Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 09-24-2007, 18:19   #1
Kot
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 134
Domyślnie Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Kilka dni temu miałam strasznie zły humor, zastanawiałam się nad sensem życia i tym podobnymi sprawami. Myślałam również o tym, jaki jest mój ideał mężczyzny. Nie chodzi mi tylko o wygląd zewnętrzny ale również charakter i osobowość.
Może mieli byście ochotę podzielić się z innymi użytkownikami tej strony swoim wyobrażeniem idealnego mężczyzny lub kobiety?

Po długim zastanowieniu stwierdziłam, że mój ideał nie musi być zabójczo przystojny, bogaty czy sławny. Powinien mieć to coś, a ja największą uwagę zwracam na oczy. Nie na kolor i kształt, ale ich wyraz. W końcu "oczy są bramami duszy". A jak wy sądzicie?

Ostatnio edytowane przez mimid : 03-04-2010 o 16:51.
Kot jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-24-2007, 18:46   #2
cho89
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 292
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

ja też zawsze patrzę na oczy.. i jeszcze na poczucie humoru, inteligencję, jako-taką szczerość i dystans do wszystkiego..

no, ale skoro ma to być ideał, to: blond włosy - lekko zapuszczone (ale broń boże nie długie!); niebieskie, przenikliwe oczy, prosty nos, ładny i biały uśmiech, ok.190cm wzrostu, najlepiej koszykarz spokojny sposób bycia, ale nie żaden odludek, coby można się było razem zabawić xD zaradny, przedsiębiorczy, pewny siebie, towarzyski, czuły, całuśny, tolerancyjny, sprytny, ciepły, uprzejmy, dobrze wychowany, potrafiący mnie rozbawić...
nie wiem co jeszcze ;P
ale takiego faceta chyba nie ma na tym świecie ;P jeśli takowego znacie, to proszę o kontakt xD
wypisałam dużo, jednak te cechy wymienione w pierwszych dwóch linijkach są dla mnie najistotniejsze ;P
cho89 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-24-2007, 21:08   #3
KaMcIa
Omijać szerokim łukiem
 
KaMcIa na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Oświęcim
Posty: 2,435
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

moim ideałem mężczyzny jest postać fikcyjna z pewnej książki. Elizabeth Bernard "Spełnione marzenia". książka, co prawda dziecinna, no ale cóż, nie dziwić mi się ;P przeczytałam ją w 6 klasie podstawówki, a dokładny opis Dylana Russo [jedna z głównych postaci] głęboko zapadła mi w pamięci. wysoki, szczupły i przystojny chłopak. Błękitne oczy, a włosy trochę dłuższe [po prostu nie na grzybka xD] ciemno brązowe/czarne. ubierał się luzacko. często miał na sobie czarną, skórzaną kurtkę, która idealnie pasowała do jego harleya xD ta, to jest facet. przyjacielski, zabawny, wrażliwy romantyk, całuśny ^^, pewny siebie, oczywiście dobrze wychowany. ehh naprawdę. i to by było na tyle z mojego ideału mężczyzny.
__________________
Trujące kwiaty, trujące liście drzew,
trujące róże pną się wokół mnie
KaMcIa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-24-2007, 21:27   #4
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

O tak, oczy. Zdecydowanie. Najlepiej takie, w których można by było tonąć, zatopić się... Nie mam wyznaczonego koloru, ale jeśli są czarne, to po prostu płynę ;]
Wysoki (180- 190) brunet, szczupły, najlepiej z umięśnioną klatą. Kochający sport, ale nie bardziej ode mnie ;] No i muzykę, żebyśmy mieli o czym rozmawiać ;] Oprócz tego wszystkie wyżej wymienione cechy.

Tak wiem, chore wymagania.. ale w końcu to ma być ideał...
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-24-2007, 21:59   #5
ishar
Świr wymagający opieki
 
ishar na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 357
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

NIe jestem w stanie wyobrazić sobie ideału fizycznego kobiety. Rozglądając się podczas wycieczki po centrum miasta, kawiarniach, centrach handlowych, czy nawet mniej popularnych miejscach gdzieś na odludziu, widzę wiele pięknych dziewczyn i kobiet. Tak bardzo się od siebie różnią, w każdej można znaleźć coś unikalnego, charakterystycznego, coś, co przyciąga uwagę i fascynuje. Nie powiem, że preferuję blondynki, bo ileż niesomowitych brunetek i szatynek już widziałem. Nie powiem, że urzekają mnie niebieskie oczy, bo czy piwne są mniej interesujące u innej kobiety? Nie! Można przytaczać bez końca.
Nieco jaśniejsza sprawa jest z charakterem. Z jednym typem ludzi lepiej się dogadujemy, z innym mniej. Niektórzy to doskonali przyjaciele, inni są kandydatami na potencjalnego partnera. Dziwnie czułbym się, wymagając od wybranki konkretnych cech. Przecież najpiękniejsze jest wzajemne poznawanie się, już po początkowym zauroczeniu, kiedy poznajemy swoje zalety, dziwactwa, słabości i wady. I to głównie o te ostatnie chodzi. Po początkowym zauroczeniu, zaczynamy dostrzegać niedoskonałości, które akceptujemy i pomimo nich dalej chcemy z tą osobą być. To chyba jest miłość.
ishar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-24-2007, 22:05   #6
agatqa92
Praktykant Voodoo
 
agatqa92 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 537
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Ishar, gdzie szukać takich facetów, jak ty? ^^
agatqa92 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-25-2007, 10:47   #7
fanclub
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 143
Wyślij wiadomość przez AIM do fanclub Wyślij wiadomość przez MSN do fanclub
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

mam dwa ideały
1.Wysoki blondyn z niebieskimi oczami wysportowany.Czuły opiekuńczy i zaradny
2.Wysoki brunet z piwnymi oczami wysportowanyCZuły, musi mnie czesto przytulać i mówić jak mnie kocha
fanclub jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-25-2007, 13:37   #8
ishar
Świr wymagający opieki
 
ishar na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 357
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Agatka, zapraszam do Gliwic
ishar jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-25-2007, 20:10   #9
Ron Weasleys
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 77
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

Cho ale wyskoczyłaś ..............Takiego nie znajdziesz............idąc bardziej w stronę tematu ja nie mam jakiegoś ideału kobiety albo mężczyzny :no:
Ron Weasleys jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-25-2007, 20:49   #10
Veela
Omijać szerokim łukiem
 
Veela na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,115
Wyślij wiadomość przez MSN do Veela
Domyślnie RE: Wasz ideał mężczyzny/kobiety

z wyglądu to 100% zgadzam się z Cho ^^ A z charakteru to pierwsze i najważniejsze nie może sie mnie wstydzić przed kumplami. Musi być przebojowy, pewny siebie i taki... towarzyski^^. I najlepiej jakby był grafficiarzem, albo hip-hopowcem *wzdycha*.
Aqatqa kurde zabierz mnie ze sobą jak będziesz jechała do tych Gliwic ^^ Ishar, kurde shock normalnie^^ Taki w pozytywnym znaczeniu^^ Niewielu facetów traktuje to w ten sposób.
Veela jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Jaki by był wasz Patronus? Hermiona1334 Kosz 66 11-14-2009 13:51
Czy kobiety są solidarne? Limonka Inne 12 09-05-2008 16:47
Jaki jest Wasz ulubiony piłkarz? wiktor Kosz 58 08-30-2007 20:48
Jaki jest wasz najlepszy bochater Roki Kosz 3 04-21-2007 12:01


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:14.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.