Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Postacie

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 04-04-2007, 18:37   #31
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Cytat:
Abigail_Wolf napisał/a:
No coz.. Wracajac do rzeczywistosci.. To eeee.. nie zebym byla oschla.. ale.. Czy my wszyscy tu zgromadzeni nie jestesmy Mugolami? ^^
Mugolami? No co Ty? Ja napewno nie jestem mugolem! Jak mieszkam w Hogwarcie. Tak, kochana, dokładnie tak. Najwięcej czasu spedzam w pokoju wspólnym Ślingonów, ale czasem wpadam to Komnaty Tajemnic. Tam mieszka mój kochany Bazyliszek. Oprócz tego często kłócę się z Potterem i ostatnio złamałam Pansy Parkinson nos. I jeszcze romansuję z połową chłopaków w szkole. I ostatnio dostałam W z eliksirów. A wcześniej miałam szlaban u Hagrida. Poważnie.
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2007, 20:50   #32
Abigail_Wolf
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 48
Wyślij wiadomość przez MSN do Abigail_Wolf
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Limonka:No dobra.. Jesli tak uwazasz... Moony Alex- ja tez wiekszosc czasu spedzam w krainie marzen..
Abigail_Wolf jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2007, 21:37   #33
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

No i nie zapominajmy Limonko, że dość często organizujemy imprezy ^^
A na W z eliksirów też się załapałam - tylko transmutacja mi poszła do d**y - McGonnagall dała mi Z :/
__________________
Dezerterka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2007, 23:38   #34
Limonka
Urodzony, by rządzić światem
 
Limonka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 6,744
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Oh tak, właśnie...nasze imprezy. Z reguły kończą się striptizem na stole lub ewentualnie leżeniem POD stołem w stanie raczej nie nadającym się do użytku. Pamiętam jakiego kaca miałam po ostatnie imrezie...za dużo Ognistej wypiłam. Lothien...poważnie McGonnagal dała Ci Z?...nie no, kretynka. Jak ona tak mogła. Chyba muszę już niedługo stąd iść, bo jeszcze ktoś mi zajmie mój ulubiony fotel w pokoju wspólnym...
Limonka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-05-2007, 16:16   #35
Lilianne_
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 37
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Hehehe lubie czytac wasze dialogi- sa takie zabawne Pozytywnie oczywiscie. tylko mam nadzieje, ze kontrolujecie sytacje
Lilianne_ jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2007, 15:43   #36
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Temat podobno dotyczy nielubianych postaci, więc pozwolicie, że odniosę się do tej kwestii, i przepraszam za przerwanie Waszej rozmowy. Na początku zaznaczam, że przez "nielubienie" rozumiem niechęć do osoby, która w zasadzie, teoretycznie mogłaby budzić czyjąś sympatię. A nie ktoś taki w oczywisty sposób zły, jak Voldzio, no wiem niby, że są osoby, które go lubią, ale to już dla mnie hardkor. :lol:
Toteż ja na przykład nie przepadam za Hagridem. Denerwuje mnie jego prostackość, i ta okropna "cholibka" (ciekawe, jak to leci w oryginale?). Poza tym facet jest lekkomyślny, no słowem, osobnik ten ma u mnie duże tyły. Od samego początku. Zwyczajnie nie lubię u ludzi takiej rubaszności, wkurza mnie i już.
Numer dwa na mej liście to hmm.. w zasadzie nie mam już większych antypatii.. Potter jest czasem irytujący, z tą swoją głupotą (nie mówię, że jest idiotą, ale zdecydowanie za rzadko używa zwojów mózgowych) i cierpiętnictwem. No i nauczyciele (wg mnie zbyt często) przymykają oczy na jego wybryki. Potter już powinien ze trzy razy wylecieć ze szkoły, a nadal chodzi i robi, co chce.:| Ale tak ogólnie nie mam do niego specjalnie żadnej urazy.
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2007, 17:38   #37
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Taaak.. u wielu osób pierwszy do odstrzału jest Draco.. Co rzeczywiście zdumiewa, jako że właściwym zbrodniarzem godnym owego "odstrzału" jest Voldzio.
Co dowodzi tylko i wyłącznie tego, że większą wagę przywiązujecie do tego, co kto mówi i jak mówi, niż co robi. Bo Malfoy drażni się z Potterem, to jest zły, a Voldzio gdzieś tam tylko w tle przemyka, to niech se chłopina egzystuje spokojnie, tak? :uhoh::lol:
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-08-2007, 17:55   #38
miharu
Niepoprawny marzyciel
 
miharu na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Posty: 43
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Rzeczywiście, jak mogłam nie zauważyć tej anielskości Voldzia i jego gołębiego serca... :lol:

A tak serio, to nie wiem, jak jak można porównywać seryjnego zbrodniarza i psychopatę z może i bezczelnym, ale tylko zagubionym małolatem.. To się nazywa widzieć właściwe proporcje.. :rol:
miharu jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-13-2007, 23:39   #39
Luna12
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 232
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Moony Alex..klikaj tak i na art prześlij, naprawdę masz talent i wreszcie będzie coś innego..
A ja nie lubię Ginny i Hermiony mimo, że jestem dziewczyną i nie podkochuję się w żadnym z ich facetów
Luna12 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-15-2007, 20:41   #40
lunka_pomylunka
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Posty: 11
Domyślnie RE: Kogo najbardziej nie lubicie?

Nie lubię Dolores Umbridge bo to wredna ropucha jest:@ i Malfoya nie lubie, mały rozpieszczony bachor nic tylko kula w łeb i do piachu a Voldzik jest mi szczerze mówiąc obojętny:rip:
lunka_pomylunka jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Kogo najbardziej lubimy Phoenix21hp Kosz 7 06-30-2008 18:23
CO lubicie najbardzej... spajk Kosz 1 12-28-2007 17:11


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:06.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.