Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Zobacz wyniki ankiety: Jaki styl muzyki najbardziej lubicie
Rap (hip-hop) 6 9.09%
Metal 15 22.73%
Pop 4 6.06%
Rock 35 53.03%
Techno 3 4.55%
Discopolo 0 0%
Klasykę... 3 4.55%
Głosujących: 66. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 01-14-2010, 19:42   #21
SEVuu
Praktykant Voodoo
 
SEVuu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Snape Major
Posty: 858
Domyślnie

Ekhem, coś w podobie do tego Jeffaa(?jak to się odmienia?)słyszałam i mnie się to nie podoba. Alez tym Dannym walnęłam, sory:P Kuurde.. Mówię, że nie lubie techno to jak mam cos znać?XD

Nie możesz powiedzieć, że czegoś nie lubisz, skoro tego NIE ZNASZ. Jeżeli nie jest to dla ciebie jasne, to radzę zamknąć dyskusję, bo jak widać i tak nic nie zrozumiesz.
Sh.
__________________
''Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać,, jak mawiał Wireman.




Yum Yum Yum

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 01-14-2010 o 20:00.
SEVuu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-14-2010, 21:19   #22
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Jeffa Millsa. Fakt, nie musi Ci się podobać, bo pisałem już, techno NIE ma mieć przesłania, bo jest zbędne. No i jest surowe, co jest niewątpliwie jego zaletą.
Fakt, hymny Members of Mayday mają pewien specyficzny przekaz, lecz 95% ludzi go nie znajdzie :P

Dziś już słuchaczy prawdziwego techno[to się nie odmieniaaa!!!1!!1111oneone] jest niewielu, głównie przez to, że media serwują wam papkę. Poza tym jest ta ($%#$5$# wiksa, mylnie nazywana techno, którym nie jest. No ale że polacy uparty naród, to trzeba im uświadamiać, że techno to i Mills, i UR, jak i gatunek minimal techno. A nie jakies witusy, hazele czy inne ścierwa z manieczek czy enerdzi tfatysionce :F

Poza tym, techno NIE jest kojarzone z narkotykami... zaś wixa owszem...
Wsio zaczęło się od spędów raveowych [rave to już wymierający gatunek... Ave Members of Mayday!], na których używano extasy by sie pobudzić, a nie żeby się nawalić. A skoro media[pseudodziennikarze muzyczni, od siedmiu boleści, niemający pojęcia o elektronice...] utwierdziły ludzi, że nie warto się rozdrabniać[co jest błędne, tak naprawdę!!!], to wg. nich wixa=techno[=narkotyki]

Zostawię bez komentarza... bo jakoś nie widziałem na Sonarze nawalonych facetów w ubrankach odblaskowych z maskami gazowymi etc. A skoro polscy fani "jazdy" wolą się ośmieszać, no to cóż...
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-15-2010, 14:00   #23
SEVuu
Praktykant Voodoo
 
SEVuu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Snape Major
Posty: 858
Domyślnie

Nie podoba mi się to i to. To co Danny tworzy i ten Jeff! Kuurde, nnooo..Nie lubię, nie znam AŻ tak dobrze! Dobra, koniec
__________________
''Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać,, jak mawiał Wireman.




Yum Yum Yum
SEVuu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-26-2010, 12:51   #24
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

ROCK.! Rock.! Rock.! <<<<wygrywamy>>>

Cóż, Rock to po prostu Rock, nic dodać nic ująć. Kocham i zawsze będę kochała. Na razie denerwuje mnie tylko stwierdzenie "Kocham Rocka, słucham Rocka" - gdzie lecą Jonas Brothers - tego już naprawdę nie umiem przecierpieć.
__________________
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-26-2010, 20:17   #25
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Czego słucham? Wszystkiego. Co najbardziej lubię? Rock... 30 Seconds to mars, My Chemical Romance, Evanescence... z tych mniej przygnębiających The Killers. Ostatnio sporo też czasu spędzam przy muzyce filmowej.

Co do techno. Nie. Nie. Nie. Po prostu nie trafia do mnie ta muzyka.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-06-2010, 14:43   #26
Jessica Abamari
Mięso armatnie
 
Jessica Abamari na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Lokalizacja: Wilkasy
Posty: 5
Domyślnie

ja jestem wielką fanką szeroko pojętego rocka, bluesa i metalu głównie z lat 80 i wcześniej ze współczesnych zesołów też jest kilka takich, których słucham.. ale tak ogólnie to:
AC/DC, Black Sabbath, Dżem, The Doors, Aerosmith, Pink Floyd, Deep Purple, The Beatles, Jimi Hendrix, Perfect

Z takich bardziej współczesnych to przede wszystkim mój cudowny Cold, Breaking Benjamin, The Offsring, Oasis, Red Hot Chilli Peppers i Panic! At The Disco
Jessica Abamari jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-02-2010, 22:00   #27
H! Vltg3
Mięso armatnie
 
H! Vltg3 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 8
Domyślnie

Ja najbardziej lubie Metal.

A co dokładnie zapraszam tutaj: http://rateyourmusic.com/~psycho4rent
H! Vltg3 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-13-2010, 17:09   #28
Bogin
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 14
Domyślnie

Jestem metalem więc uwielbiam muzykę metalowa najdłużej i najchętniej słucham Frontside.Zawsze różniłem się od innych w klasie ten Hip-Hop,a ja byłem inny słuchałem tylko i wyłącznie metalu

to tyle.
Bogin jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-04-2011, 16:01   #29
Jasminne
Niepoprawny marzyciel
 
Jasminne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Londyn po północy
Posty: 41
Domyślnie

Uwielbiam szeroko pojętą muzykę gotycką. Oprócz gothic metalu, mam alergię prawie na wszystkie tego typu zespoły. Kocham gotyk od rocka gotyckiego po dark electro. Przez ethereal, dark ambient i darkwave.
A poza tym nie ograniczam się do paru gatunków i słucham wszystkiego, co akurat wpadnie mi w ucho. Jedyne co nie przejdzie to hip hop i disco. Lubię Lady Gagę xDD.
Jasminne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-30-2011, 22:57   #30
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Ja Rock. I odłamy typu JRock, KRock, CRock.
Uwielbiam... Wkręciłam się jakieś 3 lata temu. ^^
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kogo najbardziej nie lubicie? Limonka Postacie 264 05-13-2012 00:37
Co Was najbardziej wzruszyło w tej książce? Nicole Patil Insygnia Śmierci 158 06-29-2011 12:46
Jakich zespołów lub singli najbardziej nie lubicie? Rhea Muzyka 40 03-19-2011 16:08
co podoba się wam najbardziej? wiktor Kosz 26 04-21-2009 21:20
CO lubicie najbardzej... spajk Kosz 1 12-28-2007 17:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:53.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.