Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Inne

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-29-2011, 15:53   #31
mimid
Super Moderator
 
mimid na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 2,612
Domyślnie

Ale bez przesady XD Tez mieszkam w totalnym zadupiu, podejrzewam, ze mniejszym niz twoje a zdecydowanie nie mam nudnego zycia ;p. wszystko zależy od chęci

zeby nie offtopowac znowu, hm. mam talent do psucia wszystkiego, chociaz to chyba nie jest dziwactwo, ale nie mam weny w tym momencie. Np. wczoraj rozwalilam duza klamke od duzych drzwi (:<) w szkole, za ktora bede musiala placic jesli sie nie wymigam, a tylko troche za nia szarpalam ;(. Tzn. byla juz rozluziona etc, noale ofc, akurat mi musiala spac z hukiem -.-
__________________
mimid jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 03-31-2011, 20:13   #32
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

To i tak nic, bo moi koledzy w gimnazjum zepsuli toaletę i drzwi od niej xD

Odczuwam, jak kogoś coś boli. Moja mama walnie nogą o np. stół, ale to ja mówię "Aua". Nie daj Bóg ktoś mi powie, o tym jak ktoś obrzydliwie je, jak krew gdzieś się lała. W ogóle jak mówimy o jakiejś chorobie, to od razu czuję u siebie objawy. Straszne i nie polecam.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-01-2011, 14:32   #33
Szympi
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Szympi na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Posty: 116
Domyślnie

@Up
Też tak mam. Np. rozmawiamy o jakiejś chorobie, to od razu czuję, że ja ją mam. Też nikomu nie polecam...
Szympi jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-02-2011, 11:36   #34
Sarahis
Super Moderator
 
Sarahis na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
Domyślnie

A to nie prawie każdy tak ma ? : o Przykładowo, byłam w kinie na czymś - nie pamiętam na czym - i w momencie, gdy któryś z bohaterów przywalił głową w jakiś słup czy tam znak, pół sali syknęło z bólu, czy tam wydało z siebie "aua." Z tymi chorobami tak samo, podobno szczególnie przeszkadza to studentom medycyny - czytasz o tych wszystkich chorobach, a potem znajdujesz w sobie objawy każdej. Ale chyba można się przyzwyczaić, no bo jak : P. To z tym odkładaniem na jutro... Ja się dziwię osobom, które odrabiają zadane prace (ze szkoły, czy tam obowiązki jakieś) teraz, już, dzisiaj - TO dopiero dziwne. Znam chyba jedną taką C:. A takie odkładanie na ostatnią chwile to zwykłe lenistwo i dotyczy większości społeczeństwa. Reszty nie czytałam, więc już się nie czepiam :<. Aha...
Cytat:
Napisał Hermiona1334
Cytat:
Napisał alette
No ja czasami też i nie mam pojęcia dlaczego... ogólnie jak się uczę słucham mało ambitnej muzyki.
Dlatego spuszczam wtedy z tonu i stawiam na muzykę filmową/ ambient, ewentualnie Maanam.
Nie ma to jak mało ambitna muzyka, Hermiona :>.

Jaki offtop :<. Żeby nie było, to napiszę coś od siebie. No na przykład, jak jem chipsy, to najpierw wyjadam te takie zwinięte w rurkę, lub złożone na pół. Przed przeczytaniem książki z pięć minut głaszcze ją po okładce. Hm, i lubię sobie wkładać różne ostre rzeczy pod paznokcie, bo to tak fajnie boli. I lubię sobie przygryzać język, bo to też fajnie boli, i jeszcze dochodzi krew, a lubię patrzeć na krew. Nienawidzę za to dźwięku, takiego hm, 'wyłamywania palców', no wiecie, co się tak robi jakoś dłońmi i to tak strzela, brr. I w karku też tak może strzelać i tego też nienawidzę.
__________________

"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."

Ostatnio edytowane przez Sarahis : 04-02-2011 o 11:39.
Sarahis jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-03-2011, 14:26   #35
Hermiona1334
Praktykant Voodoo
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 683
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sarahis Zobacz post
Nie ma to jak mało ambitna muzyka, Hermiona :>.
Może żle sę wyrziłam. Mówiąc "mało ambitna" miałam na myśli fakt, że muzyka filmowa nie wymaga takiego "zaangażowania", analizowania jak "normalna". No i nie rozprasza, więc stanowi świetne tło do lektury, czy nauki.

