|
06-30-2009, 19:05
|
#21
|
|
Super Moderator
Zarejestrowany: Aug 2006
Lokalizacja: Trójmiasto
Posty: 1,768
|
Słuchaj... Po pierwsze, przestań do każdego zwracać się 'moja droga', bo wszyscy widzimy, że jesteś zwykłą smarkulą, która chce się dowartościować poprzez czytanie komciów 'Bosssskie! uwielbiam tego ficka powiinnas napisac ksiaszke!!!'. I wydaje mi się, że coś ci się pomyliło. Pomyliłaś HPN.pl z blog.onet.pl, poważnie.
Po drugie, przestań ciągle pisać o chorobie psychicznej, bo jak na razie, to tylko ty wyglądasz na pacjentkę szpisala psychiatrycznego, kapewu? To, że komuś nie podoba się twój tekst nie znaczy, że ta osoba jest chora na cokolwiek. No chyba, że zaliczymy alergię na beznadziejne opowiadania, he?
Co do pomysłów... Z twoim nastawieniem, nic nie pomoże ani tobie, ani twoim fickom.
To forum nie jest miejscem dla ciebie, a jak już się go uczepiłaś, przynajmniej zostaw w spokoju dział FanFiction ._.
|
|
|
06-30-2009, 19:29
|
#22
|
|
Świr wymagający opieki
Zarejestrowany: Feb 2008
Lokalizacja: Między kawą a kawą
Posty: 330
|
Moja droga Inkredibull, jesteś rzeczywiście niesamowita. Jeśli naprawde oczekujesz czegoś w stylu "ach! och!" to szoruj stąd, zanim się zirytuję na dobre.
Kurna, zawsze wiedziałam, że ze mną jest coś nie tak. Dzięki!
Cytat:
|
Wydaje mi się, że to forum nie miało pełnić roli areny czy jakiegoś Mini FanFiction Idol, Z Tobą jako Zapędowską i kilkoma innymi boskimi krytykami na czele.
|
Po pierwsze, to imły komplement dla mnie. Nie wiem co na to p. Zapędowska. Poza tym, nikt nie robi tu żadnego Idola czy innego show. Tutaj ludzie, którzy nie siedzą tylko na blogach onetowych, poddaja, jako_tako obiektywnej, krytyce twory i inne dzieUa. Wydaje mi się, że to raczej normalna kolej rzeczy.
Cytat:
|
Jezus! czy tutaj są sami polonisci? chyba chodzi o to zeby wyrazić Sieeebie poprzez pisanie Ficków
|
No Tobie to jak narazie udaje się wyrazić totalny brak poszanowania dla zasad ortograaaaafii i inteeeerpunkcjiiiiii. Gratuluję.
I wystarczy jak powiesz do mine Aniu.
Cytat:
|
Nie niszcz im motywacji do pisania
|
Ja dopiero mogę zacząć.
Cytat:
|
Powiedz mi jakie masz pomysły aby go ulepszyć!
|
Napisz go od nowa. Sensownie.
Cytat:
|
A konstruktywna krytyka? HAHA HA HA. nie bądź żałosna
|
Ale o so chosi?
__________________
"- Starzeję się. Zaczynam mieć skrupuły.
- Ano, zdarza się u starych- spojrzała na niego ze współczuciem- Odwar z mioduszki pomaga na to. A narazie kładź sobie poduszeczkę na siodło.
- Skrupuły- wyjaśnił poważnie Jaskier- to nie to samo co hemoroidy, Milva. Mylisz pojęcia."
|
|
|
07-01-2009, 09:47
|
#23
|
|
Fan "Strefy 11" i tarota
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 82
|
Inkredibull, muszę się z tobą nie zgodzić. Z moich obserwacji wynika, że na tym forum jest zdecydowanie za łagodna krytyka. Dowodem na to jest choćby to, że takie indywiduum jak ty ma odwagę publikować tu opowiadania... Nie chodzi mi o to, że coś z tobą jest nie tak (choć nie mogę tego wykluczyć), ale czasem warto poświęcić parę minut więcej na dopracowanie swojego "alcydzieua". Przecież nie grasz w Dooma III, więc czasu masz aż nadmiar...
Pozdrawiam
Rzaki Pak
|
|
|
07-01-2009, 15:15
|
#24
|
|
Fan "Strefy 11" i tarota
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 67
|
Czy ja też się tak zachowuję i robię z siebie takiego PoOOo>eMoOOn@?
__________________
'Oh, won't you walk through?
And bust in the door and take me away?
