Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-13-2010, 17:02   #21
Bogin
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Posty: 14
Domyślnie

Cóż Mansona zaczołem słuchać w wieku siedmu lat... co zostało mi do tej pory (mam dwanaście lat) jak do tej pory imponuje mi jego brzmienie,i odwage do teledysków (np:tainted love,this is a new shit) oraz podpalenie perkusisty na koncercie...

Facet ogólnie dziwny.Ale ma wspaniała muzyke
Bogin jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-04-2011, 16:26   #22
Jasminne
Niepoprawny marzyciel
 
Jasminne na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Londyn po północy
Posty: 41
Domyślnie

Lubię niektóre utwory, ale facet swoim imagem do mnie nie przemawia. Jak to moja znajoma powiedziała: "Jedyne co w nim było dobre to Dita von Teese" .
Niedawno z ciekawości czytałam jego autobiografię "Trudna droga z piekła". No.. robi wrażenie. Tylko lepiej podejść do tego z dystansem, bo nie byłabym taka pewna, czy wszystko, co tam jest opisane to prawda. Manson jest specyficznym człowiekiem i mógł niektóre rzeczy po prostu powymyślać na zasadzie sprawdzenia, w co jego fani będą jeszcze skłonni uwierzyć. Może i krytycy mają rację - jest psychicznym ćpunem, ale na pewno wyróżnia się na tle całej tej komercyjnej sieczki.
Co do utworów, jest jeden, o którym mogę powiedzieć więcej niż 'lubię'. A mianowicie DEVOUR ♥♥. Trafiłam na niego, kiedy miałam akurat taki okres, że dosłownie każda linijka tekstu pasowała do mojego stanu. Cholernie smutny i prawdziwy utwór.
__________________
~~~^^^^~~~
Jasminne jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-26-2011, 12:56   #23
Tarah
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 6
Domyślnie

Nie jestem jakąś wielką fanką tego zespołu, ale lubię go słuchać. Głos wokalisty przyprawia mnie o dreszcze... Marilyn jest wspaniałym człowiekiem. Powinno być takich o wiele więcej, bo świat byłby ciekawszy. ^^ Autobiografii jeszcze ni czytałam, ale mam zamiar. Jeśli chodzi o ulubione utwory, to mogłabym ciągle słuchać Tainted Love. Jest genialne!
Tarah jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-27-2011, 18:54   #24
RazorBMW
Świr wymagający opieki
 
RazorBMW na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 345
Wyślij wiadomość przez MSN do RazorBMW
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tarah Zobacz post
Jeśli chodzi o ulubione utwory, to mogłabym ciągle słuchać Tainted Love. Jest genialne!
Z tym, że to nie jest jego utwór: w tym wypadku
gejuchy z COILa > Soft Cell > Gloria Jones > MM

Smutne, że MM - jego najlepsze utwory to covery.
Ba, jest nawet jakaś defkorowa wersja o_o
RazorBMW jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 06-27-2011, 19:13   #25
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Smutne, że MM - jego najlepsze utwory to covery.
Nie powiedziałabym - racja jedynie co do "Sweet Dreams", świetny cover. A już "Tainted Love" to jeden z jego gorszych kawałków, po prostu jest najbardziej znany.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-27-2011, 23:30   #26
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

Słucham czasami, ma bardzo fajne piosenki, w ogóle to strasznie mi się podoba cover do "Sweet Dreams". ;P Ale jeśli chodzi o jego samą osobę, to mnie nie obchodzi, kim on sobie jest, to jest jego sprawa. Osobiście nie jestem jego fanem, który zbiera jego plakaty, chodzi na koncerty, podnieca się, że zaraz nowa płyta, etc. tylko po prostu lubię jego piosenki. Natomiast moja przyjaciółka jest straszną fanką Mansona.
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-28-2011, 00:32   #27
ZgreD
Świr wymagający opieki
 
ZgreD na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Lokalizacja: Silesia.
Posty: 321
Domyślnie

Za najlepszy cover Mansona uważam You Spin Me Right Round.
cover podkreślam, bo jeśli chodzi o jego własne piosenki są one dobre, ale śpiewa głownie o tym samym, m.in. narkotykach i seksie.
Wiele osób wymieniło Sweet dreams - jest znany, ale wolę choćby ten w wykonaniu Emily Browning.
Na sam temat jego osoby już się wypowiedziałam z tego co widzę, 3 lata temu, więc starczy xd
__________________
- Jesteście niscy.
- Bo jesteśmy dziećmi.
- To was nie tłumaczy, ja nigdy taki nie byłem.
ZgreD jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2012, 15:52   #28
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

A wiecie, że Manson nowy krążek wypuszcza w następnym tygodniu? Mam nadzieję, że nie spieprzą tego, bo singiel jest dobry. Teledysk też. Natomiast trzeba obiektywnie stwierdzić, że na przestrzeni całej działalności zespołu ich twórczość to równia pochyła. Po genialnym Antychryście, MA, niedocenianym Hollywood, płyty były już tylko dobre, a THEOL wgl zawiodło moje oczekiwania xd. No cóż, pozostaje tylko czekać.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-25-2012, 16:40   #29
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Nie pamiętam kiedy go ostatni raz słuchałam. Nigdy mi się nie chce zabrać za całą dyskografię. Ten nowy singiel chyba słyszałam, ale zupełnie go nie kojarzę, więc chyba mnie nie powalił.
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-26-2012, 18:19   #30
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

Cytat:
Ten nowy singiel chyba słyszałam, ale zupełnie go nie kojarzę, więc chyba mnie nie powalił.
No, pierwszy wyszedł Overneath the Path of Misery, pod nazwą po prostu 'Born Villain' (taki straszny teledysk do tego), który jest jednym ze słabszych kawałków z tego albumu. Na szczęście kolejny, "No Reflection" (wideo bardzo bardzo fajne), jak i cała płyta, dużo lepsza ;x.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 04-26-2012 o 18:27.
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kto, ile i dlaczego, czyli rekordy Potteromaniaków Camer Książki 38 01-30-2010 22:58
WWE, czyli Batista i inni. DeathlyFly Inne 29 12-30-2009 12:42
Opowieści dziwnej treści, czyli co... 4/4 Emjot Opowiadania zakończone 3 04-21-2009 16:01
Snape i Dumbledore czyli jak rozumiem 6 tom Martemold Kosz 17 01-18-2008 23:29
Czyli Bliznowaty żyje... nathaniela Kosz 42 08-20-2007 04:56


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:35.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.