Wróć   HPN.pl > Harry Potter > Aktorzy

Odpowiedz
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 07-10-2007, 10:18   #11
KaMcIa
Omijać szerokim łukiem
 
KaMcIa na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Lokalizacja: Oświęcim
Posty: 2,435
Domyślnie RE: Gary Oldman

Hmm... na początku wg mnie nie przekonał w roli Blacka. Musiałam 20x oglądnąć WA, żeby się do niego przekonać xD Teraz uważam, że jest spoko
__________________
Trujące kwiaty, trujące liście drzew,
trujące róże pną się wokół mnie
KaMcIa jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-10-2007, 13:41   #12
nikola19_70
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 124
Domyślnie RE: Gary Oldman

Gary Oldman na mnie nie robi żadnego wrażenia Syriusza zagrał dobrze i żal mi że zginął po tylu latach w AZkabanie powinien zaznać nieco wolności no i ze względu na Harrego który stracił bliską osobe.
nikola19_70 jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-22-2007, 20:18   #13
Nice_Destruction
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 14
Wyślij wiadomość przez MSN do Nice_Destruction
Domyślnie RE: Gary Oldman

Uwielbiam Syriusza jako postać fikcyjną, ale osobiście zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam. Na początku byłam załamana jak zobaczyłam Gary'ego jako Blacka, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Oldman jest świetnym aktorem i na prawdę dobrze zagrał Syriusza, ale nic na to nie poradzę, że inaczej go sobie wyobrażałam Gdybym mogła, to przefarbowałabym mu włosy na czarno i wyprostowała je bardziej (grzywa powinna mu tak opadać na oczy), ogoliłabym mu zarost i już by było ok .
Nice_Destruction jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 07-27-2007, 12:27   #14
DziedzicGryfindora
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Posty: 1
Wyślij wiadomość przez MSN do DziedzicGryfindora
Domyślnie RE: Gary Oldman

Gary Oldman jest najbardziej znanym aktorem w Harrym więc chyba nikt nie ma wątpliwości, że jego zasługi dla światowego kina są większe niż pozostałych aktorów w tym filmie
DziedzicGryfindora jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 08-26-2007, 16:06   #15
Lara
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 121
Wyślij wiadomość przez MSN do Lara
Domyślnie RE: Gary Oldman

Aktor jest w porządku tylko nie pasuje mi do Syriusza. Powinien być bardziej przystojniejszy. Przynajmniej tak było opisany w książce.
Lara jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-01-2007, 14:22   #16
Flowerpower
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 104
Domyślnie RE: Gary Oldman

Brakuje mi obiektywności, bo uwielbiam Gary'ego i choć na początku nie pasował mi wizualnie, to grał po prostu fantastycznie. Aż trudno to opisać słowami
Flowerpower jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 09-02-2007, 23:33   #17
Nuda
Fan "Strefy 11" i tarota
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 91
Wyślij wiadomość przez MSN do Nuda
Domyślnie RE: Gary Oldman

Gary po prostu idealnie wcielil sie w role Syriusza. Zgadzam sie z przedmowca co do opisania jego gry. Brak slow.
Nuda jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 11-21-2007, 11:38   #18
Matilda Felton
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Posty: 22
Wyślij wiadomość przez MSN do Matilda Felton
Domyślnie RE: Gary Oldman

Gary Oldman jest genialnym aktorem!Syriusza też zagrał na serio dobrze!Właśnie dzieki tej roli zwróciłam na niego uwagę.Nie wiem jak wy myślicie,ale dla mnie on jest mega sexy:bigeek:!!!!!Zawsze miałam skrzywiony gust jeśli chodzi o facetów i on jest tego najlepszym przykładem.
Matilda Felton jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 01-26-2008, 15:03   #19
Ewciak
Jeszcze zdrowy miłośnik fantasy
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 130
Wyślij wiadomość przez MSN do Ewciak
Domyślnie RE: Gary Oldman

On jest świetny!
Poza Harry’m Potter’em uważam, że świetnie zagrał w „Air Force One” i w „Leonie Zawodowcu”.
Ewciak jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Stary 05-07-2008, 15:00   #20
Lady_Black
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Posty: 39
Domyślnie RE: Gary Oldman

Oj, jak ja go na początku nie znosiłam! Właściwie to nawet nie wiem czemu. Chociaż nie, wiem - bo "muj Syrjusz to miał być pshystojjjny i wogule kul". Och, ale miało się dziesięć lat, było się młodym i głupim Ale z czasem przyzwyczaiłam się do Gary'ego, ba, stwierdziłam, że nie jest taki zły jak myślałam na początku...
I zdecydowałam się obejrzeć "Leona Zawodowca."
Szok. I to od pierwszej chwili. Wpatrywałam się w ekran jak zahipnotyzowana, a gdy film się skończył, puściłam od początku. Gary był absolutnie genialny, a od tamtej pory (było to trochę ponad pół roku temu) Leona oglądałam z osiem razy.
Zaczęłam się gościem interesować, oglądać filmy z nim i... wpadałam na amen. Teraz jest moim ulubionym aktorem. Obejrzałam jeszcze raz wszystkie "Pottery" w których grał i niech mi ktoś teraz powie, że ktoś mógłby go w roli Blacka zastąpić... Doceniłam to, co robi i najważniejsze - w jakim stylu robi.
Wczoraj oglądałam Dracule - dopiero potem się dowiedziałam, że to horror był Jak dla mnie film o miłości, ale to szczegół - i nad losem Draculi (ja wiem, że to dziwne, ale jednak) przepłakałam pół nocy. Batmana oglądałam ze względu na Gary'ego, a pomiędzy scenami z nim (nie przepadam za takimi filmami) strasznie się nudziłam i tylko wkurzałam mojego brata, co chwilę mówiąc "E weź, nudy... Ja chcę Gary'ego!" Nic nie poradzę, robiłam to jakoś... samoistnie A gdy w trzydziestej minucie "Prawdziwego Romansu" Gary został zastrzelony oglądałam tylko kawałek dalej, gdyż miałam nadzieje na coś w stylu "zabili go i uciekł" a potem mi się znudziło i...podziękowałam A z czasem zaczął mi się podobać również z wyglądu...
I teraz jest moim ulubionym aktorem. Mam obsesje na punkcie tego gościa
Podsumowując: Uwielbiam to mało powiedziane.
Lady_Black jest off-line   Odpowiedź z cytowaniem
Odpowiedz


Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:24.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.