Oh, no more mistakes
'Cause in your eyes I'd like to stay, stay'
|
|
|
07-03-2009, 12:08
|
#25
|
|
Super Moderator
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: bunnyland
Posty: 1,964
|
Zależy kiedy. Myślę, że teraz już nie. A i wcześniej na pewno nie aż tak (;
__________________
♠
"Mój związek się zakończył. A dokładniej, zniknęły moje koty, które były dla mnie jak dzieci, co nie każdy będzie w stanie zrozumieć. Nie jestem osobą, która jest w stanie odnosić się emocjonalnie do żywych istot, ale byłem bardzo przywiązany do swoich kotów, być może dlatego, że były jedynymi ludźmi, którzy nie mogli mnie osądzić, bo nie potrafią mówić."
|
|
|
07-03-2009, 20:11
|
#26
|
|
Fan "Strefy 11" i tarota
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 67
|
Sarahis, podniosłaś mnie na duchu ;]
__________________
'Oh, won't you walk through?
And bust in the door and take me away?
Oh, no more mistakes
'Cause in your eyes I'd like to stay, stay'
|
|
|
07-03-2009, 20:58
|
#27
|
|
Świr wymagający opieki
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 308
|
Co jak co, ale niestety, nie udało Ci się, droga aŁtorko tego... ekhem... nazwijmy to ficka... pobić dzieła nieśmiertelnej .::Trinity::. (kocham "HP i płomień miłości"!).
Fick jest straszny. Straszny. Naprawdę. Ja już pominę "fabuła". Błędy. Błędy. Okropne kolokwializmy (ja rozumiem - pisane z punktu widzenia dresiarza, ale błagam, myślałam że Ómrę...). Przy akcji z "lalą" pogrążyłaś się zupełnie.
Trudno. Fick jest jaki jest. Ale po co się jeszcze głupio wykłócasz? Jak już powiedziały poprzedniczki - załóż bloga! Kurde, komentarze są nieprzychylne, bo tekst jest żałosny, więc zamiast go poprawić, to się jeszcze głupio wykłócasz.
I po co?
Na Twoim miejscu zostawiłabym tego ficka. I nie załatwiaj sobie bety - po co męczyć ludzi?
Pozdrawiam
__________________
Okrągły pokój wspólny Ravenclawu przypominał klatkę dla kanarków – wpuszczone w ściany filary podtrzymujące półkoliste sklepienie całkiem zgrabnie udawały pręty. W zachodniej ścianie widniało kilka okien – szyby w ich górnych, półokrągłych ćwiartkach pokryte były rysunkami kruków. Magiczne ptaki trzepotały skrzydłami lub poprawiały pióra, wypełniając wnętrze barwnymi błyskami światła. Pokój utrzymany był w odcieniach błękitu i brązu.
Stowarzyszenie Snaperek
|
|
|
07-07-2009, 17:31
|
#28
|
|
Czytelnik horoskopów
Zarejestrowany: May 2009
Lokalizacja: Londyn
Posty: 10
|
Dobra, zacznijmy od tego,że to ja stworzyłam ten waszym zdaniem,,beznadziejny" fanfik. Czepiacie się fabuły...
No cóż, fabuła nie mogła być mocniej rozbudowana, ponieważ to była pierwsza część, a miało ich być więcej. Jednak, nie zamierzam ich tworzyć, bo Wasza opinia na temat opowiadania jest...hm...nazwijmy to...negatywna.
Fajnie, że ktoś zwrócił uwagę na to, że to jest pisane w pierwszej osobie, a w roli głównej występuje blokers.
__________________
AWMHP-Absolutnie Walnięta Maniaczka Harrego Pottera  
|
|
|
07-07-2009, 18:09
|
#29
|
|
Fan "Strefy 11" i tarota
Zarejestrowany: Apr 2009
Posty: 82
|
hmmm... Chyba nie napisałaś tego tylko po to, aby dostać pozytywne komentarze?
Pierwszy rozdział nie zachwyca, fakt, ale chętnie bym przeczytał drugi. Z tego może jeszcze coś wyjść (choć mała na to szansa), więc nie warto się poddawać bez walki ; ]. Popraw ortografię i interpunkcję. Co chodzi o błędy stylistyczne to jesteś w o tyle dogodnej sytuacji, że możesz je czasem umieszczać.
Nie o obiecuję, że mi się spodoba, ale przeczytam ; ] (a nie często zdarza mi się czytać drugi rozdział ff na tym forum : P).
|
|
|
07-19-2009, 16:47
|
#30
|
|
Czytelnik horoskopów
Zarejestrowany: Apr 2009
Lokalizacja: Kraina wiecznego ciepła <piekło city>
Posty: 25
|
skomentuje to tak: takie głupie, że aż śmieszne....
może to za mało co dla niektórych...
ale uwiezcie że czasami potrzemne takie nie nieskompilkowane fiki....
żeby się nie zastanawiać co smieszy w tym żarcie...
bo jak się wkuwa cały tydzień to ci potrzebna nieskompilkowana rozrywka...
nawet moja kumpela która zawsze rozsądna czyta takie fiki dla rozrywki....
.................................................. ..
a z resztą kazdy ma swoje zdanie....
i trzeba to uszanować....
.................................................
ja z niecierpliwościa czekam na dalszą część....
a jak nie chcesz jej publikować to wyślij na priv...
|
|
|
Zasady postowania
|
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts
kod HTML jest Wył.
|
|
|
Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.
|
|