam, bo by się zeszło, ale Peja i tak jest najlepszy ;]. Popu też słucham, zresztą posłuchać to mogę wszystkiego co nie jest jakąś odmianą metalu, bądź odmianą piosenek biesiadnych. Nienawidzę tych dwóch typów muzyki, to już nawet disco polo jest lepsze -.-.
__________________
Jestem Angie Davis - The last one of Slytherin heiress !
~
Kto jest Śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?
~
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy o własnej wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
~
Do You want to get to know me? I'm sorry... You can't... I'm available only for "friends" and popular persons...



Cały mój profil

Angela Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-18-2009, 23:18   #12
Biel
Fanatyk, niegroźny
 
Biel na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Lokalizacja: Stolica
Posty: 224
Domyślnie

Ja słucham wszystkiego, od klasyki po disco polo, nie krytykuję żadnej piosenki, dopóki nie usłyszę, bo różne są gusta. Mimo wszystko najczęściej pada na Rock, ostatnio na Metal, bo musiałam przygotować się do koncertu Mansona:P.
Najczęściej odtwarzane: Piazzolla, Prodigy, Depeche Mode, Guano Apes, Hans Zimmer, Vanessa Mae, Beyoncé, Farben Lehre i O.N.A
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Biel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2009, 09:03   #13
Harry_Jadek
Praktykant Voodoo
 
Harry_Jadek na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Posty: 524
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to głównie rap i hip-hop, ale coraz częściej sięgam po łagodniejsze klimaty polskiego reagge - KTÓRE TO NIE POJAWIŁO SIĘ W ANKIECIE!!!, ale i tak zagłosowałem na hip-hop, jestem do niego bardziej przywiązany.

Wiedziałem, że chociaż Angela mnie nie zawiedzie

Czemu rap? Dlatego, że mam z nim styczność od 10 albo 12 roku życia... Czyli już kilka ładnych latek. Głównie Pezet, Paktofonika, Ascetoholix, Łona, Molesta, Mogę tak wymieniać cały dzień , Mezo nawet, prawie bym jeszcze zapomniał o Trzecim Wymiarze. A rzadziej sięgam po Peje, ale czasem.

Na razie mamy 15 rockmenów i rockmenek
3 hip-hopowców czyli jednego/jednej nie znam :/
uuu 9 metali... Kurde ma ktoś coś do obrony
Dwie gwiazdki popu
2 osoby tańczące w rytm techno
Na całe szczęście nikt nie próbuje nas zadźgać za pomocą Akcentu... bodajże
I jednego/jedną słuchacza/słuchaczkę klasyki... [N]ie [W]iem [J]aki [P]odłożyć [T]u [Z]łośliwy [T]ekst... NWJPTZT xD Przyzwyczajenie z CS-a

EDIT: Zapomniałem wspomnieć o świetnym Eminemie
Medicine Ball, We Made You, 'Till I Colapse, Deja Vu, Halie's Song, White America, Bagpipes from Baghdad, Must be the Ganja
Z Halie's cytat Sometimes it feels like the world on my shoulders
__________________
Podniósł wzrok na przeciwnika. Krew spływała mu po twarzy. Zacisnął rękę na klindze miecza i ostatnim tchem wbił go w serce wroga. Zanim ten zdążył spojrzeć na ranę, obaj leżeli na ziemi i wylewała się z nich krew.

"As I fall deeper into a manic state"
Eminem - Deja Vu

Ostatnio edytowane przez Harry_Jadek : 12-29-2009 o 09:13.
Harry_Jadek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2009, 11:04   #14
szkarlatyna
Fanatyk, niegroźny
 
szkarlatyna na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Lokalizacja: w grocie alibaby
Posty: 295
Domyślnie

O ile pamiętam, to ja zagłosowałam na rap ;P ale nie pamiętam dokładnie, uhm. Tak więc się wypowiem. Więcej pewnie słucham rocku, głównie polskiego, ale szkoda mi było że na rap chyba żadnego głosu wtedy nie było. Do sedna. Hiphopu nie słucham długo, bo jakieś 8 miesięcy. Najpierw usłyszałam Ostrego, poten Magika, najpierw w K44, potem w Pfk. No i następnie z górki - Pezet, Pih, Rahim, Fisz, Eldo, Peja baardzo ewentualnie, tylko parę jego kawałków mi podeszło. Wzgórze Ya-Pa 3, 52Dębiec. Wielu wykonawców w sumie nie znam. No i z zagranicznych oczywista 2Pac.
__________________
Nasz umysł odkrywa fakty wciąż na nowo; tyle razy przeżywamy je w myślach, że po pewnym czasie nie wiemy już, czy zdarzyły się naprawdę, czy też wymyśliliśmy je, za każdym razem odrobinę upiększając kolejne sceny, dodając szczegóły tu czy tam, aż obraz mentalny zaczyna całkowicie odbiegać od rzeczywistości.
szkarlatyna jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-29-2009, 14:00   #15
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

Harry Jadek napisał/a
Cytat:
Czemu rap? Dlatego, że mam z nim styczność od 10 albo 12 roku życia... Czyli już kilka ładnych latek.
Masz 13 lat taak od jutra 14, wiem, więc nie jest to jak napisałeś 'kilka ładnych latek' o.O.

