Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-24-2008, 21:34   #21
herma_007
Fanatyk, niegroźny
 
herma_007 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 296
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Którejś nocy, na wycieczce, jak zwykle ja i koleżanki położyłyśmy się blisko siebie. A jak to u mnie bywa, w nieodpowiednich miejscach/sytuacjach lunatykuję. Z wiekiem coraz mniej. No i tak zasnęłyśmy wszystkie razem. Z samego rana budzę się i patrze, że to zupełnie inna część pokoju, dużego pokoju. Na następnym łóżku leży inna dziewczyna, prawie jej nie znam, tylko z widzenia. Odwracam się i patrze, że w drzwiach stoi dyrektorka i jakaś z nauczycielek, ryją się i patrzą na mnie. Ja się odwracam i patrzę, że leżę na jednym łóżku z polonistką, a ona do mnie: Śpij, śpij Klaudia.

Jeszcze jak byłam mała i miałam w posiadaniu chomika i mieszkałam w tym samym pokoju co mój brat, w nocy obudziłam się nagle i usiadłam na łóżku. Jako że mój brat nie spał to zapytał: -A ty co?
Ja - Napychać! Napychać!
Brat - Co napychać? - już wiedział, że gadam przez sen to specjalnie mnie pytał
Ja - Spodnie napychać.
Brat - Czyje spodnie?
Ja - Spodnie mamy i taty!!!
Brat - Ale czym napychać
Ja - Trocinami - i położyłam się spać, jakby nigdy nic ....

herma_007 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-26-2008, 15:17   #22
Essi
Omijać szerokim łukiem
 
Essi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,329
Wyślij wiadomość przez MSN do Essi
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Ok czas na świeżutkie shiziki

Z tydzień temu na przerwie razem z koleżankami grałyśmy (oczywiście w kibelku) małą piłką w siatkę. Tyle, że piłka wpadła nam do zamykanego na kłódkę kibelka dla woźnych. Mięc...najpierw próbowałysmy tam kogoś wrzucić, ale nie miałby żadnej mozliwości wyjścia, więc zaczęłyśmy próbować otwarcia kłódki. Na filmach zawsze robiął to wsówką, ale żadna z nas wsówki nie miała, więc biegałysmy po całym korytarzu pytając wszystkich (z chłopakami włącznie) czy mają wsówkę, ale nikt nie posiadał. Do kłódki wpychałyśmy już kolczyk, zwykłe spinki j klucze odo domu, ale i tak nam nie wyszło. Piłka do dzis leży tak, gdzie upadła
__________________
rewolucja wariatek jest już blisko...strzeżcie się, wszyscy normalni!!!



Wkrótce ją jakieś wichry żałosne rozwiały
wśród wiosennych błyskawic i szumów ponurych...
Zgrzebne ciotki płakały-lecz nic nie wiedziały
jaki był smak miłości i... trutki na szczury.
Essi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-27-2008, 11:23   #23
Herma95
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 35
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Już wiem. Jakiś rok temu, parę dni po Lanym Poniedziałku, wybraliśmy się z paczką na alejki. Byliśmy zaopatrzeni w pistolety na wodę, w strzykawki oraz w plastikowy kanister pełen wody oczywiście, ukryty w skrzyni na piasek.
Po jakimś czasie zauważyliśmy żu..., eee bezdomnego człowieka myszkującego w śmietniku. Jak się niektórzy domyślają postanowiliśmy oblać go wodą. Mieliśmy znakomitą zabawę, aż żu..., eee bezdomny człowiek wyciągnął nóż.
Zwialiśmy rycząc ze śmiechu. Parę minut później kumple zauważyli małą dziewczynkę, która jeźdźiła na czterokołowym rowerku. I oblali ją. Niestety nie zauważyli jej ojca, który stał gdzieć obok* na to wspomnienie wali pięścią w stół i ryczy ze śmiechu*. No to tatuś się wściekł i zaczął nas gonić po całych alejkach*dobrze, że nie z siekierą*. Ale my, wysportowana młodzież uciekliśmy mu, już nie rycząc, ale wyjąc ze śmiechu.

Edit: Limonko masz rację. Wtedy to mi się wydawało śmieszne, teraz raczej żałosne.
Herma95 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-27-2008, 18:18   #24
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Zaiste, cóż za wyszukane poczucie humoru, oblewać bezdomnych i małe dzieci wodą. Wprost pogratulować.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-27-2008, 19:09   #25
E-Vaire
Super Moderator
 
E-Vaire na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

To okropne ;/ Mi nie było do śmiechu jak czytałam twojego posta, ja bym tak nie zrobiła, bo nie jestem aż taka okropna.

