Wróć   HPN.pl > Pozostałe > Kosz

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Wygląd
Stary 03-30-2007, 14:23   #11
Arni
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 24
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick:Arni
Wiek:13
GG:3641671
Coś o sobie:hmmm.Interesuje się sportem(piłka nożna przede wszystkim).Lubię czytac książki o Harrym Potterze itd.
Doświadczenie:byłem redaktorem na stronie nimbus.ncse.pl.Odszedłem ze strony ponieważ się rozpadała.Obrze posługuje się językiem angileskim więc mogę tłumaczyc news z angielskiego.
Jak często jesteś na stronie:Jestem tu dośc często
Co chciałbyś robic na stronie:Chciałbym się zając pisaniem newsów(artów też ale wole pisac newsy).Mogę również moderowac forum
Co byś zmienił na stronie:Chciałbym żeby newsy kopiowane nie były przyjmowane bo to mnie wkurza.Strona mi się podoba.Jest jedną z fajniejszych w necie
Dlaczego ja a nie kto innyPonieważ chciałbym tu byc redaktorem.Myślę że mam doświadczenie.I mam nadzieję że mnie wybierzecie:yes:
Arni jest off-line  
Stary 03-30-2007, 14:28   #12
Draco Malfoy
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: BYDGOSZCZ
Posty: 1,444
Domyślnie RE: RE: Rekrutacja składanie podań

Nick: Draco Malfoy

Wiek: 12 lat

Numer gg: 8315169

Coś o sobie: Tak naprawdę nazywam się Alex. Mam 12 lat i mieszkam w Bydgoszczy. Interesuje się wieloma rzeczami, a najbardziej Harrym Potterem. HP interesuje się 4 lata.

Doświadczenie: W szkole i nie tylko biorę udział w konkursach o HP i innych, w których często zdobywam jakieś miejsce. Przeczytałem wiele książek, a także poszczególne częsci HP po kilka razy. Lubie pisac na komputerze różne rzeczy.

Jak często jesteś na stronie?: kilka razy dziennie po conajmniej 30 min.

Co chciałbyś robic na stronie?: mógłbym robic wszystko: pisac, zarządzac galerią zdjęc lub dodawac i odrzucac dodane artykuły i newsy.

Co chciałbyś zmienic na stronie?: Tak naprawdę na razie nic bym nie chciał zmienic, bo strona jest super, ale jednak mozna by usuwac głupie komentarze.

Dlaczego ty, a nie kto inny: znam dobrze Harry'ego Pottera oraz znam sie na komputerach co mi się bardzo przyda jeśli zostanę administratorem. Każdy ma jakieś wady i zalety, a ja będe się starac dobrze pełnic stanowisko aministratora i wypełniac jego obowiązki. Jeżeli mnie przyjmiecie przyjmijcie także kilka innych osób.

