Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-07-2007, 22:51   #1
franiakluska
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 32
Domyślnie Życie prywatne aktorów

Ciekawa jestem jakie macie poglądy na temat aktorów z filmu "Harry Potter"?? Chodzi mi o to czy według Was np. za bardzo się przechwalają, czy może za bardzo chcą się zrobić "medialni"??

Ja sądzę, że Dan za bardzo się posunął występując nago w Equus. A jakie jest wasze zdanie??
franiakluska jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-07-2007, 23:14   #2
biffyclyro
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 15
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Emma jest trochę nadęta :P
a Dan dobrze zrobił że wystąpił gdzieś indziej niż w Harrym.
Po prostu rządzą nami stereotypy i to czego my byśmy nie zrobili oceniamy jako złe. :\
a o ile dobrze się orientuję to krytycy dobrze oceniają jego występ :P
biffyclyro jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-08-2007, 13:43   #3
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Cóż, sprawa Equus z Danem, to raczej nie jest życie prywatne tylko zawodowe ^.^
Ale cóż, skoro temat został podjęty to ja się wypowiem tak:
Dla mnie to jest część doświadczenia aktorskiego. Po prostu aktor ma taką pracę- nie zawsze będzie grał role cud-miód i orzeszki, którym wszyscy będą aprobować. A jeśli chce się sprawdzić w czymś innym, ma na to ochotę, to przyjmuje rolę i jest świadomy tego, że spotka się z wielkimi różnicami zdań wśród opinii publicznej.
Moim zdaniem, jeśli aktor potrafi sprawdzić się w takiej roli, która wymaga od niego pokonania pewnej bariery (sądzę, że każdy ją ma, pojawia się na przykład wtedy, gdy będąc aktorem staje się przed wyzwaniem stanięcia na scenie nago, czy wcielenia się w bohatera innego niż zwykle), to jest naprawdę dobry w swoim fachu. Tak na przykład, wszyscy wiedzą, że bardzo lubię Davida Thewlisa, odgrywającego Remusa Lupina. Thewlis grał w "Całkowitym Zaćmieniu" Agnieszki Holland. Niestety, nie miałam przyjemności obejrzeć tego filmu, oceniać nie mogę, widziałam jedynie opinie, recenzje i fragmenty na YouTube. W tym filmie widzimy historię dwóch poetów, których z czasem zaczyna łączyć coś więcej niż przyjaźń. Fragmenty zobaczone po raz pierwszy mnie szczerze mówiąc, zaszokowały. Thewlis i DiCaprio razem, w bardzo intymnych momentach... Tak, to tylko gra, ale sam fakt, że oni to przedstawili. Kiedy otrząsnęłam się z szoku, obudził się we mnie podziw. Tak, podziw, w końcu dla mnie to było naprawdę coś. Nie sądzę, aby każdy potrafił zagrać biernego i czynnego homoseksualistę.
Tak jak Radcliffe wcielił się w- nazywając rzeczy po imieniu- zoofila. Owszem, wzbudza to we mnie pewien niesmak, niekoniecznie chciałabym sztukę obejrzeć. Chociaż z drugiej strony byłoby to ciekawe doświadczenie, w końcu to też forma poznawania świata i ludzi- przecież zdarzają się takie... cóż, choroby. Mimo wszystko, sztuki nie widziałam, więc również oceniać nie będę. Ale sam fakt, że POTRAFIŁ zrobić coś takiego, w tak młodym wieku, w pewien sposób do mnie przemawia. Jak dotąd Radcliffe'a niezbyt lubiłam, tak teraz mogę powiedzieć, że zyskał nieco szacunku z mojej strony.


Cóż, co prywatnego życia gwiazd.
Nie jestem w stanie określić, że są tacy czy tacy. Na podstawie tego co wiem- zaobserwowanych zachowań, przeczytanych wywiadów, zasłyszanych i znalezionych opinii...
Emma Watson rzeczywiście wydaje mi się nieco... rozkapryszona. Chociaż uważam że pod tą maską kryje się jednak sympatyczna osoba, może czasem przemądrzała i nadęta, ale potrafiąca się dobrze bawić, rozmawiać...
Natomiast sympatię wzbudza we mnie Evanna Lynch. Sięgnęłam po opinie różnych osób o tej aktorce i jak to bodajże Chris Rankin powiedział "Ona nie przypomina Luny. Ona JEST Luną".
A kogoś tak 'lunowatego' zawsze chciałam poznać.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2007, 15:12   #4
nikola19_70
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 124
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

nie wiem zbyt wiele o życiu prywatnym aktorów grających w HP tyle co można wyczytać w internecie .po ostatnio czytanym artykule wnioskuje że Danielowi zaczyna sława troszeczke uderzac do głowy,ale może sie myle. Bardzo chetnie natomiast dowiedziałabym sie czegoś wiecej z prywatnego zycia Davida Thewlisa niestety niewiele tego znalazłam w internecie
nikola19_70 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-11-2007, 16:46   #5
KaMcIa
Omijać szerokim łukiem
 