Cytat:
Limonko masz rację. Wtedy to mi się wydawało śmieszne, teraz raczej żałosne.
Więc najpierw dodajesz tą ŻAŁOSNĄ sytuację do naszych schizów, a potem się broisz, że nie wydaje ci się to śmieszne? Chodzi o POZYTYWNE schizy. Zwykłe kłamstwo, napisałaś to, bo Limonka to skrytykowała... o.O'
E-Vaire jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-27-2008, 19:27   #26
Her-mio-na 13
Omijać szerokim łukiem
 
Her-mio-na 13 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,569
Wyślij wiadomość przez MSN do Her-mio-na 13
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

E-Vaire, może dopiero po poście Limonki dziewoja uświadomiła sobie, że źle uczyniła... ^^

[small]I z pewnością teraz żałuje za grzechy ^^. li. [/small]
Her-mio-na 13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2008, 12:25   #27
Herma95
Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 35
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Żałuję. Ten czyn to był przejaw wielkiej głupoty z mojej strony i jeśli uważace mnie za głupią i żałosną to chyba zgodnie z prawdą.
Pewnie to nie zabrzmi wiarygodnie, ale ja przepraszałam tego człowieka.

I proszę, nie drążmy już tego tematu. Nie należę do osób, które lubią się kłócić.
Herma95 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2008, 20:18   #28
Liza
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 78
Wyślij wiadomość przez MSN do Liza
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Tyaa... Ja jeszcze dopowiem, że dla mnie to też jest żałosne^^ Stwierdziłaś to po poście Limonki? No taaakk, jasne xDD
Ale ja naprawdę nie mogę zrozumieć, co śmiesznego jest w oblewaniu bezdomnego człowieka... To dla niego przyjemne na pewno nie było^^
Tak na marginesie... Herma95 nikt się tu nie kłóci^^ Osoby, który się tu wypowiedziały po prostu wyraziły swoje zdanie.
Liza jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2008, 22:51   #29
Misio
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

No tak... Limonko masz dużo racji. Różni ludzie są na świecie. Jeśli go później przeprosiła to raczej można jej to wybaczyć. Co nie zmienia faktu, że tylko ludzie z niezwykłym poczuciem humoru oblewają wodą małe, niewinne i bezbronne dziecko. Ale przecież nie tylko Herma95 brała w tym udział. Spóźniony śmingus dyngus urządzili sobie także jej koledzy, także... Oczywiście absolutnie nie pochwalam takiego zachowania, ale wierzę, że poprzednie posty dały użytkowniczce dużo do myślenia i zapewne dręczą ją terza wyrzuty sumienia. Ale ogólnie rzecz biorąc trochę odeszłyśmy od tematu.

A więc byłam na obozie i wracaliśmy do ośrodka.Szłam z kumpelą pod ramię i strasznie się z czegoś śmiałyśmy nie pamiętam z czego. W pewnej chwili moja kumpela zatrzymała się, żeby zawiązać sznurowadło. Do mnie to do końca nie dotarło i myślałam, że po prostu puściła moje ramię. I nie zwarzając na to, kto stoi obok wzięłam tę osobę pod ramię. Okazało się, że to był jakiś chłopak. Po ułamku sekundy odskoczyłam z wrzaskiem od niego.

No cóż... To całe moje szczęście...
Misio jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-28-2008, 23:06   #30
szczurek_13
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 68
Wyślij wiadomość przez MSN do szczurek_13
Domyślnie RE: Nasze schizy xD

Dobra to wypada żebym raz na miesiąc coś na tej stronie napisał. Więc tak:

1.Mecz Widzew - Lech, prawie cały stadion śpiewa. Jedna z przyśpiewek się kończy a ja akurat w tym momencie ciszy wydarłem sie "sedzia ch** wiekszy niż mój" xD Pół trybuny sie na mnie patrzyło :lol:

2.Bawiliśmy się w coś w rodzaju podchodów. Ja i 3 kumpli weszliśmy no bloku i stoimy przy oknie lukając na tamtych którzy nas gonili. Przyskrzynili nas i zaczęli ganiać po klatce. Ja i mój serdeczny kumpel nie mając odwrotu skitraliśmy się w zsypie na śmieci. Nie polecam xD

3.Zabijaliśmy czas w szkole wrzucając petardy do kibli. Lecz w jednym kiblu ktoś nie spuścił wody. Woźna sie załamała

Jak mi sie przypomni to dodam więcej.
szczurek_13 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nasze zwierzaki melancholia Inne 47 07-11-2011 12:16
Nasze grafiki! Albus12 Inne 99 01-02-2010 17:28
Nasze DH Hermionka_G Kosz 32 11-08-2009 20:54
Nasze prace maxime Inne 44 09-12-2008 18:48
Nasze rysunki olusieenkaaa Kosz 7 07-22-2007 02:48


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:00.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.