Cytat:
Napisał Sarahis Zobacz post
(...) lubię patrzeć na krew
OK, to jest NAPRAWDĘ dziwne, przynajmniej dla mnie. Pierwszy raz spotykam osobę, która lubi widok krwi. Ja sama co prawda się go nie brzydzę, ale żeby do razu lubić...?
Może jesteś wampirzycą Sarahis i nawet o tym nie wiesz? Zaczynam bać się o własn życie xD
__________________
"Nikt nie każe Ci iść dalej. Można siedzieć i czekać na śmierć. Można przez całe życie siedzieć i czekać na śmierć. To też jest godne, jest honorowe, może być przyjemne, jeśli ktoś potrafi czerpać z tego przyjemność. Nikt nigdy nie powiedział, że tylko jak się idzie naprzód to dopełnia się los człowieka"

Jake, spragniona żaba nie może pić z dwóch jezior jednocześnie
Hermiona1334 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-03-2011, 19:51   #36
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Cytat:
Przed przeczytaniem książki z pięć minut głaszcze ją po okładce.
Haha... No ja mam cały rytuał z książką. Wyciągam, oglądam okładkę, głaszczę i... wącham. Jak nie ma dobrego papieru (dobry, nie znaczy nowy) to odpada już przy wejściu... xD

Cytat:
I lubię sobie przygryzać język, bo to też fajnie boli, i jeszcze dochodzi krew, a lubię patrzeć na krew.
Ja policzki... przegryzam jej non stop i jeszcze potem pluję, żeby krew tak fajnie spłynęła. To chore, wiem xP

Cytat:
Mówiąc "mało ambitna" miałam na myśli fakt, że muzyka filmowa nie wymaga takiego "zaangażowania", analizowania jak "normalna". No i nie rozprasza, więc stanowi świetne tło do lektury, czy nauki.
Czyli tylko ja jak słyszę muzykę filmową to angażuję się bez reszty? Analizuję prawie każdą sekundę, każdy dźwięk. Potrafię nic nie robić tylko słuchać.

Cytat:
Pierwszy raz spotykam osobę, która lubi widok krwi. Ja sama co prawda się go nie brzydzę, ale żeby do razu lubić...?
Jak wyżej... też lubię.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2011, 01:32   #37
Hermiona26
Praktykant Voodoo
 
Hermiona26 na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Lokalizacja: Kraków ; )
Posty: 861
Wyślij wiadomość przez Skype&trade do Hermiona26
Domyślnie

*Gadam sama do siebie. Często po Włosku i w 1 os liczby mnogiej( nie naraz xd albo po Wł albo jako my xD).
*To co większość. Idę do kuchni, patrze do lodówki, nic nie biorę, wracam do pokoju.
*Nie lubię sztućców. Co tylko można jem łapami.
*Kurczaka nie uważam za mięso XD W sensie, jest to jedyne mięso jakie jestem w stanie zjeść i nie żal mi go.
*Zdarza mi się słuchać Dody. Tak o, ni z gruchy ni z pietruchy.
*Uwielbiam włóczyć się po mieście z aparatem. Najbardziej na kładce z kłódkami i robić foty co lepszych napisów
*Nie chodzę we wt na pierwszą lekcję. W czwartek też. Bo nie wstaję na nią.
*Jak mam nową książkę, to zawsze ją przed przeczytaniem przekartkowuję i wącham (;
Jeszcze :
* Jak idę spać, zawsze piszę na fejsie i na pingerze dobranoc, albo coś takiego. ;o
__________________
"Bo miłość, to żaden film w żadnym kinie, ani róże, ani całusy małe - duże, ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze..."

Ostatnio edytowane przez Hermiona26 : 04-04-2011 o 01:40.
Hermiona26 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-04-2011, 15:35   #38
gnebiwtrysk
Super Moderator
 
gnebiwtrysk na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 1,345
Domyślnie

Nie rozumiem czemu mówi się, że kobiety w ciąży mają dziwne zachcianki. Przecież to normalne, że najpierw je się rybę/śledzia, a potem przychodzi ochota na ciasto. To całkowicie normalne i na porządku dziennym.
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft
gnebiwtrysk jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 04-05-2011, 13:31   #39
alette
Praktykant Voodoo
 
alette na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Okrutna Barcelona
Posty: 790
Domyślnie

Cytat:
Nie rozumiem czemu mówi się, że kobiety w ciąży mają dziwne zachcianki. Przecież to normalne, że najpierw je się rybę/śledzia, a potem przychodzi ochota na ciasto. To całkowicie normalne i na porządku dziennym.
No raczej nie... xD To burza hormonów, one sprawiają, że masz na coś ochotę do przesady. Ja mam tak przed okresem. Normalka. Nie zrozumiemy tego, dopóki same nie będziemy w ciąży.