KaMcIa na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Oświęcim
Posty: 2,435
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Hmm... ciekawe... doprawdy xD
Co prawda Dan mnie troszeczkę zaskoczył swoją rolą w Equus, ale w dobrym tego słowa znaczeniu ^^. Jest młodym utalentowanym aktorem i powinien próbować nowych ról. Nie dziwię mu się, że ma już dosyć roli smarkacza w obciachowych okularkach i przylizanych włoskach. Hy hy ;] Rozgadałam się chyba nie na temat xD
No cóż... zniesmaczyło mnie trochę zachowanie Emmy. Mam nadzieję, że woda sodowa nie odbiła jej już do głowy. Choć nawet jeśli... to długo się trzymała ;]

[small]Jushów nie tolerujemy^^.[/small]
__________________
Trujące kwiaty, trujące liście drzew,
trujące róże pną się wokół mnie
KaMcIa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-12-2007, 10:10   #6
Adams
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 23
Wyślij wiadomość przez MSN do Adams
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

No cóż chyba nie tylko mi będzie ciężko powiedzieć coś... co kol wiek dokładnie o życiu prywatnym gwiazd ale jeżeli chodzi o Emmę to muszę się z tobą zgodzić KaMcIa- jezeli nawet jej już odbiło to trzymała się długo... po mimo tego, że mogło to wynikać z niewiedzy...
Adams jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-15-2007, 20:17   #7
Hermiona_Granger15
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 4
Wyślij wiadomość przez MSN do Hermiona_Granger15
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

moim zdaniem rola Daniela w Eguus to fajna sprawa i mysle ze krytycy nie mowili ze dobrze zagral tylko dlatego ze sie rozebral
Emma... tak wydaje sie rozkapryszona i bardzo pewna siebie ale wydaje sie osoba sympatyczną

Ale i tak najfajniejszy jest Rupert taki wyluzowany, szczery ogolnie jest cool
Hermiona_Granger15 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-22-2007, 10:12   #8
Kate_Luis
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 286
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

po pierwsze Dan ma 18, nie 17 lat. a występ w Equus to sprawa zawodowa a nie prywatna. właśnie tego wymagała rola - rozebrania się - więc to zrobił. co innego gdyby wyleciał nago na ulicę... o! wtedy moglibyśmy mówić o przesadnym spełnianiu się medialnym.

a co do życia prywatnych aktorów... niech robią co chą, to ich życie.
Kate_Luis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-30-2007, 15:08   #9
Litha
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 15
Wyślij wiadomość przez MSN do Litha
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Moony Alex, ja oglądałam "Całkowite zaćmienie" genialny film, genialnie zagrany.

To wcale nie jest aż taka bariera. Nagość w teatrze jest dość "normalna" Chociażby pan Poniedziałek, który wystaia dupę w spektaklu "Krum" czy Cezary Kosiński, który w "Magnetyźmie serc" nago pojawia się na scenie. Jeśli aktor jest profesjonalistą to to nie jest dla niego problem.

co do życia prywatnego.. ciężko nam się jest wypowiadać, no bo w końcu prywatne to prywatne, ale jak ktoś już stwierdził, ja też zauważyłam, że emma jest nadęta ;P
Litha jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-30-2007, 19:51   #10
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: życie prywatne aktorów

Litha, może i masz rację
Dla mnie jednak takie zagranie nago to jest jednak 'coś'. Może w świecie aktorstwa to już nie jest takie halo, jakby było dla mnie (osoby, która BARDZO ceni prywatność, intymność, osobistość)... W końcu aktor, to aktor, do tego zawodu (głownie) idą osoby, które wiedzą czego chcą, są gotowe 'poświęcić się' dla takiej roli...
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Czy chciałbyś być na planie filmowym o Harrym Potterze i zobaczyć aktorów? BELLATRIX_LESTRANGE_166 Filmy 82 06-29-2011 22:30
Adresy Aktorow z Harrygo Pottera NevilleLongbottom Kosz 10 04-22-2009 16:46
[NZ] Życie Zbiega caroline349 Kosz 7 07-12-2008 14:58
Ultima Online - Prywatne Shard'y gedeon Gry 0 02-03-2008 23:50
Życie czarodzieja po szkole, czyli - życie po Hogwarcie Krzyychu Kosz 10 04-22-2007 09:40


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:55.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.