Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 08-13-2009, 12:00   #101
Michiru
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Michiru na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Jun 2009
Lokalizacja: Bielsko-Biała, Poland
Posty: 140
Wyślij wiadomość przez MSN do Michiru
Domyślnie

Dla mnie oczywiście Alan Rickman. I Natalia Tena. Uwielbiam jej Tonks, chocia w ostatnim filmie przezylam lekki szok... Ale w piatce byla genialna. Aj, sorki za te literki!!! Klawiatura mi zwariowała...
__________________
"– Kocham Rona i Hermionę.
Draco uniósł brwi.
- Tak, i w tym tkwi problem, prawda? Właśnie dlatego, że ich kochasz, czułeś się przez te wszystkie lata winny. W momencie, kiedy obdarzyłeś ich uczuciem, musiałeś przestać być sobą."

"Światło pod wodą"
Michiru jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-18-2009, 00:58   #102
Dulce Maria
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 1
Domyślnie

Ja najbardziej lubię tą dorosłą część aktorów, szczególnie Alana Rickamana, Helene Bonham Carter i Gary'ego Oldmana oraz aktorkę wcielającą się w Dolores Umbridge. Jeśli chodzi o młodszą część, to strasznie podoba mi się gra Evanny Lynch, wyglądem też mi pasuje, właśnie taka ma być Luna! Rupert też całkiem nieźle. Co do Emmy to czasami wydaje mi się, że gra strasznie na siłę i tak nerwowo.
Dulce Maria jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-27-2009, 21:48   #103
HB Princess
Czytelnik horoskopów
 
HB Princess na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 29
Domyślnie

Jason Isaacs jest świetny. Świetnie spisała się też Helena Bonham Carter jako Bellatrix i oczywiście doskonale wybrany na Snape'a Alan Rickman.
HB Princess jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-30-2009, 13:11   #104
Iluzjonista
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Iluzjonista na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 131
Domyślnie

Do moich ulubionych aktorów z filmów o Harrym Potterze zaliczam:

- Alan Rickman,
- Ralph Fiennes,
- Daniel Radcliffe,
- Rupert Grint,
- Emma Watson,
- Helena Bonham Carter.

Szczególnie podoba mi się gra Heleny. Ale wszyscy tutaj wymienieni dobrze odgrywają swoje postacie.
Iluzjonista jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 10-19-2009, 15:05   #105
isile
Niepoprawny marzyciel
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 44
Domyślnie

Zdecydowanie Alan Rickman, Tom Felton również. Helena Bonham Carter też mi się strasznie podobała
isile jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-05-2009, 03:29   #106
Bloo
Czytelnik horoskopów
 
Bloo na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Nov 2009
Posty: 10
Domyślnie

Mój numer jeden, zawsze i wszędzie - Alan Rickman i jego Severus Snape. Wspaniały, utalentowany aktor, nie można było sobie wymarzyć lepszego Snape'a. Rickman daje tej postaci to, co trzeba - tajemniczość, demoniczność ale również i komizm (no cały Severus). Mogłabym tak go chwalić w nieskończonośc, więc może na tym poprzestanę

Richard Harris - to był wspaniały, cudowny Albus Dumbledore. Miał to, co ważne w tej postaci: ciepło, aurę tajemniczości, dowcipne błyski w oczach. To był idealny Albus, żywcem wyjęty z książki. Harris dał tej postaci moc, którą emanował dyrektor Hogwartu w książce, faktycznie wyczuwało się jego potęgę. Szkoda, że Gambon tak schłodził tę postać, uczynił Dumbledore'a zwykłym mędrcem, nieco bardziej doświadczonym czarodziejem. To Harris miał ten dar łączenia łagodności z prawdziwą potęgą.

Maggie Smith - (kurcze sami nauczyciele ^^) no muszę ją wymienić, bo jest wyśmienitą McGonagall, szkoda, że jest jej w filmach tak mało (myślę o 3,4,5 i 6 częśći)

Tom Felton - ogólnie za nim nie przepadam, ale w 6 części pokazał mi co potrafi, i muszę mu oddać sprawiedliwość, że jest idealnym Malfoyem (przy okazji przypomniał mi swoją grę z 1 i 2 części, bo potem to już tylko bywał sporadycznie, raczej w nieciekawych scenach).

Jim Broadbent - jestem pod wielkim wrażeniem jego Horacego Slughorna. Może i nie ma książkowego wyglądu, ale charakter oddał idealnie. Wielkie wrażenie wywarła na mnie scena, w której Horacy daje Harry'emu swoje prawdiwe wspomnienie; uważam, że jest jedną z najpiękniejszych scen w filmie.

I jeszcze George Harris jako Kingsley Shacklebolt. Kingsley to jedna z moich ulubionych postaci (mimo, że tak niewiele go w książce jest, a w filmie jeszcze mniej), pan Harris sprostał moim oczekiwaniom i jego Kingsley Shacklebolt bardzo mi się podobał.

Ach i podobał mi się Oliver Wood, tak na marginesie, ale nie pamiętam, kto go grał

Ostatnio edytowane przez Bloo : 12-05-2009 o 03:37.
Bloo jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-06-2009, 20:18   #107
Selena Snape
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Selena Snape na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Lokalizacja: Hull, Wielka Brytania
Posty: 95
Domyślnie

-Alan Rickman - genialny Snape
-Tom Felton - w 6 części bardzo się rozwinął i jego gra jest niesamowita
-Helena Bonham Carter - Bo poprostu uwielbiam Bellatrix, a grana przez Helenę jest cudowna
-Ralph Fiennes - oczywiście, że musiałam go napisac. Jest mistrzem
__________________
"No story lives unless someone wants to listen. The stories we love best do live in us forever, so whether you come back by page or by the big screen, Hogwarts will always be there to welcome you home."
Selena Snape jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-13-2009, 20:58   #108
beti lestrange
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 10
Domyślnie

Moim zdaniem jest to Emma Watson, Rupert z tymi swoimi minami hehe, oraz aktor, który wcielił sie w postać Toma Riddla (nie pamietam nazwiska)
beti lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 12-13-2009, 22:18   #109
beti lestrange
Czytelnik horoskopów
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Posty: 10
Domyślnie

ja lubie Ruperta, braci Phelps, Gary Oldman )
beti lestrange jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-18-2010, 23:26   #110
KozioM
Mięso armatnie
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5
Domyślnie

Alan Rickman - nie mogli znaleźć lepszego aktora pasującego do tej postaci.
Idealne, taki czarny charakter ;f
KozioM jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Ulubiony aktor (oczywiście NIE z HP) Dezerterka Filmy 108 12-26-2011 15:52
Najmniej pasujący aktor. ginny92weasley Aktorzy 145 07-16-2011 23:20
Najładniejszy aktor. Dark Oracle Aktorzy 58 06-25-2011 14:24
Ulubiona aktorka i aktor! biadaga Kosz 3 09-22-2007 12:04
który aktor gra najlepiej ania84 Kosz 3 07-22-2007 03:07


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:08.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.