Cytat:
Kurczaka nie uważam za mięso XD W sensie, jest to jedyne mięso jakie jestem w stanie zjeść i nie żal mi go.
Bardzo dużo osób jada tylko kurczaka, chyba dlatego, że to dość lekkie mięso. Ja nigdy nie zjem cielęciny... w ogóle jak można jeść dziecko? Taki cielaczek z wielkimi oczami... jak tak można. To chore.



Może skoro jesteśmy przy książkach... bardzo dziwnie dobieram sobie lektury. Musze spełniać określone kryteria, wszystko to długo trwa. Rytuał wygląda tak:
1. Najpierw patrzę na autora i tytuł. Preferuję mężczyzn, jakoś pisarki nigdy mnie nie zachwyciły. Nazwa musi być dość jasna, ale nie wprost. Tzn. 'Miłość nad zamkiem X' odpada. Lubię krótkie tytuły, kończące się na jednym lub dwóch słowach.
2.Okładka musi przyciągnąć moją uwagę. Tutaj nie mam żadnych kryteriów. Może to być stokrotka na czarnym tle. Pamiętam, że jednak nie przeczytałam Milenium, bo mi się okładka nie podobała... pomijam długi tytuł poszczególnych części.
3. Papier... to raczej jako atut. Uwielbiam ten przetworzony, stwarza magiczną atmosferę.
4.Czcionka - nie przeczytam małych liter. Cała przyjemność to przerzucanie kartek, nie lubię robić tego rzadko.
5. Czytam pierwszą stronę, by zobaczyć styl pisania.
6. Czytam ostatnią stronę. Niektórzy mi mówią, że to głupie, ale jeśli wyjaśnienie całej książki zamyka się na ostatniej stronie to ja za nią podziękuję. Czytam, bo nie lubię zakończeń 'bez sensu' tzn. happy endów czy też odwrotnie - główny bohater ginie i właściwie nikt nie wie po co.
__________________


"- To miejsce wygląda jak cela więzienna - wykrztusił w końcu. - Nie mam pojęcia, jak możesz żyć w czymś takim.
- Za moją pensję ledwo, ledwo
- Jeśli trzeba, gotów jestem dopłacić, abyś mieszkał w miejscu, które nie będzie cuchnąć ani siarką, ani moczem.
- Mowy nie ma.
- Zmarł z dumy i smrodu. Masz epitafium w prezencie' "
alette jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-06-2011, 22:26   #40
Roksia
Omijać szerokim łukiem
 
Roksia na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Posty: 1,381
Domyślnie

Więc moje dziwactwa: xd
-jak większość, wstaję idę do kuchni, otwieram lodówkę, patrzę, zamykam, wracam do pokoju,
-wącham wszystkie książki, gazety uwielbiam ten zapach,
-lubię jeść i mieszać różne smaki xd nie chodzi mi tu o np. sałatki, że są różne smaki w tym, ale o zjedzenie całej tabliczki czekolady a potem np chipsy
-jak jem np. kanapki które mam przygotowane to jem od najgorszej do najlepszej,
-lubię zapach lakieru do paznokci i zmywacza, dymu,
-jak idę spać to muszę mieć zasłonięte okna, zamknięte drzwi,
-wącham wszystkie perfumy, żele pod prysznic, balsamy, błyszczyki w Rossmnnie itd.
-przed zaśnięciem, gdy jestem już w łóżku muszę posłuchać muzyki na słuchawkach, bo inaczej nie zasnę.

Ostatnio edytowane przez Roksia : 07-08-2011 o 15:14.
Roksia jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Nasze RL Gęby 2 Ball Inne 1304 07-19-2012 21:16
Nasze schizy xD Nacia1234 Inne 64 05-08-2012 23:32
Nasze zaklęcia RiderHP Świat Magii 19 02-16-2012 00:50
Nasze sny Nacia1234 Inne 25 06-04-2011 13:58
Nasze DH Hermionka_G Kosz 32 11-08-2009 20:54


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:23.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.