Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-13-2007, 21:15   #21
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Tom Felton

Cytat:
Limonka napisał/a:
książki te pisanę są z punktu widzenia Harry'ego, spodziewasz się znaleść tam fragment mówiący, że Malfoy jest przystojny? Zauważ, że każdy chłopak jest opisywany jako mało atrakcyjny, czemu z resztą trudno się dziwić, bo w końcu Potter to też chłopak.
Otóż to, słusznie prawisz. Nienawiść do Dracona zaślepia Pottera, więc nawet gdyby Malfoy był wcieleniem Brada Pitta, dla Pottera i tak byłby paskudny.. poza tym co Pottera obchodzi wygląd Malfoya? Ja jeszcze dodam, że sam HP też nie jest przecież nigdzie opisany jako przystojniaczek (no i w sumie w filmie też nie jest, ale mniejsza o to). Jedynie można ze sposobu opisu wywnioskować, czy ktoś jest przyjemny dla oka, czy nie. Odniosłąm wrażenie, że Rowling raczej opisuje charakterystyczne cechy wyglądu bohaterów, nie bawiąc się w ocenę atrakcyjności fizycznej. To należy do czytelnika - jak kto sobie wyobrazi daną osobę, to jego sprawa.
BTW, Malfoy jest wszędzie opisywany jako "blady, z jasnymi włosami". Nie ma nigdzie kategorycznego stwierdzenia, że jest/nie jest przystojny, autorka wszak nie pisze, że Malfoy ma krzywe nogi, wytrzeszcz oczu czy inne mało ciekawe cechy. Można więc równie dobrze wnioskować, że jest przystojny, bo gdyby był paszczurem, toby coś wspomniała, tak sądzę. Więc mnie nie przeszkadza, że w filmie Draco jest taki ładniutki, bo to nie kłóci się z ksiązką..
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-08-2007, 09:59   #22
Poznaniaczek
Świr wymagający opieki
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 336
Domyślnie RE: Tom Felton

A dla mnie to brzydal. Pofarbowany, umalowany.

A ja myślę, że Darco zginie w 7 cześci. L.V poprostu go zabije za to, że jest słaby, tchórzliwy i t d. W końcu L.V nie potrzebuje nikogo.

Edited by Limonka:
Połączyłam 2 posty w jeden ;/. A poza tym - primo, to temat o aktorze, a nie o postaci, secundo, Czarny Pan potrzebuje swoich zwolenników i bez nich nic nie osiągnie. No może nie nic, ale znacznie mniej.
Poznaniaczek jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-10-2007, 16:34   #23
martuniapotterolog
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 12
Domyślnie RE: Tom Felton

Otóż tom jest najfajniejszym i najzdolniejszym aktorem. Jest boski
P.S Napisałam do niego list!
martuniapotterolog jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-14-2007, 23:30   #24
Isabelle
Senior Member
 
Isabelle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 164
Domyślnie RE: Tom Felton

Hmm.. Tom Felton w roli Dracona Malfoy`a? Dla mnie ekstra Wczuwa się świetnie w grę, więc postać którą kreuje nie jest ani zbyt sztuczna ani "wymuszona". Czasami mam wrażenie, jakby "żywcem wyszedł z książki". Z reszą jeszcze kilku aktorów gra wyśmienicie.
Isabelle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-27-2007, 18:38   #25
Madziex
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 15
Domyślnie RE: Tom Felton

Bardzo się cieszę, że to Tok gra Draca...jego mimika..no bosko! Gra wspaniale..szkoda tylko, ze Draco to taki tchórz..może w kolejnej części będzie odważny twardy chłop? wtedy jak go zagra Tom już kompletnie stracę głowę ;]
Madziex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-30-2007, 15:04   #26
Narcyza
Niepoprawny marzyciel
 
Narcyza na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 45
Domyślnie RE: Tom Felton

Wiesz, że Tom Felton startował w castingu na Harrego ? Ale reżyser zobaczył w nim Dracona Malfoya i zapropponował mu tę rolę. Dobrze zrobił , bo Tom w roli Draco jest rewelacyjny
__________________
"Umysł nie jest książką, którą można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie" - Severus Snape (HP i ZK)
Narcyza jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-30-2007, 15:48   #27
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Tom Felton

Tom nie brał udziału w castingu tylko na Pottera, na Weasleya też próbował,,,

a Columbus dobrze zrobił, że obsadził go w tej a nie innej roli... filmy bez Toma straciłyby na wartości, to jest ten jedyny Draco^^
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-30-2007, 16:05   #28
Angelina Johnson
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 1,006
Wyślij wiadomość przez MSN do Angelina Johnson
Domyślnie RE: Tom Felton

*dla mnie jako aktor gra naprawde dobrze(nie liczac juz ze jest przystojny) i bezniego trudno by bylo ogladac filmy z udzialem Draco*
Angelina Johnson jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-02-2007, 13:02   #29
Ginny363
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 38
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny363
Domyślnie RE: Tom Felton

Nie ja go nie lubię. zawsze patrze na niego przez pryzmat książki. Sorry taka jestem i zawsze kojarzy mi się on z takim obślizgłym i cynicznym ble...
Ginny363 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-27-2007, 14:40   #30
hermione weasley
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 8
Domyślnie RE: Tom Felton

Moim zdaniem Malfoya odgrywa świetnie, ale jest brzydki... A z tymi krótkimi włosami to już w ogóle baaardzo brzydki... Ale jak już pisałam, do Malfoya pasuje świetnie.
hermione weasley jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy Tom Felton farbował włosy?? Ginny_Marti Kosz 57 05-08-2007 15:33


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:41.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.