Przepraszam za błedy, jeśli jakieś popełniłem.
Draco Malfoy jest off-line  
Stary 03-30-2007, 14:43   #13
Krzyychu
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 1,606
Wyślij wiadomość przez MSN do Krzyychu
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: Krzyychu
Wiek: 13 lat
GG: 10162057
Coś o sobie: Dużo tego nie ma... Jestem kreatywny, mam duże ambicje, angażuje się w dane mi zadania, uwielbiam Harry'ego Pottera (to chyba oczywiste, ale żeby nie było, że nie lubię Pottera...), dużo czytam, jestem koleżeński, potrafię pomóc ludziom w trudnych sytuacjach
Doświadczenie: Nie mam zbyt dużego doświadczenie ponieważ po raz pierwszy jestem na stronie internetowej takiego typu jak ta, jestem bardzo dobry w pisaniu opowiadań (w klasie na pracach klasowych stylistycznych z polskiego, zawsze wybieram napisanie opowiadania i dostaje najlepsze oceny[5 i raz nawet 6]), nie popełniam błędów ortograficznych, staram się być szczery w komentarzach nie tylko artykułów czy newsach na tej stronie)
Jak często jesteś na stronie: Na stronie jestem codziennie po kilka godzin (4 do 5, a czasami dłużej) chyba, że mam jakąś ważną sprawę do załatwienia
Co chciałbyś robić na stronie: Chciałbym przede wszystkim by strona się rozwijała w dobrym kierunku, najlepiej bym się czuł w dobieraniu zdjęć do galerii i moderacji
Co zmieniłbyś na stronie: Po pierwsze przydał by się nowy system oceniania, zainicjować jakieś reguły przeciw spamerom i pisaniu beznadziejnych komentarzy.
Dlaczego ty, a nie kto inny: Dlaczego ja? Myślę, że przydałbym się na stronie, gdyż zawsze angażuje się do zleconych mi zadań, mam duże ambicje i chcę by strona była popularna i oczywiście najlepszą o tematyce Harry'ego Pottera
Krzyychu jest off-line  
Stary 03-30-2007, 15:54   #14
emilcia1994
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Posty: 71
Wyślij wiadomość przez MSN do emilcia1994
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: emilcia1994
Wiek: Rocznikowo 13 lat, lecz ukończę 27 czerwca.
GG: 9453095
Coś o sobie: Wprost kocham Harry'ego Potter'a. Oprócz tego lubię gry komputerowe, i blogowanie. Jestem wesołą nastolatką i lubię nawiązywać nowe kontakty, więc jeśli ktoś ma problem, oczywiście postaram się mu pomóc.
Doświadczenie: Napisałam kilka artykułów, nie popełniam błędów ortograficznych, chociaż oczywiście zdarzają się drobne usterki spowodowane szybkim pisanie na klawiaturze. Jak napisałam wyżej mam sporego hopla na punkcie blogowania. Nie znam się na HTML, więc to może być moja wada.
Jak często jesteś na stronie: Bardzo często. Chociaż pytanko powinno brzmieć: "Ile czasu spędzasz na stronie?" Na stronie jestem z przerwami ok 2 godzin dziennie. Można mnie spotkać ok. godz. 14 i później. Wcześniej bywam jedynie w weekendy i dni wolne od szkoły.
Co chciałbyś robić na stronie: Nie mam bliżej obranego miejsca na stronie. Jednak nie interesują mnie zdjęcia, więc warto to pod to podciągnąć.
Co zmieniłbyś na stronie: Zlikwidowałabym punkty za galerię. Dodałabym cytaty. Zmieniłabym też trochę tę stronę pod względem artystycznym (ktoś już wspominał o większym rozmiarze nagłówka).
Dlaczego ty, a nie kto inny: Myślę, że byłabym dobrym administratorem, ponieważ lubię moderowanie stron, blogów. Jeśli coś mi nie wyjdzie dość dobrze, dociągam to do perfekcji.
emilcia1994 jest off-line  
Stary 03-30-2007, 16:08   #15
DJParzysz
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 17
Wyślij wiadomość przez ICQ do DJParzysz Wyślij wiadomość przez AIM do DJParzysz Wyślij wiadomość przez MSN do DJParzysz Wyślij wiadomość przez Yahoo do DJParzysz
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: DJParzysz

Wiek: 18

Numer GG: 755442

Coś o sobie: Lubię Pottera, wszystko co fantastyczne i szkołę
Doświadczenie: Administracja niestety zamkniętego radia internetowego moderacja forum młodzieżowego linki mogę podać na PW znajomość HTML

Jak często jesteś na stronie: prawie codziennie nie licząc weekendów

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: (w czym czujesz się najlepiej? Pisanie artykułów,ich akceptacja, moderacja komentarzy typu "jestem pierwszy" i moderacja forum oraz shoutboxa

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: Te durne komentarze wyżej wspomniane. I galerię nieco
Dlaczego ty, a nie kto inny: ponieważ mam doświadczenie (wymienione wyżej) lubię pracę w internecie, i myślę że się do tego nadaję.
DJParzysz jest off-line  
Stary 03-30-2007, 16:19   #16
Adame Chang
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 1
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Adame Chang
15
4956204
Lubię jazdę na rolkach
Duże
Kilka razy dziennie
Dążył bym do ulepszania strony
Więcej zdjęć i informacji
Ponieważ jestem co dziennie na stronie i jestem na niej aktywny!
Adame Chang jest off-line  
Stary 03-30-2007, 18:11   #17
T124
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Posty: 39
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: T124

Wiek: 14 lat

Numer GG: 1979692

Coś o sobie: Lubie siedzieć przed komputerem, czytać książki, interesuje się sztukami walki i bronią. Kocham Harrego Pottera i inne książki fantasy.