Żeby nie offtopować. Słucham reggae, rocka i metalu. Z pierwszego gatunku znam niewiele dobrej muzyki. Zaczęło się od Boba Marley('?)a i jego lubię najbardziej. Poza tym Vavamuffin, Akurat, Strachy na Lachy, Habakuk, Paprika Korps. Trzy ostatnie zespoły są słabe, ale swego czasu je lubiłam. Ciągle szukam czegoś dobrego, noale. To trudne. Metalowych i rockowych zespołów/wokalistów znam wiele. Najwięcej słucham rocka, ale chyba zagłosowałam na metal. Mam takie okresy, w których słucham tylko metalu. Nie polecam SlipKnota do poduszki, miałam koszmary ;D.
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-03-2010, 13:06   #16
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Harry Jadek napisał/a
Cytat:
Czemu rap? Dlatego, że mam z nim styczność od 10 albo 12 roku życia... Czyli już kilka ładnych latek.
'Od 10 lub 12 roku życia'. xD Coś jak wystawianie ocen przez mojego faceta od gegry. 3 przez 4 w porywach do 5.

koniec offtopu

Słucham metalu i rocka. Nie chce mi się za bardzo zagłębiać w podgatunki bo i tak się na tym nie znam. Poza tym muzyka filmowa. Generalnie staram się odkrywać jak najwięcej nowych brzmień i nie ograniczać się.
Zespoły wypisywałam w jakimś innym temacie. Lista długa, nie ma na niej wszystkiego i ciągle się powiększa.
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-12-2010, 19:26   #17
SEVuu
Praktykant Voodoo
 
SEVuu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Snape Major
Posty: 858
Domyślnie

Chmmmm...kocham blues, moi ulubieni tożem i Czesław Niemen.Metalu:Metallica. Teen...rapu:Łona,O.S.T.R. W zasadzie to słucham prawie wszystkiego:Rock, reggae(od niedawna),klasyczna..itd. nie lubię tylko techno i discopolo:P Blech.
__________________
''Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać,, jak mawiał Wireman.




Yum Yum Yum
SEVuu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-12-2010, 22:21   #18
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Cytat:
Napisał SEVuu Zobacz post
Chmmmm...kocham blues, moi ulubieni tożem i Czesław Niemen.Metalu:Metallica. Teen...rapu:Łona,O.S.T.R. W zasadzie to słucham prawie wszystkiego:Rock, reggae(od niedawna),klasyczna..itd. nie lubię tylko techno i discopolo:P Blech.
A słyszałeś ty techno, że tak sądzisz? :F
Jest monotonne, bo takie MUSI być, bo jest SUROWE.
Aczkolwiek jak sie słyszało komercyjny "pseudotechno" shit z eski, to co tam można się znać...
Techno... nie słuchacie techno, nawet nie wiecie, kto je stworzył, ale się wypowiadają... :F

Jeff Mills nadal roxuje :]

Ostatnio edytowane przez RazorBMW : 01-12-2010 o 22:30.
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-14-2010, 16:20   #19
SEVuu
Praktykant Voodoo
 
SEVuu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Snape Major
Posty: 858
Domyślnie

Ekhem..no nie wiem jak się zwią artyści, którzy śpiewali te piosenki Danny na przykład..(na Mtv leci piosenka z takim facete, który ma nas obie jakiś plecak..i udaje robota). No to teraz ty dawaj przykłady tej twojej wspaniałej muzyki:P

Jak mówisz, że słyszałaś (ymm... słuchałaś(?)) techno, a za przykład podajesz Dannego, to gratuluję. Tak na przyszłość - ja się nie znasz, to się nie wypowiadaj. Zresztą niech lepiej Razor ci odpowie, bo on jest w tej dziedzinie ekspertem, nie ja.
Sh.
__________________
''Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać,, jak mawiał Wireman.




Yum Yum Yum

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 01-14-2010 o 16:37.
SEVuu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-14-2010, 18:49   #20
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Danny to dance i pop, jakie tam techno. Fakt, że koleś używa dużo elektroniki, ale nigdy nie był, nie jest i nie będzie twórcą utworów z gatunku techno.

Przykładowy, sztandarowy zresztą i kultowy kawałek detroit to Jeff Mills - The Bells. I nie trąbić, że jest specyficzne, bo techno jest surowe. Jak ktoś woli mocniejsze klimaty, to bierze schranz, znane też jako hard techno, aczkolwiek tego już ciężko się słucha.
Jeff to nie tylko detroity[również Underground Resistance[gdzie Jeff też był przez pewien okres] są z detroit], to też minimale... choć nie każdemu mogą się podobać, bo są albo bardzo... specyficzne, tzn radykalne (Plastikman) lub po prostu... niecodzienne (Jacek Sienkiewicz[aczkolwiek ostatnio wypuszcza trochę Deep House] na przykład)

Ciekawostka: Jacek tworzy w Warszawie, ale znają go lepiej w... Hong-Kongu [ma tam bardzo dużą rzeszę fanów] niż w Polsce. W Polsce pokazuje się np na Mayday Polska, ale że nie ma dostępu do setów z lodowiska, bo są tylko z Main Floora ;(

Ostatnio edytowane przez RazorBMW : 01-14-2010 o 18:56.
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kogo najbardziej nie lubicie? Limonka Postacie 264 05-13-2012 00:37
Co Was najbardziej wzruszyło w tej książce? Nicole Patil Insygnia Śmierci 158 06-29-2011 12:46
Jakich zespołów lub singli najbardziej nie lubicie? Rhea Muzyka 40 03-19-2011 16:08
co podoba się wam najbardziej? wiktor Kosz 26 04-21-2009 21:20
CO lubicie najbardzej... spajk Kosz 1 12-28-2007 17:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:25.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.