Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Gry

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-10-2009, 15:16   #11
DeathlyFly
Świr wymagający opieki
 
DeathlyFly na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Lokalizacja: Kosmos ?
Posty: 343
Domyślnie

Contra byłą pr0. Fajne są Worms 3D & Wolfenstein. Taa zabijam Niemców, potwory i robot, lecz też Colin McReally było dobrą grą.

Tibia też jest w umyśle mojej siostry.
__________________
http://img829.imageshack.us/img829/3...cc84d8e0b4.png
I don't need a parachute
Baby, if I've got you
Baby, if I've got you
I don't need a parachute
You're gonna catch me
You're gonna catch if I fall
Down, down, down
DeathlyFly jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-11-2009, 21:39   #12
Lucas_1995
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Lucas_1995 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Posty: 145
Domyślnie

Hmm...Oczywiście podam te stare, ale i tak najlepsze RPG czyli np. Saga BG, Saga ID, Arcanum, Planescape: Torment, co podać dalej...Większość tego co grałem/gram jest na stronie...mogę podać adres? No to podam najwyżej dostane warna :P crpg.iml.pl
__________________
Cytaty w niezmienionej formie pochodzą z książki Wrota Baldura
Cytat:
Spojrzał na Jaheirę, prosto w oczy, po raz pierwszy odkąd opuścili gospodę. Przy tej silnej, ślicznej kobiecie Abdel tracił całą pewność siebie, krępował się tym bardziej, że podróżowała wraz z mężem.
Cytat:
– Ludzie walczą – powiedział, ignorując jej protest. – Amn z Wrotami Baldura, Amn z
Tethyrem, Tethyr z samym sobą... tak to już jest, a ja z tego żyję.
Lucas_1995 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-24-2009, 22:50   #13
Luke James Potter
Świr wymagający opieki
 
Luke James Potter na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Lokalizacja: Privet Drive 4 Little Whinging Surrey England
Posty: 326
Domyślnie

Kozacy. Są świetni, no może po pewnym czasie nudzą się, ale i tak są świetni.
__________________
"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."
Luke James Potter jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-19-2009, 11:11   #14
Kriszan
Czytelnik horoskopów
 
Kriszan na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 18
Domyślnie

Hmm ze starych to podobała mi sie gierka Diablo II, Colin, GTA SA i Counter Strike xD
Kriszan jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-20-2009, 16:11   #15
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

TO tak Dla mnie najlepszymi grami były są i będą:

The Sims 1 - Wg mnie najlepsza część z całej serii jest tak.. po prostu inna , jest grą do której zawsze będę wracała z przyjemnością , pamiętając jak to w wieku 5 lat nie u straszenie zabijałam moich biednych simów.

Następnie

Diablo II Lord Of Destruction - Gra nie taka strasznie stara wręcz stosunkowo nowa, ale . Moja historia z tą grą zaczęła się gdy miałam ok. 7 latek, mój brat wtedy ulalężniony od gier wszelkiego typu, przyniósł i sam zaczął w nią grać , a jak to nie znośna młodsza siostra zawsze zaglądałam mu przez ramię aż , sam pozwolił mi w nią grać. A w tą gre graliśmy wszyscy w domu włączając moją Mamę która kompa ledwo obsługuje.

Oraz ostatnia gra...

Twierdza krzyżowiec - historia dokładnie taka sama jak z Diablo z tą różnicą że twierdza była trochę wcześniej u mnie w domu.
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-22-2009, 18:48   #16
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hermiona26 Zobacz post
TO tak Dla mnie najlepszymi grami były są i będą:

Diablo II Lord Of Destruction - Gra nie taka strasznie stara wręcz stosunkowo nowa, ale . Moja historia z tą grą zaczęła się gdy miałam ok. 7 latek, mój brat wtedy ulalężniony od gier wszelkiego typu, przyniósł i sam zaczął w nią grać , a jak to nie znośna młodsza siostra zawsze zaglądałam mu przez ramię aż , sam pozwolił mi w nią grać. A w tą gre graliśmy wszyscy w domu włączając moją Mamę która kompa ledwo obsługuje.

