Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Książki

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-12-2007, 22:43   #1
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Rozmowa na ten temat zaczęła się w Shoutboxie, ale pomyślałam, że lepiej będzie się gadało na forum. Więc pytanie, takie jak w nazwie tematu.


Mi kiedyś tata przyniósł książkę. Najpierw pomyślałam, że to jakieś nudne debilstwo i odłożyłam. Potem, jak kiedyś straaasznie mi się nudziło, wzięłam i zaczęłam czytać... no i się wciągnęłam :).
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2007, 22:50   #2
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Obejrzałam 3 filmy i bardzo mnie to wciągnęło. Zakupiłam książki 1-5 i chciałam więcej. Od tamtego czasu wchodziłam na stronki o HP i w ogóle. Naprawdę zaczęłam sie tym interesować jakieś 3 lata temu && I w końcu trafiłam na tą - pół roku temu
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-12-2007, 23:10   #3
Hermiona_xD
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 3
Wyślij wiadomość przez MSN do Hermiona_xD
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

A u mnie siostra sobie kupiła 1-3 części, ale nie przeczytała ani jednej ... a słyszałam od kuzynki, że jest świetna, więc zaczęłam ją czytać i teraz czytam 6 cz.
Hermiona_xD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-13-2007, 10:00   #4
Caroline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 157
Wyślij wiadomość przez MSN do Caroline
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Moja siostra kupiła tylko 5-tą i 1-szą część i je przeczytałam, a potem oglądałam filmy. W 3-eciej części Harrego Pottera film bardzo mnie wciągnął, no a niedługo to mama mi kupi wszystkie części, których nie mam.

Och, będzie super!

Ostatnio edytowane przez Limonka : 07-16-2009 o 15:16.
Caroline jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-13-2007, 16:37   #5
Moony Alex
Omijać szerokim łukiem
 
Moony Alex na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Posty: 1,162
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Hmm... no więc tak.
Pierwszy raz zetknęłam się z Potterem jak miałam mniej więcej 9 lat.
Poszliśmy wtedy z klasą na pierwszy film do kina. Wtedy mi się średnio podobał. Na dwie kolejne części filmu również poszłam z klasą. Jednak gdy oglądaliśmy trzecią część już mnie coś tknęło. Później mi to umknęło. Na jesieni 2004 zaczęłam być wielką fanką popularnego wtedy zespołu O-Zone. I gdzieś wyczytałam, że rzekomo lubią książki o HP. Więc wypożyczyłam Komnatę Tajemnic (Kamienia Filozoficznego nie było. Pamiętam, że mało nie narobiłam sobie obciachu, bo chciałam powiedzieć "Czy jest Harry Potter i Kamień FIZJOLOGICZNY?" zamiast "...Filozoficzny" xD.
Przeczytałam, bardzo mnie wciągnęło. Wypożyczyłam inne: KF, WA i ZF chyba, później na mikołajki dostałam CO. Przeczytałam wszystkie książki i mi się spodobały. Później miałam wahania- to bardziej lubiłam i ciągle czytałam, to sięgałam po inne książki... Przed premierą Czary Ognia w kinach miałam czas jednego z większych bzików ^^. Po premierze Księcia Półkrwi przez jakiś czas znowu niewiarygodnie szalałam. Później mi trochę przeszło i znowu rzadziej sięgałam po HP. No i na przełomie roku 2006 i 2007 dostałam bzika na maksa. Znalazłam sobie ukochaną postać, no i to szaleństwo mam do dzisiaj ^^. I mam nadzieję, że się szybko nie skończy! A do zespołu O-Zone mam sentyment, mimo, że już ich od dawna nie słucham.
Moony Alex jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-17-2007, 10:28   #6
Kate_Luis
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 286
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Ja na początku strasznie nie lubiłam HP... no ale jakoś tak wyszło, że byłam chora i mama mi kupiła książkę, bo chciałam coś do poczytania. Okazało się, że to HP... no i zaczęłam czytać. :P I tak mnie wciągnęło. xD