Doświadczenie: Jak chodzi o doświadczenie z komputerami to znam się trochę na HTML i jestem dobra z matmy. Lubie tworzyć grafikę (tapetki itp.)
A jeźli chodzi o doświadczenie na tj stronie to napisałam chyba jeden artykół i nie pamiętam ile newsów ale raczej było ich mało. Jeźli chodzi o błędy ortograficzne to mi się zdarzają.

Jak często jesteś na stronie: I z tym jest różnie, potrafię być codziennie lub co dwa, trzy dni ale zwykle jak mam włączony komputer to tu jestem.

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: Mogła bym robić wszystko i tu jest mi to obojętne, dostosuje się do wszystkiego

Co zmieniłbyś/abyś na stronie: Można by było zrobić lepszą reklamę i pododawać nowe działy (jakie to musiała bym chwilę pomyśleć)

Dlaczego ty, a nie kto inny: Dlaczego? Mam dużo pomysłów i jestem inteligętna a jak będzie potrzeba się czegoś nauczyć (nie mówie tu o językach obcych) to potrafie się zmobilizować tylko potrzebuje trochę czasu.
T124 jest off-line  
Stary 03-30-2007, 19:04   #18
wojob3
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 3
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Wojob3

15 lat

Uwielbiam książki o HP. Lubie zajmować się komputerami od dziecka. Mam 6 z informatyki. Komputery to poprostu moje życie.

Już prowadziłem dwa blogi z kuzynką i wygrałem parę nagród.

Na stronie jestem codziennie tylko ostatno byłem w szpitalu i niemogłem odwiedzać strony.

Na stronie chcałbym zajmować się modernizacją albo galerią zdjęć.

Na stronie nie zmienił bym nic.

Wiele się nauczyłem na moich blogach. Ostatnio pare razy ci pomogłem. Na początku pisałem głupie komentarze za które przepraszam. Możesz mi usunąć wszystkie punkty które zgromadziłem bo zależy mi na byciu adminem tej strony.
wojob3 jest off-line  
Stary 03-30-2007, 19:09   #19
demelza_robins
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 164
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

nick: demelza_robins
wiek: niedługo kończę 17 lat
nr.gg: 8857916
coś o mnie: Lubię słuchać muzyki (rockowej), spotykać się z przyjaciółmi, pisać wypracowania na J.Polski, jeździć na rowerze i jeść lody (muszą mieć orzeźwiający smak)...Nie lubię niektórych koleżanek z mojej klasy, lekcji wf, widoku krwi i zapachu perfum używanych w nadmiernych ilościach (straszny smród!Jedna koleżanka z mojej klasy tak robi.Nie można przy niej stać dłużej niż pół minuty!)
Doświadczenie: Mogę się pochwalić sukcesami w konkursach ortografii, 2 miejscem w szkolnym konkursie z J.Angielskiego.
Jak często jestem na tej stronie: codziennie po szkole, w weekendy po południu, przed południem też się zdarza, nie będzie mnie tylko wtedy, gdy będę mieć zepsuty komputer.
Co chciałabym robić na stronie: Najbardziej lubię pisanie artykułów.
Co zmieniłabym na stronie: Strona jest bardzo fajna, ale dążyłabym do przekonania osób spamujących o tym, że nie jest to dobry sposób na uzyskiwanie punktów, wręcz przeciwnie, a dodawanie newsów artykułów, zdjęć, linków jest właściwe i przyjemne.
Dlaczego ja mam być administratorem: Myślę, że jest to miłe zajęcie.Bycie administratorem to odpowiedzialność, której mam nadzieję podołać.Uwielbiam tą stronę, i chcę, by rozwijała się dalej i żeby coraz więcej osób ją odwiedzało i czuło się tu dobrze.
demelza_robins jest off-line  
Stary 03-30-2007, 19:37   #20
Dezerterka
Omijać szerokim łukiem
 
Dezerterka na Harry Potter Forum
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Lokalizacja: !Error! Acces Denied!
Posty: 2,907
Domyślnie RE: Rekrutacja - składanie podań