Twierdza krzyżowiec - historia dokładnie taka sama jak z Diablo z tą różnicą że twierdza była trochę wcześniej u mnie w domu.
DII był w 2000 roku[ciut wcześniej niż Simsy], LoD wyszedł w 2k1 roku, a ty piszesz, że stosunkowo nowa? Oo
Singiel jest nudny, prawdziwa frajda to Battle.Net, ale nie wiadomo co zrobią, bo będzie ponoć reset laddera...kiedyś tam - blizz style.
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-01-2009, 19:41   #17
TK-426
Banned
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Lokalizacja: Silesia
Posty: 134
Domyślnie

Stara gierka która ma swoje zasłużone miejsce w moim sercu to Half Life. Nic nie przebije fabuły oraz klimatu tej gry. Można powiedzieć, że jestem fanatykiem Half Life'a 1 jak i 2 części. Na drugim miejscu plasuje się Twierdza. Tak, stara dobra Twierdza. Pamiętam jak z kuzynem przechodziliśmy kolejne rozdziały. Wciągająca fabuła, klimat oraz muzyka. Twierdza Krzyżowiec jest niezła, ale dla mnie w ogóle traci klimat. To już nie to samo.
TK-426 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-12-2010, 15:20   #18
Biel
Fanatyk, niegroźny
 
Biel na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Lokalizacja: Stolica
Posty: 224
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angela Johnson Zobacz post
Jazz Jackrabbit 2, gdybym ich nie miała na kompie to bym się czuła nie pełna. Przyzwyczaiłam się, że "są przy mnie". Po prostu jestem do nich przywiązana ;]
Ja też mam Jazza i chociaż gram w niego już co raz rzadziej, to nie umiałabym nie mieć go pod ręką Oczywiście do tego HeroesIII, Age Of EmpiresII

Z nieco nowszych Gothic, Hokus Pokus Różowa Pantera i pierwsze Simy
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze.
Biel jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-12-2010, 20:31   #19
MeDZiK
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Downing street, London
Posty: 14
Domyślnie

O tak, AoE II to dla mnie najlepsza gra na świecie..Najlepsza strategia..doskonałe kampanie..Gram w nia do dzis i nigdy mi sie nie znduziła..nic dziwnego ze to moja Pierwsza gra, w którą zagrałem..

Jeszcze fajna jest GTA 1 i 2..
MeDZiK jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-01-2010, 23:47   #20
126p
Praktykant Voodoo
 
126p na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 609
Wyślij wiadomość przez MSN do 126p
Domyślnie

Z starszych gier pamiętam tylko Heroes III, Diablo II, Simsy 1 i Wormsy. Pamiętam tylko te, bo miałam bardzo ograniczony dostęp do komputera przez brata. Pamietam, że w Heroes III zawsze pomagałam sobie kodami, no ale cóż. A w Diablo zagrałam przypadkowo, Mój brat testował ze mną swoje postacie . To znaczy ja próbowałam walczyć, ale on i tak zabijał moją postać, choćby nie wiem jak dobra była . A w Simsy to chyba większośc osób grała. Była tam taka lampa dżina, uwielbiałam ja kupować w ograomnych ilościach i potem patrzeć co się stanie ) A w Wormsy to i tak zawsze miałam spore trudności z wygraniem ;D
__________________
http://img233.imageshack.us/img233/1...1451wd7.th.jpg

Młodość, to stan nieważkości, jedyny w całym życiu.

Wiesław Myśliwski


http://img127.imageshack.us/img127/7...kspiuj1.th.jpg

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."

Ernest Hemingway
126p jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Absurdalne tytuły Kendra Gry i zabawy... 209 01-27-2010 09:52
tytuł 7 tomu Fleur_Delacour152 Kosz 26 02-23-2008 21:00
Eeee..... Bez tytułu:) dawcio930 Kosz 5 02-13-2008 22:30


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:03.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.