Ostatnio edytowane przez Limonka : 07-16-2009 o 15:18.
Kate_Luis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-17-2007, 10:42   #7
Peeves
Urodzony, by rządzić światem
 
Peeves na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: Wratislavia
Posty: 5,559
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Mi kupił ją tata, na początku przeczytałam kilka pierwszych rozdziałów, ale szybko odłożyłam. Po dwóch miesiącach o tym zapomniałam, strasznie mi się w domu nudziło, a była sobota i wszyscy powyjeżdżali i zaczęłam czytać, pochłonęło mnie... niedługo potem dostałam HPiKT na urodziny i... lawina ruszyła.
__________________
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
- Joann Jett

Ostatnio edytowane przez Limonka : 07-16-2009 o 15:19.
Peeves jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-17-2007, 13:07   #8
Ginny_Weasley12
Urodzony, by rządzić światem
 
Ginny_Weasley12 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,239
Wyślij wiadomość przez MSN do Ginny_Weasley12
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

a ja mialam to jako lekture. pamietam jak moja kolezanka mowila ze kocha czytac ksiazki i ze jej ulubiona jest HP, ale lepszy jes wiedzmin. mialam to n lekture jakies 2 tygodnie temu, ale pani zapowiedziala to juz w pazdzierniku poprzedniego roku. no wiec jak trzeba to trzeba. poszlam do szkolnej biblioteki wypozyczylam HP i KF i zaczeam czytac. nie moglam sie od niej oderwac. pozniej zaczelam czytac pozostale ksiazki. spodobalo mi sie. nie moglam uwierzc ze zmienilam sie do tego stopnia, ze nie cierpialam czytac, a w ciagu tygodnia stwierdzilam ze ksiazki to najfajniejsza rzecz pod sloncem. kiedys rodzice zaciagali mnie do czyania, a teraz chca mnie od niego oderwac. w koncu siegnelam po inne ksiazki. moja najlepsza jest (narazie) Eragon. na moje urodziny (5 marca) dostalam same ksiazki. a teraz je czytam:smilewinkgrin:
Ksiazka HP zmienila mnie i moje zycie. kiedys to bylo tylko od komputera do telewizora, a teraz komputer potrafi stac nienaruszony calymi tygodniami. tylko na prace do szkoly go uzywam i co jakis miesiac gram.
__________________
Kto jest śmierciożercą? Ja! Ktoś o tym wie? Może rzucę na niego Avada Kedavra?

"Jest wiele ważniejszych spraw niż moje delikatne serce."
Ginny_Weasley12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-17-2007, 14:13   #9
TomV
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do TomV
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Jak miałem jakieś 10, może 11 lat... moja mama przyniosła do domu taką książkę. Miała dziwny tytuł: "Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Nie widziałem o co chodzi. Na okładce był jakiś chuderlawy chłopiec na miotle. Mama, która przeczytała jakieś 60 stron trochę mi o tym opowiedziała... Po jakimś czasie sam przeczytałem całą książkę, a potem 2 tom i trzeci i czwarty i piąty i szósty, a teraz, po 5 latach czekam na siódmy...
TomV jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-17-2007, 14:25   #10
Slytherin
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 92
Wyślij wiadomość przez MSN do Slytherin
Domyślnie RE: Jak zaczęła się Wasza przygoda z HP?

Moja siostra dawno temu kupiła najpierw pirwszą potem drugą a potem całą resztę i się tym zachwycała. Potem przeszło na mnie i teraz czytam poraz kolejny całą serię.
Slytherin jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Wasza szkoła Karol_raider Inne 91 07-08-2011 17:48
Jak zaczęła się wasza przygoda z tą stroną? Narcyza Malfoy92 O stronie i forum 40 08-08-2010 18:10
Przygoda z HP. Minister Magii-Hermiona Kosz 7 01-03-2008 23:15
Przygoda z HP... Dinek Kosz 24 05-06-2007 00:37
Historia Hogwartu - innymi słowy mówiąc jak to się zaczęło?? Albus12 Kosz 165 05-01-2007 12:53


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:54.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.