Nick: lothien

Wiek: 15 (rocznikowo 16)

Numer GG: 5079234

Coś o sobie: Tak więc... Ja jestem ' Ślizgońską Ślizgonką' na forum i jesli o Harrego Pottera bardziej 'interesuja' mnie ciemne aspekty magii. Mieszkam w Wielkiej Brytanii przez co bardzo dobrze znam angielski, interesuje się teatrem, muzyką i uwielbiam ponad wszystko grafikę.
Bardzo dobrze radzę sobie z matematyką, a przynajmniej tak mi sie wydaje patrzac na moje oceny... Co jeszcze... Moim wielkim - najwiekszym zainteresowaniem jest muzyka. Gram na fortepianie i gitarze, marze o zalozeniu bandu rockowego w przyszlosci i mam nadzieje, ze uda mi sie osiagnac ten cel. Na stronke zaczelam wchodzic... wlasciwie przez 'przypadek'. Moja siostra (zalogowana jako alex1 tutaj) jest wieksza 'maniaczka' ode mnie i uwielbia chodzic po tego rodzaju stronkach i to ona tu pierwsza tu zawitala. Stronka mi sie spodobala i po kilku dniach uzywania konta siostry zdecydowalam sie przylaczyc do was. IOd tej pory jestem tu niemal codziennie xD

Doświadczenie: Czym mogę się pochwalić... Prowadziłam kilka blogów... jeden nawet był dość popularny,( tylko, że pisałam go jak byłam jeszcze w Polsce i kompletnie nie miałam czasu... ) z tego wszystkiego blog przez zaniedbanie i nieaktywność został usunięty... :/
Zreszta teraz tez prowadze cos w rodzaju 'bloga' w angielskim serwisie 'bebo'.
HTML znam tylko podstawy - nikle podstawy...
A jeśli chodzi o stronkę... napisałam kilka artykułów - jeden o beozarze miał bardzo wysokie oceny (wg. czytelnikow).
Poza tym jak jeszcze uzywalam nick'a siostry napisalam jeden artykul o RAB'ie

Jak często jesteś na stronie: Bardzo często. Jestem codziennie, pary razy na dzień a zwłaszcza wieczorami (w szkole na przerwach tez wchodze... xD)

Co chiałbyś/abyś robić na stronie: W zasadzie sa dwa stanowiska ktore mnie najbardziej interesuja. Pierwsza to 'posada' moderatora forum. Dlaczego? Ponieważ jest to moja ulubiona część strony i przebywam na niej prawie cały czas; i uważam, że przydałyby się porządne porządki (pousuwanie starych nie aktywnych tematów i.t.p...).
Druga rzecz ktora mnie bardzo interesuje to sprawdzanie i poprawianie newsow/artykulow.
Poza tym moderowanie strony - często widzę, że ktoś np. pisze jeden komentarz po piętnaście razy i strasznie mnie to denerwuje...


Co zmieniłbyś/abyś na stronie: hmm... strona mi się podoba bardzo w takiej formie jakiej jest teraz. Jedyne co bym zmieniła, to powymieniałabym niektóre zdjęcia, ponieważ są takie małe, że właściwie nie widać co lub kto na nich jest... Moze dodalabym pare rang - dla zwiekszenia atrakcyjnosci stronki.


Dlaczego ty, a nie kto inny: Ponieważ przesiaduję na tej stronie cały czas który spędzam przy komputerze. Stało się to... hmm... moją pasją. Dlaczego jeszcze? Ponieważ chwilami gdy widzę coś -nazwijmy to 'irytującego' czy też 'nie na miejscu' to nie mogę praktycznie nic zrobić - tylko napisać do kogoś kto się tym zajmuje, ale czasem mimo wszystko to nic nie zmienia.... Chcę mieć większy wpływ na stronę.

Wielkie dzięki
__________________
Dezerterka jest off-line  
Zamknięty temat

Narzędzia tematu
Wygląd

Zasady postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni post / autor
Rekrutacja 2 - składania podań Krico Kosz 126 11-01-2007 01:03


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:53.

Powered by vBulletin® Version 3.7.3
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.