Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Muzyka

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-28-2009, 13:53   #11
fuerte
Super Moderator
 
fuerte na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do fuerte Wyślij wiadomość przez AIM do fuerte Wyślij wiadomość przez MSN do fuerte Wyślij wiadomość przez Yahoo do fuerte
Domyślnie

Spoko, ale najpierw zjechalas, a na koncu piszesz, ze nie chcesz obrazic, wiec nie dziwota, ze tak reagujemy. Ale spoko, koniec tematu.
Zaden dobry zespol nie zasluguje na takie cos, ale przeciez Coldplay ma tylu prawdziwch fanow, ze na pewno na takim czyms nie straci, a moze zyskac jeszcze kilku oddanych sluchaczy.
__________________
Emily: I can just see it now, in lights, "Naomi, get to know me".
Naomi: I thought it was quite catchy.
Emily: Yeah, well so's AIDS.
fuerte jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-28-2009, 15:26   #12
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kerle Zobacz post
Z drugiej strony napisałam przecież, że Więc nie wiem dlaczego wy się spinacie.
Wybacz, moja nieuwaga - zupelnie Cie rozumiem i przepraszam za podniesienie twojego cisnienia niepotrzebnie. I nie staram sie ironizowac (chociaz podobno ostatnio robie to ciagle...).

Swoja droga mysle o pojciu na ich koncert
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-28-2009, 19:06   #13
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Cytat:
Spoko, ale najpierw zjechalas, a na koncu piszesz, ze nie chcesz obrazic, wiec nie dziwota, ze tak reagujemy.
Nie, to, że nie chce obrazić napisałam w tym samym poście co zjechałam, ale
Cytat:
spoko, koniec tematu.
Cytat:
Swoja droga mysle o pojciu na ich koncert
Każdego dnia jak się budze, modlę się, abym zobaczyła na ich stronie, iż odwiedzą nasze zabite deskami zadupie, czyli Polskę. Jedyne co dobre na ten pięcio-minutowy szum po New Moon to jedynie nadzieja, że tak może się stać. U2 już w sierpniu, więc idziemy w dobrą stronę. Euro 2012 podobno nam wyjdzie, więc stadionów przybędzie, a co za tym idzie koncertów.
Bo jak na razie, ja nie mam szans wyjechać z kraju na ich koncert. I szczerze zazdroszcze ludziom, którzy mogą. Bo wiem, że jadą obejrzeć wielkich artystów, posłuchać pięknych utworów prosto z ust Chrisa... a nie z PlayBack'u. Po prostu mają szanse "przenieść się do raju" .
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-28-2009, 23:04   #14
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kerle Zobacz post
Jedyne co dobre na ten pięcio-minutowy szum po New Moon to jedynie nadzieja, że tak może się stać.

Hahah - szczerze mowiac watpie, aby taka grupa jak Coldplay przejmowala sie grupa rozwydrzonych nastolatek, ktore na slowo 'Pattinson' dostaja ataku apopleksji.

Cytat:
Napisał Kerle Zobacz post
U2 już w sierpniu, więc idziemy w dobrą stronę. Euro 2012 podobno nam wyjdzie, więc stadionów przybędzie, a co za tym idzie koncertów.
A widzisz nie jestem pewna czy wieksza ilosc stadionow o wiele pomoze, poprzez dosc wysokie ceny takich imprez jak i nastawienie Polakow... Chodzi mi o tendencje do podazania stereotypu, ze na koncerty moga wybrac sie jedynie ludzie mlodzi, a starsi powinni zajac sie 'powazniejszymi' sprawami. Dwa lata temu, jak widzialam Red-Hotow live, ludzi 30+ bylo naprawde niewiele w porownaniu z mlodzieza, a przeciez to zespol z dlugim stazem i rozkwitem kariery na poczatku lat 90-tych.

A... i jeszcze jest zachodnia ignorancja, ktora sprawia, ze Polska staje sie nagle jakims dziwnym malym krajem, ktory zyje w niewiedzy co to jest telewizja czy radio na jakims niezwykle zimnym pustkowiu, niczym syberia.

Mimo wszystko bedac wciaz pozytywna powoli zachodza zmiany na lepsze, ale naprawde wieksza ilosc swiatowych zespolow my bedziemy mogli sie delektowac zapewne bedac 30+.



Cytat:
Napisał Kerle Zobacz post
Przeniesc sie do raju
Och tak, glos Chrisa live = psychiczny orgazm
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-29-2009, 11:16   #15
Lady Mary Jane
Moderator
 
Lady Mary Jane na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 1,687
Domyślnie

A ja Coldplay słucham w zależności od nastroju. Kiedy mam naprawdę dużego doła, Fix you dobija mnie jeszcze mocniej. Kiedy chce mi się śpiewać włączam sobie Daylight. a kiedy chce po prostu posłuchać Coldplay, leci Sparks, Viva La Vida, Clocks, Cementeries of London, Yes, Lost! i wiele innych
Lady Mary Jane jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-29-2009, 12:11   #16
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

Cytat:
Hahah - szczerze mowiac watpie, aby taka grupa jak Coldplay przejmowala sie grupa rozwydrzonych nastolatek, ktore na slowo 'Pattinson' dostaja ataku apopleksji.
W sumie to masz racje.

Cytat:
A widzisz nie jestem pewna czy wieksza ilosc stadionow o wiele pomoze, poprzez dosc wysokie ceny takich imprez jak i nastawienie Polakow... Chodzi mi o tendencje do podazania stereotypu, ze na koncerty moga wybrac sie jedynie ludzie mlodzi, a starsi powinni zajac sie 'powazniejszymi' sprawami. Dwa lata temu, jak widzialam Red-Hotow live, ludzi 30+ bylo naprawde niewiele w porownaniu z mlodzieza, a przeciez to zespol z dlugim stazem i rozkwitem kariery na poczatku lat 90-tych.

A... i jeszcze jest zachodnia ignorancja, ktora sprawia, ze Polska staje sie nagle jakims dziwnym malym krajem, ktory zyje w niewiedzy co to jest telewizja czy radio na jakims niezwykle zimnym pustkowiu, niczym syberia.
No tak, tych 30+ jest rzeczywiście mało na takich imprezach (ciekawe jak będzie na U2, a przecież ten zespół jak najbardziej jest znany przez 30+).
A co do zachodniej ignorancji to też niestety masz racje. Chociaż teraz nie jest tak źle jak 3 lata temu. Jesteśmy po prostu za krótko w Unii, ale tak naprawdę jesteśmy dobrze rozwiniętym krajem, mamy komórki, komputery najnowszej generacji, internet, ale z drugiej strony mamy polityków którzy po pijaku staczają się na olimpijskich chodnikach...

Ale wróćmy do Coldplay'a...

Cytat:
Och tak, glos Chrisa live = psychiczny orgazm
Doskonale to ujęłaś .

Cytat:
Kiedy mam naprawdę dużego doła, Fix you dobija mnie jeszcze mocniej.
No tak, moja miłość Fix You. Rzeczywiście jest dobijająca, tekst ma świetny. Melodia jest okey, chociaż Chris uważa, że jest "naga". Na jego liście ulubionych kawałków Fix You zajmuje 4 miejsce (1. Politik 2. Yellow 3. Clocks).
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-28-2010, 23:26   #17
Kerle
Moderator
 
Kerle na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Lokalizacja: In this fuckin' world.
Posty: 431
Domyślnie

UWAGA! UWAGA!
COLDPLAY W POLSCE, OTWIERA OPENER'a!!


Jadę, a Wy?
__________________
Kerle jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:47.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.